Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Česká Spořitelna - Nejlevnější a nejvýhodnější nabídka

Česká spořitelna, jednička mezi českými bankami. Česká spořitelna, česká jednička, krátký pohled do historie České spořitelny. Česká spořitelna historicky navazuje na činnost spořitelen, jejichž kořeny na našem území sahají až do počátku 19. století. V roce 1825 byla v Praze založena první spořitelna pod dlouhým názvem Schraňovaní pokladnice (pokladní kasa) pro hlavní město Prahu a pro Čechy, více se vžil však název kratší - Spořitelna česká. Samotná Státní spořitelna, na kterou dnešní ČS přímo navazuje, byla založena československým státem až v roce 1967, od 1.ledna 1969 byla rozdělena na dvě instituce - Českou státní spořitelnu a Slovenskou státní spořitelnu.

Česká spořitelna - nejvýhodnější a nejlevnější nabídka

V roce 1992 byla Česká státní spořitelna transformována na akciovou společnost pod novým názvem Česká spořitelna a.s. a minoritní podíl byl privatizován v rámci tzv. 1. vlny kupónové privatizace. 37%ní balík akcií byl při tom rozdělen mezi cca 40 tisíc individuálních investoru (držitelů kupónových knížek = DIK) a asi 90 investičních fondů.

V roce 1999 nabídl Fond národního majetku (FNM) k prodeji svůj 52,7% podíl v České spořitelně. Pomineme-li indikativní nabídku IPS a.s. z prosince 1999, byla jediným vážným zájemcem rakouská Erste Bank. Nabídku Erste Bank česká vláda v únoru 2002 schválila a 1.března 2002 byla podepsána smlouva o koupi a prodeji akcií České spořitelny mezi Fondem národního majetku a die Erste Bank die österreichische Sparkassen. ErteBank se tak stala majoritním akcionářem a postupně během roku 2002 navýšila svůj podíl v České spořitelně až na 98%.

Z čistě retailové banky se během dvaceti let od roku 1989 stala ČS bankou univerzální. Kromě tradičních služeb pro retailovou klientelu dnes nabízí spolupráci i podnikatelům, firmám, velkým korporacím i multiplicitám. Zajímavé rozšíření služeb pro movitější privátní klienty znamenalo poměrně nedávné převzetí poboček Premier od HSBC.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Česká spořitelna dnes a její nejvýhodnější a nejlevnější služby

ČS vychází ze své historie retailové banky. Dnes však působí velice úspěšně jako banka univerzální. Má mezi všemi bankami zcela jistě nejrozšířenější síť bankovních poboček na celém území ČR. Znalost značky Česká spořitelna mezi českou populací se blíží 100%.

Česká Spořitelna je generálním partnerem festivalu Smetanova Litomyšl

Bankéři se kromě své hlavní činnosti čile zabývají též podporou kultury a kulturních akcí. Například Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl se bude konat již po čtyřiapadesáté, a to tentokrát pod hlavičkou staronového generálního partnera, kterým je Česká Spořitelna. V minulosti ČS již generálním partnerem byla, potom na několik let zůstala jen jedním z partnerů festivalu a nyní se opět stává partnerem generálním.

Kdy se koná Smetanova Litomyšl a jaký bude program

Festival Smetanova Litomyšl se koná ve dnech 14.června až 8.července 2012 a vystoupí na něm celá řada českých i zahraničních umělců a uměleckých souborů. Návštěvníci Litomyšli se mohou těšit na koncerty České Filharmonie, tureckého souboru Fazil Say či Kuhnova dětského sboru. Vystoupí též například Orchestr Národního divadla, Soubor a Balet Opery Národního divadla, vynikající houslista Pavel Šporcl, světově proslulý tenorista Marcello Giordani a další. Zajímavým zpestřením programu bude jistě recitál písničkáře Jarka Nohavici. Festival zakončí 8.7. v 18 hodin koncert Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Libora Peška.

Slevy pro klienty České Spořitelny na Smetanovu Litomyšl

Všichni klienti České spořitelny, kteří mají platnou platební kartu ČS, mohou zakoupit vstupenky na každý z koncertů festivalu Smetanova Litomyšl s 25% slevou. Tyto vstupenky se slevou pak platí pouze pro držitele platební karty České spořitelny, kteří musí u vstupu na místo konání vybrané akce předložit průkaz totožnosti společně s platební kartou České spořitelny.

Bankovní i nebankovní menu

Česká Spořitelna - Nejlevnější a nejvýhodnější nabídka - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt