Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

ČSOB - Nabídka služeb, Osobní i firemní finance

ČSOB - banka ve stylu skvělých belgických čokoládových pralinek. ČSOB aneb vliv skvělých belgických čokoládových pralinek na české bankovnictví.

ČSOB - nabídka bankovních služeb

Československá obchodní banka byla založena již v roce 1964 československým státem. Poskytovala tehdejším PZO (podnik zahraničního obchodu) služby v oblasti financování zahraničního obchodu a zprostředkovávala úvěry v cizích měnách pro československý stát. Po roce 1989 rozšířila banka své služby na služby pro ostatní podniky a firmy (kromě PZO) i pro fyzické osoby. Pro jednotlivce bylo v začátku 90. let otázkou určité prestiže a dobrého postavení být klientem právě ČSOB. Být "přijat do klubu" ČSOB totiž znamenalo složit na svůj osobní účet základní vklad ve výši alespoň 100.000,-Kčs. Sto tisíc korun československých byly v té době obrovské peníze.

Vážní zájemci o privatizaci ČSOB byli na počátku roku 1999 čtyři, a to francouzská BNP (Banque Nationale de Paris), německé banky Deutsche Bank a HypoVereinsbank a konečně belgická KBC (Kredietbank). Půl roku trval proces prověřování (due dilligence) ČSOB ze strany potenciálních investorů, podání jejich nabídek a dále jejich vyhodnocování a rozhodování na české straně. V červnu 1999 bylo československou vládou rozhodnuto - vlastníkem 66% podílu v ČSOB se stala belgická KBC. Kupní cena? Necelých 40 milard Kčs.

Přesně rok po privatizaci, v červnu 2000, došlo k další důležité události, která předznamenala další osud ČSOB i celého českého bankovního sektoru. Touto událostí bylo převzetí menšinového státního podílu v prakticky krachující Investiční a Poštovní Bance od státu za symbolickou 1 korunu. Cílem narychlo realizovaného převzetí banky bylo podle ČNB zachování stability českého finančního trhu.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

ČSOB jako banka pro fyzické osoby i firmy

ČSOB působí jako univerzální banka, která poskytuje své služby ve všech segmentech trhu: fyzické osoby (retailové i privátní bankovnictví), podnikatelé, firmy, municipality (obce a města). S ČSOB se můžeme na trhu setkat pod dvěma obchodními značkami - modrá ČSOB a červená Poštovní spořitelna. Ano, Poštovní spořitelna není samostanou bankou. Je to součást ČSOB, která však na trhu vystupuje samostatně. Že je to zmatek? Vůbec ne. Díky Poštovní spořitelně se používání bankovních produktů rozšířilo například i mezi důchodce, kteří by si normálně chodili pro důchod na poštu. Ale to je jen jedna z výhod.

Obecně lze říci, že s jednoduchými, běžnými požadavky a očekáváními toho, co by měl bankovní účet umět se lze směle obrátit na červenou značku Poštovní spořitelnu prostřednictvím nejbližší pošty. To je obrovská výhoda. Potřebujete-li cokoliv složitějšího či nestandardního, je lepší či spíše nutné navštívit jedno z více než padesáti Finančních center Poštovní spořitelny.

Pokud jsou vaše potřeby, které budete s bankou řešit již od počátku vyšší, neváhejte a využijte rovnou služeb modré hlavní značky ČSOB. Možná to budete mít do banky dál než na poštu, ale v zejména případě nestandardních situací oceníte skutečné zázemí velké banky.

Náš tip pro korporátní a firemní finance - ČSOB

Akreditivy či platební záruky - využívá vaš spolkečnost tyto instrumenty zahraničního platebního styku? Toto není jednoduchá záležitost a ani nezkoušejte něco takového řešit s tou krásnou dvacetiletou slečnou na vaší oblíbené přepážce. Neváhejte a obraťte se na odborníky z ČSOB, nebo se v ostatních bankách zeptejte, kdo z oddělení trade finance - tedy oddělení platebních záruk a akreditivů má z ČSOB předchozí pracovní zkušenost. Je to právě ČSOB, která má v tomto oboru tradici od roku 1964 a odborníci "vychovaní" v ČSOB jsou ti, kteří založili oddělení akreditivů a záruk v ostatních bankách a zaučili v tomto oboru ostatní bankéře. Navíc se tito "staří harcovníci" mezi sebou znají a dokážou si sehnat neformální cestou spoustu odborných informací a skutečně vám pomoci. Opravdu!

Bankovní i nebankovní menu

ČSOB - Nabídka služeb, Osobní i firemní finance - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt