Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Česká hypotéka - Nebankovní a Nejrychlejší hypotéka

Česká hypotéka je zajištěná hypotéka, kterou si nastavíte na míru. Přesně podle vašich požadavků. Rovněž se jedná o nejrychlejší hypotéku na trhu. Vyplácí se okamžitě po předložení dokumentů na účet nebo v hotovosti (dle výše požadované hypotéky).

Nebankovní Česká Hypotéka, nejrychlejší na trhu

Pokud spadáte do některé z následujících kategorií, tak vám můžeme pomoci sjednat nejrychlejší českou hypotéku na trhu.

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Nebankovní - Bez registrů a byrokracie

Česká hypotéka je atraktivním spojením nabídky partnerských nebankovních společností s celou řadou jedinečných benefitů v oblasti souvisejících pojištění a zákaznických služeb. Jedná se o unikátní koncept, tedy model postavený na spojení nabídky nebankovních a pojišťovacích produktů. Díky své silné pozici jedničky na pojistném trhu, může česká hypotéka ve výsledku poskytnout lepší podmínky pro klienty a vyjednat nejlepší parametry úvěrů i sazeb v každém okamžiku.

Vyberte si nejrychlejší variantu na trhu

Česká hypotéka je silným hráčem nejen v oblasti nebankovních úvěrů, ale stává se silným hráčem i v oblasti investiční a úvěrové nabídky. Česká hypotéka zahrnuje celou šíři dostupných variant na trhu – účelová hypotéka na koupi nemovitosti, na výstavbu, rekonstrukci, financování výstavby a rekonstrukce bez dokládání faktur, vypořádání majetkových vztahů, zpětné proplacení vlastních prostředků, neúčelová americká hypotéka na cokoliv, hypotéka bez nutnosti prokazování příjmů, hypotéka naruby, předhypoteční úvěr, možnost odložení splácení celé jistiny na začátku, nebo přerušení splácení v průběhu či snížení splátky apod.

Výhody sjednání České hypotéky

S Českou hypotékou klient získává zajištění v celé řadě neočekávaných situací, ať už co se týče nemovitosti či samotných žadatelů, kdy rozsah zajištění si může volit nad rámec vyžadovaný na základě svých potřeb. Tím se stává česká hypotéka hypotékou, kterou stojí za to mít, hypotékou bez starostí. Dále i bez registru a další byrokracie.

Česká hypotéka zahrnuje klientský servis, jak na počátku, či v průběhu vyřizování, tak i po vyřízení úvěru, a to jak formou zákaznické linky, tak i e-mailu či webového formuláře, tak aby péče o klienta byla zachována po celou dobu zákaznického vztahu.

S českou nebankovní hypotékou klient získává zázemí české nebankovní společnosti, která je součástí nadnárodního holdingu, jedné z nejvýznamnějších finančních skupin ve střední a východní Evropě.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Česká hypotéka - Nebankovní a Nejrychlejší hypotéka - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt