Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Oddlužení Bankrot Insolvence - Vyřešte své dluhy a exekuce

Naše finanční poradkyně ve spolupráci s advokátní kanceláří advokátky, se sídlem v Brně nabízí oddlužení, bankrot a insolvence. Profesionální právní pomoc je případnou garancí při řešení Vašich problémů v insolvenci, v insolvenčním řízení či při jednání s Vašimi věřiteli. Každý případ individuálně posoudíme a následně odborně a kvalifikovaně zpracujeme návrh na povolení oddlužení. Garantujeme zcela nezávaznou první konzultaci. Chcete si sjednat nezávaznou schůzku, informovat se o možnostech oddlužení nebo poptat právnické služby? Jsme Vám k dispozici.

Služby v rámci oddlužení dluhů a dalšího postupu

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Profesionální Oddlužení Bankrot a Insolvence

Oddlužení (insolvence, osobní bankrot) je vhodným řešením zadlužení fyzické osoby nepodnikatele, která má více jak dva věřitele, jejichž pohledávky za dlužníkem nepocházejí z podnikání dlužníka a jsou minimálně 30 dní po splatnosti. Podmínkou je stabilní měsíční příjem, z jehož výše lze usuzovat, že věřitelé dlužníka po dobu 5-ti let obdrží minimálně 30% svých pohledávek a čistý trestní rejstřík žadatele o povolení oddlužení. Splňujete-li základní podmínky, je možné snížit Vaše dluhy až o 70% a dosáhnout rozložení splátek na 5 let, a to s garancí soudního rozhodnutí.

Nabízíme Vám následující služby v oddlužení, bankrotu a insolvenci

Garance profesionality při jednání s klienty

Jsme si vědomi Vaší důvěry, proto garantujeme seriózní jednání, vlastní zázemí, možnosti využití právních služeb i dlouholeté zkušenosti. Dodržujeme pravidla profesionálního jednání. Hledejte pomoc v řešení Vaší situace na oficiálních portálech justice či ostatních orgánů veřejné správy.

Zvažujete využití našich služeb? Sjednejte si s námi schůzku zcela zdarma. Kontaktujte pomocí internetového formuláře pro sjednání osobní konzultace. První konzultace u nás je zcela nezávazná a za nic neplatíte. Nabízíme pomoc při řešení Vaší insolvence prostřednictvím institutu oddlužení.

Záruka spokojenosti s oddlužením, insolvencí a bankrotem

Jsme si vědomi Vaší důvěry, proto garantujeme seriózní jednání, vlastní zázemí, možnosti využití právních služeb i dlouholeté zkušenosti. Dodržujeme pravidla profesionálního jednání. Klient se může podle své vůle sám rozhodnout, zda řešení své věci nechá na nás. První konzultace je vždy nezávazná. Využijte našich služeb insolvence, oddlužení a osobního bankrotu. V zájmu diskrétnosti se jednání konají vždy v zázemí právnické kanceláře.

V případě potřeby zastoupení před soudem či na jednáních s Vašimi věřiteli nabízíme možnost využití služeb advokátní kanceláře. Jsme si vědomi vážnosti klientovi situace, vždy se snažíme o spojení lidského i profesionálního přístupu.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení Bankrot Insolvence - Vyřešte své dluhy a exekuce - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt