Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Jak se odhlásit z CERD - Smazání jména z registru dlužníků

Centrální registr dlužníků obsahuje klienty, kteří dluží nebo dlužili na splátkách. Může se jednat o soby, které nesplácely půjčky, hypotéku, úvěr nebo taky kteří například měli problémy s placením faktur operátorům. Pokud máte záznam v registr CERD, tak nedostanete již žádnou další půjčku od bankovní společnost a přináší to spousty dalších problémů. Jak se tedy odhlásit z databáze dlužníků CERD?

Kdo užívá nyní CERD - Kdo nahlíží do registru

Česká spořitelna, Československá obchodní banka, GE Money Bank, HVB Bank Czech Republic, Komerční banka, Živnostenská banka, Raiffeisenbank, eBanka, Hypoteční banka, Citibank, Českomoravská stavební spořitelna, Stavební spořitelna České spořitelny, Wüstenrot - stavební spořitelna, BAWAG Bank CZ, Wüstenrot hypoteční banka, Raiffeisen stavební spořitelna, HYPO stavební spořitelna, Modrá pyramida stavební spořitelna, Volksbank CZ a Oberbank AG pobočka Česká republika.

Pokud u některé ze zmíněných společností požádáte o půjčku, úvěr nebo hypotéku, tak ji nezískáte. Jediným řešením je být odhlášen z CERD.

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Jak se odhlásit z CERD - Jak smazat záznam z registru dlužníků

Centrální registr dlužníků byl založen roku 2002. Využívají ho České banky, které si pomocí tohoto registru navzájem vyměňují informace o spolehlivosti a důvěryhodnosti (bonitě) klientů.

Záznam registru CERD je automaticky smazán po uplynutí nějaké lhůty - například 5 let. Dříve než před touto lhůtou nelze smazat, skrýt ani nijak odstranit. Pokud se chcete odhlásit z CERD, musíte počkat daný čas na smazání vašeho jména z registru dlužníků.

Nebankovní registr klientských informací (NRKI)

Nebankovní registr byl založečn v roce 2004. Má za úkol vzájemné informování věřitelských subjektů o údajích klientů vypovídajících o bonitě, platební schopnost a morálce a důvěryhodnosti klientů. Jedná se o obdobu výše zmíněného CERD.

Aktuální uživatelé NRKI

ČSOB Leasing, GE Money Auto, GE Money Multiservis, CAC LEASING, Santander Consumer Finance, ŠkoFIN, s Autoleasing, Leasing České spořitelny, Renault Leasing CZ, D.S. Leasing, Credium, Toyota Financial Services Czech, PSA Finance Česká republika, s Autoúvěr, S MORAVA Leasing, UNILEASING, D. S. Leasing Full service a Agro leasing J. Hradec.

Jak si půjčit se zápisem v registru CERD

Pokud máte zájem o půjčku, ale jste zapsaní v CERD, musíte se podívat na společnosti, které do něj nenahlížejí. Výše je uveden výčet společností, které kontrolují záznam v registru - z čehož vyplývá, že u banky nemáte s žádostí o půjčku šanci. Využijte proto nabídky nebankovních společností, které nekontrolují CERD. Srovnejte si jejich nabídky a porovnejte je ihned. Využijte k tomu srovnávací formulář. A srovnejte si nabídky bez nahlížení do CERD.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Jak se odhlásit z CERD - Smazání jména z registru dlužníků - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt