Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Hypotéka bez prokazování příjmu - Rychlé vyřízení, ne příjem

Hypotéka bez prokazování příjmu chrání soukromí a snižuje počet dokumentů, které je zapotřebí dokladovat i obecnou administrativu spojenou s vyřizováním hypotéky. Požádejte i vy o hypotéku a nedokazujte své příjmy. Je to snadné.

Na co lze hypotéku bez příjmu využít

Obvyklé způsoby využití hypotéky bez prokazování příjmů jsou následující. Pokud máte jiný účel, můžete změnit účel tohoto produktu. A to vše bez prokázání příjmu.

Žádost i vypracování nabídek jsou zdarma. Naše služby jsou placeny ze strany poskytovatele sektoru a nijak nezvyšují cenu poskytovaných hypoték. Cena je stejná jako v případě, kdy by jste si ji sjednali sami. Zde pouze dostanete bezplatnou podporu z naší strany.

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Bez prokázání příjmu i bez udání účelu

Hypotéku bez prokazování příjmu lze získat i k neúčelovému záměru. Neúčelová varinta dále posiluje vaše soukromí - nemusíte sdělovat, jak s penězi naložíte a zároveň je tedy opět ještě méně administrativně náročná (není potřeba dokládat vynakládání čerpání na deklarovaný účel). Tato varianta je, nicméně, vykoupena o něco vyšším požadovaným úrokem.

Běžná vs. naše hypotéka

Běžná hypotéka je podmíněna podrobnou infromací o příjmech žadatele a jejich prokázáním. V případě, že jde o zaměstnance, musí žadatel doložit výši své (resp. partnera/partnerky) čisté mzdy za alespoň poslední 3 měsíce. Potvrzení nesmí být starší než 1 měsíc. Dále výpisy z bankovních účtů za požadované období (důkaz, že mzda na účet opravdu chodí). Manželé vystupují automaticky jako spolu-žadatelé.

U podnikatelů se vyžaduje prokázání příjmu za poslední 2 roky, předložení dokladů o zaplacení daní a dále dokumenty k ostatním závazkům podnikatele. Hypotéka bez prokazování příjmu je založena na poskytování úvěru bez této administrativy a sdělování citlivých dat. Tato výhoda je vykoupena o něco vyšším úrokem než u běžné hypotéky.

Nebudete tedy muset prokázat svůj příjem, ale z hlediska RPSN, úroků a celkového přeplacení bude dražší. Hypotéky bez prokazování příjmů jsou variantou hypotéky, která umožňuje nesdělovat bance údaje o výši příjmů žadatele. Běžná hypotéka je, naopak, na příjmy žadatele podrobně zaměřena. Zájemce o běžnou hypotéku musí o výši svých příjmů podrobně informovat a detailně je dokumentovat. Hypotéka bez prokazování příjmu je tak řešením pro lidi, kteří nechtějí nebo nemohou bance své příjmy sdělovat či prokázat.

Účelový i neúčelový hypoteční úvěr bez doložení příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmů se poskytují v účelové (stavba, koupě nemovitosti...) i neúčelové variantě. V případě neúčelové varianty odpadá další oblast prokazování - prokazování účelu upotřebení hypotečního úvěru.

Poskytujeme analýzu trhu, výběr nejlepší varianty hypotéky bez prokazování příjmů a pomoc s jejím vyřízením.

Máte nejasnost nebo dotaz? Kontaktujte nás níže uvedeným formulářem, telefonicky nebo emailem.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Hypotéka bez prokazování příjmu - Rychlé vyřízení, ne příjem - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt