Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Společné oddlužení manželů - Společné jmění a oddlužení

Finanční oddlužení manželů slouží k tomu, aby jeden z partnerů svým podpisem na návrhu dlužníka na svolení oddlužení souhlasí s tím, že pro účely oddlužení může být použit veškerý majetek, včetně příjmů. Uvažuje se oddlužení společného jmění manželů.

Společné finanční oddlužení manželů a společné jmění

Toto oddlužení má ekonomickou podmínku, která říká, že pro úspěšné oddlužení se takto nezajištěným věřitelům musí dostat minimálně 30 procent jejich přihlášených a zjištěných pohledávek. Splátkový kalendář je naplňován po dobu pěti let, která je dána zákonem. Není rozdíl v tom, pokud se společný dluh manželů řeší v rámci insolvenčního řízení, kterého se účastní jeden z manželů a druhý k takovému návrhu připojí svůj podpis nebo se situací, kdy oba manželé podají společná insolvenční návrh.

Je nepřípustné, aby byl k dispozici věřiteli majetek společného jmění manželů. Svým podpisem na návrhu dlužníka na oddlužení dává jeden z partnerů souhlas, aby pro oddlužení byl použit všechen majetek, zahrnující i příjmy, které budou v budoucnosti vyplaceny. Pokud jeden z manželů nepřipojí podpis ani po výzvě od soudu, pak podle zákona soud návrh zamítne jestliže nebude dotčen majetek z nevypořádaného společného jmění manželů.

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Oddlužení manžela/mažnelky a společné jmění manželů

Mnohdy nastává problém se společným jměním jměním manželů. Pokud se jeden z nich dostane do problémů, je možné, že o majetek přijde i druhý. Takovým případům můžete vzdorovat pouze v případě, že máte uzavřenou smlouvu o majetkovém vypořádání. Zákon příliš nemyslí na oddlužení manželů. Takové oddlužení je mnohem méně výhodné než oddlužení jednotlivce. Jakmile se chtějí oddlužit manželé, je nutné, aby tuto žádost podali oba dva. V takovém případě je ze zákona dáno, že manželé musejí oddlužit alespoň šedesát procent svých dluhů. Pokud oddluží pouze jeden z nich svůj podíl třiceti procent, bude druhý partner stále dlužit plnou částku a oddlužen nebude.

Při oddlužení dochází ke stržení platu jako při exekuci. Problém je v tom, že peníze před vyplacením nespadají do společného majetku. Pokud tedy manžel oddluží více než šedesát procent a manželka pouze patnáct, není možné tato procenta převézt na manželku. Problém nastane v případě, kdy mají ve vlastnictví nemovitost.

Přesto, že jeden z manželů uhradil požadované množství dluhů, je možné, že přijdou o nemovitost z důvodu, že druhý partner nebyl schopen splatit požadované množství. Situace kolem oddlužení společného majetku manželů je tedy velmi složitá a je třeba se pořádně informovat na všechny aspekty.

Půjčujeme peníze na oddlužení (i manželů)

Komu půjčujeme - především lidem, kteří mají dluhy a potřebují oddlužení.

Kolik půjčujeme:

Stačí vyplnit náš formulář nebo nás kontaktovat osobně, domluvíme si osobní schůzku a vaši situaci budeme konzultovat. Máte zájem o oddlužení společného jmění manželů? Kontaktujte nás pro více informací.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Společné oddlužení manželů - Společné jmění a oddlužení - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt