Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Dražby Kovoobráběcí stroje - Nedobrovolné dražby exekucí

Kovoobráběcí stroje jsou předmětem mnohých dražeb na internetu. Jak se tam vůbec dostanou? Stačí, aby jejich majitel či firma měla finanční problémy a neplatila své pohledávky. V takovém případě firmu navštíví exekutor, ocení stroje a v požadované výši částky, kterou dlužník nezaplatil, zabaví exekučně stroje.

Dražby kovoobráběcí stroje v nedobrovolné dražbě

Proto nemusíte být šokováni, když na aukcích narazíte na zajímavé předměty. Stroje jsou v dražbách vždy uvedeny s nejnižší možnou cenou. Během dražby se samozřejmě přihazuje a nikdo neví na jakou částku se cena vyšplhá. Během aukce musíte velmi rychle myslet, zda přihodíte. Nesmíte se nechat s trhnout a pouze soupeřit se svým sokem.

Mohlo by se totiž stát, že si koupíte kovoobráběcí stroj, který neodpovídá kvalitou ceně, jež jste a něj následně museli vyplatit. Zkrátka a dobře aukce může být také pěkně záludná. Záleží pouze na Vás, do jak vysoké částky jste schopni jít, nebo jak vysoký je Váš peněžní obnos vyhrazený pro aukci. Musíte si uvědomit, že na aukci se draží většinou hodnotné ceny, proto budete potřebovat desítky a v případě nemovitostí, stovky tisíc korun.

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Vstup do nedobrovolné dražby majetků z exekuce

Před vstupem do dražby budete muset položit dražební jistotu, která Vám umožní vstoupit do dražby. Tento poplatek musíte uhradit nejpozději do začátku aukce, jinak nebudete připuštěni.

Dražby movitých věcí z exekucí

Movité věci jsou také často předmětem dražeb. Na internetových stránkách jednotlivých exekutorských úřadů byste měli najít termíny aukcí. Pokud je aukce označena jako běžící, neznamená to, že právě teď se soupeří a věci v aukci. Stačí se pouze zaregistrovat do aukce a zaplatit dražební jistotu. Následně najdete přesný termín a místo konání, kde bude aukce probíhat. Na aukci je povinností nacházet se fyzicky. Nemůžete za sebe nikoho poslat. Pokud chcete něco koupit, musíte se prostě dostavit. Pokud se nedostavíte a již jste položili dražební jistotu, také se Vám nebude vracet zpět. Jistota je nevratná částka, která jde na konto exekutorovi, který spravuje celý průběh dražby.

Všechny dražby se musí řídit zákonem, který je přesně dodržován. Pokud se seznámíte s pravidly dražby a najdete v průběhu nějaké chyby, můžete se odvolat. Navíc pokud to bude v případě, že přijdete o dražený předmět. Vždy je lepší jít do takových situací řádně připraven. Všechny movité věci musejí být v aukci pečlivě popsány a také jejich technický stav musí být náležitě ohodnocen.

Nejčastěji jsou movitými věcmi v dražbě automobily. U automobil je vždy určena rozhodná cena. Nejnižší tedy první podání začíná však na mnohem nižší sázce. Zda bude přeskočena rozhodná cena určí až průběh aukce.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Dražby Kovoobráběcí stroje - Nedobrovolné dražby exekucí - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt