Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Pojištění Hypotéky - Nejvýhodnější a Nejlevnější na trhu

Pojištění hypotéky vám zajistí schopnost splácet úvěr i v případě složitých životních situacích. V této době se jedná o naprosto standardní produkt a naprostá většina žadatelů o hypotéku s ním automaticky počítá. I vy by jste si měli sjednat pojištění hypotéky, aby jste se při souhře nešťastných náhod neocitli v dluhové pasti.

Nejlevnější a nejvýhodnější pojištění - Výhody

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Jednoduchost sjednání nejvýhodnějšího pojištění

Neuzavíráte samostatnou pojistnou smlouvu. K uzavření pojištění postačuje prohlášení, které je součástí vaší úvěrové smlouvy. Poplatek za pojištění je inkasován z inkasního účtu klienta.

Jistota splácení - Nejlevnější a nejvýhodnější pojištění vás jistí

Rozsahem krytí rizik pomáhá pojištění zajistit splácení úvěru v případě nenadálých životních situací. Pojištění kryje riziko nejen smrti z jakýchkoliv příčin a plné invalidity, ale také pracovní neschopnosti jak z důvodu úrazu, tak i nemoci a v rozšířené podobě i ztráty zaměstnání.

Komu je pojištění hypotéky určeno

Pojištění je určeno pro klienty, kteří si sjednávají hypoteční úvěr a zároveň si chtějí zajistit svoji schopnost úvěr splatit. Nejvýhodnější pojištění úvěru bude sjednáno v rámci zpracování hypotečního úvěru. Klient hradí poplatek za pojištění v rámci navýšené splátky úvěru.

Charakteristika nejvýhodnějšího pojištění

Úvěrové pojištění vzniklo na základě spolupráce několika bankovních subjektů. Můžete si zvolit: Soubor pojištění A - pro jediného pojištěného či soubor pojištění AA - pro prvního pojištěného (klienta) a druhého pojištěného (klientova partnera / ručitele). Pojištění se vztahuje na rizika: smrti, plné invalidity, pracovní neschopnosti.

Soubor pojištění B - pro jediného pojištěného či soubor BB - pro prvního pojištěného (klienta) a druhého pojištěného (klientova partnera / ručitele). Pojištění se vztahuje na rizika: smrti, plné invalidity, pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání

Neuzavíráte samostatnou pojistnou smlouvu. K uzavření pojištění postačuje prohlášení, které je součástí vaší úvěrové smlouvy. U pojištění k hypotečním úvěrům je sjednáváno zajištění závazku formou vinkulace pojistného plnění. V případě pojistné události je pojistné plnění vypláceno na úvěrový účet klienta. Toto nejlevnější pojištění lze sjednat jak k nově sjednávaným úvěrů, tak i k dříve poskytnutým.

Podmínky pro sjednání pojištění hypotéky

Pojištěný musí být:

K souboru pojištění v rámci smlouvy úvěru může fyzická osoba přistoupit v rámci ujednání v úvěrové smlouvě nebo dodatku k úvěrové smlouvě, splňuje-li k datu podpisu prohlášení tyto podmínky:

Pracovní zařazení klienta hypotečního pojištění

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Pojištění hypotéky a splácení

Pojištění Hypotéky - Nejvýhodnější a Nejlevnější na trhu - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt