Máte zájem o běžnou nebankovní půjčku? Následující nabídky by vás mohly zajímat:

Půjčka ProvidentPROVIDENT (4.000 - 80.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Půjčka VitacreditVITACREDIT (50.000 - 1,88 mil Kč) - s registrem, se zástavou

Půjčka ProficreditPROFICREDIT (4.999 - 166.000 Kč) - s registrem, s doložením příjmu

Půjčka Kredito24KREDITO24 (1.000 - 15.000 Kč) - bez registru, bez doložení příjmu

Hypotéka od České Spořitelny - Nový výpočet, změna sazby!

Česká spořitelna znovu snížila úročení hypoték. Nový výpočet hypotéky pomocí jejich kalkulačky a výhodnější podmínky. Pro elektronickou kalkulačku, která provede výpočet hypotéky, prosím navštivte oficiální stránky České spořitelny. A získejte jednu z nejvýhodnějších hypoték na trhu.

Nový výpočet hypotéky - ČS snižuje sazby

Dosáhnout u hypotéky na úročení od 3,29 % je snadné: stačí zvolit hypotéku s dobou splácení alespoň dvacet let, fixaci úroku na dobu tři, čtyři nebo pět let a zároveň aktivně využívat Osobní účet České spořitelny. Výše splátek a úročení jsou bezesporu hlavními kritérii klientů při rozhodování o hypotéce. Proto věříme, že snížení úroku o další dvě desetiny osloví další, dosud váhající klienty k pořízení hypotéky, tvrdí Veronika Jančová.

Doporučujeme

  • můžete mít záznam v registru
  • mateřská, brigáda, důchod, plat...
  • půjčky od 1000 Kč10 000 000 Kč
  • i vyplacení do 10 minut na účet
Mám zájem

Bankovní hypotéky jsou nyní velmi výhodné

Pořízení vlastního bydlení je nyní velmi výhodné, nemovitosti jsou levnější než v minulých letech a díky nižšímu úročení jsou dostupnější i hypotéky. Klienti si navíc mohou zaplacené úroky odečíst z daňového základu. Pro každého nového klienta je úroková sazba garantována po dobu třiceti dnů.

Mimořádné splátky, odložení i přerušení splátek

Dalším trumfem Hypotéky České spořitelny je její velká variabilita. Klienti si mohou o tři měsíce odložit začátek splácení, stejně tak mohou pravidelné splácení v průběhu hypotéky na tři měsíce přerušit, a to i opakovaně. Další zajímavou možností je až o třicet procent snížit, nebo naopak zvýšit pravidelné splátky.

Důležitá je také možnost mimořádných splátek během období platné fixace úrokové sazby. To je pro klienty jasný signál, že nemusí volit dobu fixace úroku jenom podle potřeby mimořádné splátky a naopak si mohou v okamžiku nízkých úrokových sazeb zafixovat výhodnou sazbu na několik let dopředu, říká Veronika Jančová, ředitelka odboru úvěry na bydlení a podnikání České spořitelny. První mimořádnou splátku ve výši do dvaceti procent z úvěrové částky mohou klienti zaplatit již po dvanácti pravidelných splátkách.

Výhody hypotéky od České spořitelny

Hypotéky u České spořitelny jsou maximálně srozumitelné, jejich obsluha pro klienty byla velmi zjednodušena, především snížením administrativní náročnosti. Vyšli ze zkušeností. Hlavním motivem bylo, aby se klienti v každé situaci snadno zorientovali a vždy věděli, kolik a za co platí.

Vyřízení hypotéky vyžaduje minimum času a energie. A je samozřejmě bez poplatku za vyřízení. Při koupi bytu mohou klienti použít on-line ocenění nemovitosti zdarma, při výstavbě pak možnosti čerpání úvěru bez faktur. Pro ty klienty, kteří dosud nedisponují prostředky z prodané nemovitosti a už se potřebují přestěhovat do většího bydlení, je k dispozici jednoduché překlenovací financování. Při refinancování hypoték do tří milionů korun nemusí klienti dokládat své příjmy.

Nebankovní půjčka -

Bankovní i nebankovní menu

Hypotéka od České Spořitelny - Nový výpočet, změna sazby! - www.efinancovani.cz - 2019 - Kontakt