Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Česká hypotéka - Nebankovní a Nejrychlejší hypotéka

Česká hypotéka je zajištěná hypotéka, kterou si nastavíte na míru. Přesně podle vašich požadavků. Rovněž se jedná o nejrychlejší hypotéku na trhu. Vyplácí se okamžitě po předložení dokumentů na účet nebo v hotovosti (dle výše požadované hypotéky).

Nebankovní Česká Hypotéka, nejrychlejší na trhu

Pokud spadáte do některé z následujících kategorií, tak vám můžeme pomoci sjednat nejrychlejší českou hypotéku na trhu.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Nebankovní - Bez registrů a byrokracie

Česká hypotéka je atraktivním spojením nabídky partnerských nebankovních společností s celou řadou jedinečných benefitů v oblasti souvisejících pojištění a zákaznických služeb. Jedná se o unikátní koncept, tedy model postavený na spojení nabídky nebankovních a pojišťovacích produktů. Díky své silné pozici jedničky na pojistném trhu, může česká hypotéka ve výsledku poskytnout lepší podmínky pro klienty a vyjednat nejlepší parametry úvěrů i sazeb v každém okamžiku.

Vyberte si nejrychlejší variantu na trhu

Česká hypotéka je silným hráčem nejen v oblasti nebankovních úvěrů, ale stává se silným hráčem i v oblasti investiční a úvěrové nabídky. Česká hypotéka zahrnuje celou šíři dostupných variant na trhu – účelová hypotéka na koupi nemovitosti, na výstavbu, rekonstrukci, financování výstavby a rekonstrukce bez dokládání faktur, vypořádání majetkových vztahů, zpětné proplacení vlastních prostředků, neúčelová americká hypotéka na cokoliv, hypotéka bez nutnosti prokazování příjmů, hypotéka naruby, předhypoteční úvěr, možnost odložení splácení celé jistiny na začátku, nebo přerušení splácení v průběhu či snížení splátky apod.

Výhody sjednání České hypotéky

S Českou hypotékou klient získává zajištění v celé řadě neočekávaných situací, ať už co se týče nemovitosti či samotných žadatelů, kdy rozsah zajištění si může volit nad rámec vyžadovaný na základě svých potřeb. Tím se stává česká hypotéka hypotékou, kterou stojí za to mít, hypotékou bez starostí. Dále i bez registru a další byrokracie.

Česká hypotéka zahrnuje klientský servis, jak na počátku, či v průběhu vyřizování, tak i po vyřízení úvěru, a to jak formou zákaznické linky, tak i e-mailu či webového formuláře, tak aby péče o klienta byla zachována po celou dobu zákaznického vztahu.

S českou nebankovní hypotékou klient získává zázemí české nebankovní společnosti, která je součástí nadnárodního holdingu, jedné z nejvýznamnějších finančních skupin ve střední a východní Evropě.

Bankovní i nebankovní menu

Česká hypotéka - Nebankovní a Nejrychlejší hypotéka - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt