Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Air Bank - Konsolidace Půjček (bankovní spojení půjček)

22.listopadu 2011 otevřela svoje dveře pro klienty nová banka ze skupiny PPF Air Bank. Jako všechny ostatní projekty PPF finančníka Petra Kellnera i Air Bank má vysoké ambice. Aby si potenciální klienti mohli služby vyzkoušet, nabízí banka jakousi tříměsíční zkušební lhůtu, jinými slovy tři měsíce služeb zdarma.

Air Bank - konsolidace půjček, spojení do jedné

Air Bank je zaměřena výhradně na retailovou klientelu, tedy vedení osobních účtů fyzickým osobám a jistě přiláká mnoho klientů. Klienty může lákat jak svoji vstřícností, tak i příslušností ke skupině PPF. Přeci jenom PPF si za dobu svojí existence vybudovala velmi dobrou reputaci jakéhosi klidného a bezpečného přístavu ve finančních vodách. Totéž nelze říci o dalších, byť třeba zahraničních finančních skupinách.

Od Air Bank si můžete půjčit peníze na konsolidaci půjček (bankovní spojení dluhů do jednoho).

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Vysoce úročený spořící účet a spojení

Jedním z hlavních taháků je vysoko úročený spořicí účet. Momentálně je nabízený úrok na spořicím účtu 2,5% p.a. Banka však dává ke spořicímu účtu takzvanou TOP 3 garanci. Garantuje klientům, že spořicí účet Air Bank bude vždy patřit mezi tři nejlépe úročené spořicí účty na trhu.

Dlouhá otevírací doba - Žádejte ihned

Banky mívají pracovní dobu stejnou, jako většina z nás. Proto, chce-li člověk cokoli vyřídit v bance osobně, musí se uvolnit ze zaměstnání a jít do banky v pracovní době. Některé banky začaly nabízet jednodušší služby i v tzv. kioscích v nákupních centrech, kam lze zajít i o víkendu, ale ani to dnešnímu náročnému klientovi nemusí plně vyhovovat. Air Bank jde svým klientům ještě více vstříc a zavedla otevírací dobu svých poboček ve všední dny nejméně do 19h a v sobotu do 14h.

To je velmi dostačující i pro hodně zaměstnané lidi. Přeci jenom "utrhnout" se alespoň jednou z práce před sedmou se povede téměř každému. Rozhodně je to mnohem lepší, než být odkázán na libovůli svého zaměstnavatele, zda nás uvolní či neuvolní v pracovní době. A když ani to nevyjde, je tu ještě sobota. I když v sobotu chodit do banky, to je opravdu nezvyk.

Možnost konsolidace půjček u Air Banky

Požádejte o bankovní půjčku na konsolidaci vašich půjček. A získejte peníze ihned.

Mladá ambiciózní banka by bez internetového bankovnictví ani nemohla existovat. Pohodlné ovládání účtu přes internet je dnes jedním z hlavních požadavků klientů na banku. Air Bank nabízí nejen pohodlné ovládání internetového bankovnictví, ale běžný i spořicí účet je možné přes internet také kompletně otevřít. Stačí potřebné doklady naskenovat a peníze na účet poslat ze svého účtu v jiné bance. Není třeba ani chodit na pobočku, nebo posílat doklady poštou či kurýrem.

Ceník Air Bank - Cena konsolidace půjček

Air Bank nabízí pravidelné akce, kdy můžete žádat o odložení splátek při konsolidaci dluhů a výhodné podmínky při spojení půjček od jiných společností.

Na rozdíl od většiny ostatních bank, ceník Air Bank je přehledný, krátký a jednoduchý. Na výběr máme ze dvou tarifů. Je to Malý tarif a Velký tarif. U Malého tarifu se neplatí pevný měsíční poplatek, platí se jen jednotlivé malé poplatky za opravdu spotřebované služby. U Velkého tarifu je tomu naopak, platí se pevný měsíční paušální poplatek 150Kč a za veškeré standardní služby už se nic nedoplácí. Malý tarif se tedy vyplatí spíše tomu, kdo využívá banku minimálně a Velký tarif je naopak výhodný pro klienta, který neustále přesouvá peníze na svém účtu, ať již prostřednictvím trvalých či jednorázových platebních příkazů, vklady a výběry hotovosti,... Za nadstandardní služby jsou považovány některé operace zahraničního platebního styku. Konkrétní ceník najdete na webových stránkách Air Bank.

Bankovní i nebankovní menu

Air Bank - Konsolidace Půjček (bankovní spojení půjček) - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt