Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Česká pojišťovna - Srovnání pojištění, havarijní a povinné ručení

Česká pojišťovací jednička, Česká pojišťovna. Jasná jednička českého pojišťovacího trhu, Česká pojišťovna. Česká pojišťovna je nejen nejznámější značkou mezi českými pojišťovacími ústavy, je také stále ještě jedničkou českého trhu pojištění. V současné době patří České pojišťovně asi 30% českého trhu. Srovnejte si nejlevnější havarijní pojištění a nejlevnější povinné ručení od ČP. A sjednejte si jej ihned.

Historie České pojišťovny

Kořeny České pojišťovny sahají až do první poloviny 19. století. Nás však dnes více než historie bude zajímat současnost, důvěryhodnost a nabídka České pojišťovny.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Srovnání pojištění České pojišťovny

Označujeme-li Českou pojišťovnu za pojišťovnu univerzální, znamená to, že se na ni můžete obrátit jak v oblasti pojištění životního, tak neživotního. Neživotním pojištěním rozumíme zejména pojištění majetku, ale i odpovědnosti. Srovnejte si havarijní pojištění a povinné ručení.

Životní pojištění od České pojišťovny

Pojištění dynamik je snad nejznámějším produktem ČP v oblasti životního pojištění. Jedná se o investiční životní pojištění, u kterého část pojistné částky platíte za pojištění a druhou část investujete. Dynamik se toto pojištění jmenuje proto, že tyto dvě složky, tedy pojišťovací a investiční můžete v průběhu trvání pojištění měnit přesně podle vašich potřeb. Znáte to jistě z reklamy, že?

Ale možná by se vám více líbilo se jen pojistit a volné peníze potom investovat zvlášť. I takovou nabídku u ČP najdete. Jmenuje se rizikové životní pojištění multirisk a je to samotné životní pojištění bez investování, dalo by se říci "čistá životní pojistka". Na investování však ani v tomto případě není dobré zapomínat. Pokud už budete jednat s Českou pojišťovnou třeba jen o tomto samostatném životním pojištění, zkuste se zeptat například na možnosti investování s ČP Investem.

Neživotní pojištění od České pojišťovny

Pojištění automobilů, domů, bytů, domácnosti, staveb, chat či chalup, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti a dokonce i pojištění domácích mazlíčků, to všechno sem patří a to všechno Česká pojišťovna umí.

Autopojištění od České pojišťovny

ČP byla například první pojišťovnou na českém trhu, která v oblasti autopojištění masivně nabízela vyřízení menších škodných událostí rychle pouze prostřednictvím call centra. Do té doby věc v českých zemích nevídaná, dnes již standard. Skvělá je v oblasti autopojištění od ČP také nabídka povinného ručení bez povinností.

Pojištění odpovědnosti a pojištění odpovědnosti pro myslivce. Odpovědní jsme my všichni za každou škodu, kterou způsobíme sami, způsobí ji naše děti, či ji způsobí naši domácí mazlíčci. Ať už se jedná o škodu způsobenou zaměstnavateli, rozbité okno ve škole, potrhané kalhoty listonoše, či o sousedovu zakousnuto slepici, společným jmenovatele je pojištění odpovědnosti.

Mezi všemi druhy pojištění odpovědnosti působí jako unikátní perlička produkt Pojištění odpovědnosti pro myslivce. Myslivost může být někdy docela nebezpečný koníček, proto pojistit se je pro myslivce absolutní povinnost. Při myslivecké činnosti může dojít v extrémním případě nejen k úrazu či usmrcení člověka střelnou zbraní, k pokousání loveckým psem, ale dokonce i ke zranění hlavy či obličeje následkem nechtěného útoku cvičeného sokola.

Pojištění pejsků a kočiček od České pojišťovny

Naprosto "americky" vypadá při laickém pohledu pojištění psů a koček. Kdyby se náhodou našemu pejskovi nebo kočičce něco stalo, pojišťovna zo zaplatí:-) K čemu je takové pojištění dobré? Nezřídka chováme v domácnostech opravdové psí či kočičí šlechtice a v případě zdravotních potíží neváháme utratit za péči zvěrolékaře. Pro tyto případy je pojištění Mazlíček přímo určeno. Pojistit lze samozřejmě jen velmi mladého a zejména zdravého domácího mazlíčka. Zde je vidět paralelu s životním pojištěním, které lze bez omezení sjednat jen pro zdravého člověka. Pojištění psů a koček je sice pojištění neživotní, ale my, pro které domácí mazlíček je členem rodiny, jej vnímáme jako pojištění životní.

Náš tip: havarijní pojištění automobilů starších šesti let

Vlastníte automobil starší šesti let a váháte, zda se vám vyplatí jej havarijně pojistit? Rozhodně se zeptejte v České pojišťovně na speciální pojistku Havarijní pojištění 6+ přímo určené pro tyto vozy. Je to výhodnější. Srovnejte si havarijní pojištění a povinné ručení od ČP na jednom místě.

Nejlevnější povinné ručení od České pojišťovny

Sjednat si povinné ručení je povinností každého majitele či provozovatele motorového vozidla. Povinnost ostatně vyplývá ze samotného označení tohoto pojištění. Tato forma pojistky nás chrání před neplánovanými finančními výdaji na náhradu škody, kterou způsobíme někomu jinému provozem svého automobilu či motocyklu, ale například i traktoru, bagru nebo přívěsného vozíku.

Již přes deset let nemá na sjednávání povinného ručení monopol Česká pojišťovna. Povinné ručení lze sjednat téměř v každé pojišťovně na českém trhu. Která pojišťovna nabízí nejvýhodnější sazby a nejlepší podmínky povinného ručení? Udělejte si nezávaznou kalkulaci a ušetřete stovky až tisíce korun ročně.

Bankovní i nebankovní menu

Česká pojišťovna - Srovnání pojištění, havarijní a povinné ručení - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt