Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Česká spořitelna - Srovnání Hypoték a Půjček online

Finanční trh se rozděluje na dvě hlavní kategorie – bankovní a nebankovní sektor. Tyto dvě skupiny mají mnohé odlišnosti v nabízených službách. Banky nabízí nejen půjčky a hypotéky, ale i pasivní financování, jako je ukládání peněz na účet či finanční transakce. Kdežto nebankovní společnosti se zaměřují pouze na poskytování půjček a hypoték. Srovnejte si hypotéky a online půjčky od České spořitelny.

Česká spořitelna nabízí jistotu a důvěru, bankovní půjčky

Jistě každý občan České republiky zná Českou spořitelnu, která se může pyšnit dlouholetou tradicí. Česká spořitelna má kořeny až v roce 1825, kdy začínala jako Spořitelna česká. Od roku 1992 je Česká spořitelna akciová společnost, která obsluhuje téměř 5,3 milionů klientů. Toto číslo hovoří o pevném postavení na českém finančním trhu. Česká spořitelna se stala Nejdůvěryhodnější bankou roku 2011 a stále více navyšuje své číslo týkající se počtu klientů. Podívejte se na srovnání hypoték a online půjček od České spořitelny a vyberte si tu nejlevnější.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Hypotéka od České spořitelny na bydlení

Jestliže Vás však Česká spořitelna nezaujala nabídkou hypoték, ani Vám nic neříká Komerční banka či ING, pak se obraťte na nebankovní sektor. Od roku 1997 působí na českém finančním trhu společnost Home Credit, která se zaměřuje na spotřebitelské financování v České republice. Home Credit poskytuje nákupy na splátky, auto na úvěr, ale velké oblíbenosti se těší právě její neúčelová půjčka. Home Credit nabízí sjednání neúčelové půjčky prostřednictvím telefonu, nebo internetu.

Nadchnout Vás může v nebankovní oblasti i společnost Provident, která se zaměřuje na nabídku výhodných půjček. Provident je společnost, která byla založena v roce 1997, a za dobu své existence se může pyšnit rychlým nárůstem klientů. Provident půjčka Vás nadchne snadným splněním podmínek a také úrokem, který se už tolik od bankovní půjčky neliší. Rozhodněte se pro takovou instituci, která je pro Vás výhodná, přináší Vám skvělé podmínky, a přitom rychlé vyřízení půjčky. Na výběru banky, nebo společnosti pro půjčení peněz si dejte záležet.

Srovnání České spořitelny a nebankovních nabídek

Česká spořitelna nabízí u online půjček nižší úrok (RPSN), ovšem má složitější podmínky (například se může jednat o prověření registru). Nebankovní nabídky jsou dražší než Česká spořitelna, ale lze je jednodušeji získat.

Česká spořitelna a srovnání půjček a hypoték

Česká spořitelna představuje nejstarší bankovní ústav působící na území České republiky. Jejím předchůdcem byla Spořitelna česká, jejíž činnost byla zahájena již v roce 1825. Od roku 1992 působí v České republice banka pod názvem Česká spořitelna jako akciová společnost. Dnes čítá více jak pět a půl milionu klientů a nabízí nejen vkladové produkty, ale i úvěrové. Česká spořitelna nabízí bezúčelné půjčky, ale i hypotéky. Zaujme Vás její rychlá půjčka, která Vám umožní získat až 300 tisíc korun na financování svých potřeb.

Srovnejte si nabídku hypoték od České spořitelny s ostatními bankami. Podívejte se, jaká se nabízí doba fixace a jaká úroková sazba. Vše zjistíte online přes internet. K samotnému sjednání bude nutná osobní schůzka. Podívejte se na srovnání hypoték od České spořitelny ihned.

Při sjednávání půjčky u České spořitelny budete muset splnit podmínky, abyste půjčku získali. Máte-li záznam v registru dlužníků, pak Vám rychlá půjčka poskytnuta rozhodně nebude. Česká spořitelna je stabilní banka vyhledávající jen spolehlivé klienti, kteří jsou schopni své závazky splácet. Pokud však získáte půjčku od banky, sjednejte si i k úvěru pojištění, které je výhodné v případě, že byste nemohli půjčky pravidelně splácet. Máte ke všem svým produktům a účtům přístup online prostřednictvím služby Servis 24. Využijte těch nejlepších služeb a nebojte se bankovních půjček.

Bankovní i nebankovní menu

Česká spořitelna - Srovnání Hypoték a Půjček online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt