Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Cetelem půjčka na auto - Čtěte ZDE - Autopůjčka ihned

Auto – moto úvěr od Cetelem právě teď. Tento produkt je vhodný pro každého, kdo si chce pořídit nové auto, ale nemá potřebnou finanční hotovost. Cetelem je nebankovní firma, která nespadá do bankovního sektoru. A právě tato skutečnost přináší plno výhod do její autopůjčky.

Výhody Cetelem půjčky na auto

Tento úvěr mohou využít jak občané tak podnikatelé. Podívejte se na srovnání pro více informací. případně se podívejte jak o ni Cetelm požádat a jak dále postupovat.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Občané podmínky - Podmínky schválení Cetelem půjčky

Podnikatel podmínky - Podmínky schválení Cetelem půjčky

Jak pořídit auto na úvěr - Autopůjčka

Nejdříve si vyberete ze sítě prodejců a vyberete si automobil. Sepíšete s ním žádost o úvěr a pokud vám bude schválena rovnou podepíšete smlouvu, zaplatíte dohodnutou sumu a odjedete s novým vozem. Při pořizování vozidla si můžete rovnou sjednat pojištění schopnosti splácet, povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Splácet je možné buď složenkami které dostanete poštou nebo převodem z bankovního účtu. Na bankovním účtě je výhodné dát trvalý příkaz k úhradě, nemusíte pak každý měsíc běhat do banky. Splátky se musejí zasílat vždy do 15. dne v měsíci. Cetelem nabízí velmi schůdné podmínky u půjčky na auto. A tak můžete požádat o půjčku na nové auto a získat schválenou autopůjčku ihned.

Doplňkové služby k autopůjčce Cetelem

Při sjednávání pojištění při neschopnosti splácet si zákazník může vybrat ze tří variant. Toto pojištění je pak součástí splátky úvěru. První varianta obsahuje pojištění pro případ pracovní neschopnosti, invalidity třetího stupně a smrti. Druhá varianta obsahuje ještě navíc pojištění pro úmrtí partnera a třetí varianta jistí v případě ztráty zaměstnání.

Díky tomu, že Cetelem je nebankovní společnost, tak má jednodušší podmínky než banky. A procento schválených půjček na auto je mnohem vyšší. Požádejte i vy a získejte auto za výhodných podmínek.

Povinné ručení a havarijní pojištění lze sjednat také hned na místě s výhodnými sazbami od pojišťoven Kooperativa a Uniqa. Výše pojistného je závyslá na parametrech vozidla. U havarijního pojištění se můžete pojistit proti (živelné události, vandalismu, krádeži, havárii)

Bankovní i nebankovní menu

Cetelem půjčka na auto - Čtěte ZDE - Autopůjčka ihned - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt