Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Citibank Půjčka online - Peníze na cokoliv

Citibank není v České republice příliš známou bankou, zejména proto, že se zaměřuje spíše na movitější a zámožnější klientelu a také na větší korporátní klienty. Přesto však Citibank působí na českém trhu již od roku 1991.

Historie Citibank - Půjčky na cokoliv

Dějiny Citibank jsou opravdu pestré a plné převratných změn. Citibank byla dceřinou společností známé mezinárodní skupiny Citigroup se sídlem v americkém New Yorku. Velká změna však nastala v roce 2008. Od té doby se společnost Citibank a.s. změnila z dceřiné společnosti stoprocentně vlastněné společností Citibank Overseas Investment Corporation se sídlem v New Yorku na pobočku akciové společnosti Citibank Europe plc. se sídlem ve věčně zeleném Irsku. Od tohoto období se taktéž název celé společnosti nově změnil na „Citibank Europe plc, organizační složka“. Nyní má Citibank Europe plc. sídlo v irském Dublinu.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Česká Citibank, poskytování financí na cokoliv

Česká pobočka Citibank Europe plc. však nadále podléhá českým právním řádům a je řádně dozorována Českou národní bankou. Pobočka však také podléhá regulaci irského finančního regulátora, který dohlíží na celou Citibank Europe plc. Jak již bylo zmíněno na začátku, do České republiky vstoupila Citibank v roce 1991. Nejprve Citibank poskytovala své bankovní služby velkým nadnárodním společnostem, korporacím, velkým podnikům a finančním institucím. O osm let později, v roce 1999 pak Citibank začínala poskytovat bankovnictví a služby taktéž středně velkým a malým podnikům. O tom, že to byl velmi dobrý krok svědčí také skutečnost, že v roce 2001 byla tato služba nejrychleji rostoucí službou v této kategorii v celé skupině Citigroup. S rokem 2011 se váže rovněž zavedení osobního bankovnictví. Zásluhou bohatých zkušeností z celosvětového trhu si Citibank mohla dovolit nabídnout svým klientům hned celé portfolio svých produktů.

Služby a produkty Citibank - Kreditní karty, peníze na cokoliv, půjčky

Citi Půjčka - Citi Půjčka je pro všechny, kteří si chtějí svá přání a sny splnit pokud možno hned a rychle. Citibank půjčuje až 400 000 Kč a dokonce bez ručitele. Žadatel o půjčku ani nemusí navštívit pobočku Citibank osobně, stačí když zavolá nebo pošle email a výsledek své žádosti bud znát do 24 hodin.

Citi konto - Citibank sází na komplexnost a celistvost, proto také nabízí některé balíčky, kde najdete řadu výhod. Takovým balíčkem je bezesporu Citi konto, které je dobrým a rozumným řešením pro správu vašich financí. V rámci jednoho výhodného paušálu vám Citi konto zcela zdarma nabízí běžný účet v českých korunách nebo v jiné světové měně, spořicí účet s úrokovou sazbou 1,75 procent, vydání a vedení Citi kreditní karty Classic, jakékoliv množství odchozích tuzemských plateb na základě trvalých platebních příkazů a správu účtu přes internetové bankovnictví.

Citi gold - Tenhle produkt Citibank je výhradně pro velmi náročné klienty a zákazníky. Klienti Citi gold mohou například obdržet vstupenky na nejlepší sportovní akce do skyboxu Citigold v moderní pražské O2 Aréně či zcela grátis navštívit jakýkoliv koncert Českého národního symfonického orchestru nebo využít pozvání Citibank a zahrát si tenis v prvním českém Lawn-Tennis Klubu Praha. Dále mohou získat výjimečné slevy a VIP péči v nejlepších hotelech, lázních a restauracích po celé České republice a řadu dalších výhod.

Citi Profession - Citibank je hodně zaměřena na bohatší klientelu, které také nabízí odpovídající a profesionální služby. Citi Profession je program pro představitele svobodných povolání, v jehož rámci Citibank nabízí kombinaci osobních a firemních bankovních produktů. V rámci tohoto programu mají zákazníci zřízení a vedení notářské a advokátní úschovy zdarma. Rovněž příchozí i odchozí korunové transakce jsou bez poplatků. Výhodný je taktéž spořicí účet pro soukromé finance včetně zlaté Citi kreditní karty. Samozřejmostí jsou služby osobního bankéře pro spravování jak profesního účtu tak i privátních financí. Citi Profession preferuje individuální řešení podle požadavků a potřeb svých klientů.

Bankovní i nebankovní menu

Citibank Půjčka online - Peníze na cokoliv - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt