Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

ČSOB - Srovnání Půjčky, Úvěry, Spořící účty, Konto

Celým názvem Československá obchodní banka je již tradičním subjektem a zároveň oporou našeho finančního trhu, který se pyšní velkou oblibou a neméně významným kapitálem. Sázet může především na komplexní služby, kde si „to své“ najde každý občan, ale také na tradice, když spatřila světlo světa už v roce 1964. Zlomovým byl ale pro ČSOB rok 1999, kdy byla celá privatizována a přešla pod evropskou skupinu KBC, která se později stala jediným akcionářem. Zároveň jí to umožnilo převzít Investiční a poštovní banku (IPB), a také jí to dalo jistotu skupiny, která působí v celé střední a východní Evropě. Banka ČSOB se tak dnes může pyšnit narůstajícím počtem klientů, poboček, a i kapitálu, což jí mohou některé menší subjekty jen závidět.

ČSOB banka - Srovnání služeb, půjčky a úvěry

I když to ví málokdo, banka ČSOB financuje i bydlení, když vlastní největší stavební spořitelnu – Českomoravská stavební spořitelna (Spoření s liškou), ale i Hypoteční banku. Investiční fondy a další doprovodné služby jsou samozřejmostí. Mezi nejoblíbenější produkty patří bankovní úvěry a půjčky.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

ČSOB a nabízené služby - Spořící účty, úvěry a půjčky

Nejdůležitější jsou pro charakteristiku samozřejmě čísla a poskytované služby. Začneme právě produkty, které banka ČSOB nabízí. V první řadě jsou to běžné a spořicí účty, bez kterých si úspěšnou banku nelze představit. ČSOB Konto, ale i právě ČSOB Spořicí účet se staly doslova stálicemi na trhu. Velmi důležité jsou i penzijní fondy, jejich prostřednictvím nabízí ČSOB penzijní připojištění.

Jedná se totiž o jedinou banku u nás, která nabízí hned dva penzijní fondy, které se dohromady pyšní zhruba 15% podílem na trhu – PF Stabilita a PF Progres. I když to ví málokdo, banka ČSOB financuje i bydlení, když vlastní největší stavební spořitelnu – Českomoravská stavební spořitelna (Spoření s liškou), ale i Hypoteční banku. Investiční fondy a další doprovodné služby jsou samozřejmostí. ČSOB v bodech:

Sjednejte si půjčku či úvěr od ČSOB

Když na závěr této charakteristiky přidáme ještě některá čísla, má banka ČSOB více než 3 miliony klientů, kteří využívají téměř dva miliony platebních karet, které má tato banka v oběhu. Zároveň má ČSOB 244 poboček a bezmála 700 bankomatů po celé ČR. Vzhledem k tomu, že ČSOB úzce spolupracuje s Poštovní spořitelnou, lze její služby využívat i na většině pošt.

Bankovní i nebankovní menu

ČSOB - Srovnání Půjčky, Úvěry, Spořící účty, Konto - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt