Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Equa Bank - Srovnání půjček, úvěrů, osobních účtů

Equa Bank, dříve známá jako Banco Popolare a ještě dříve jako IC Banka působí v České republice od 6.1. 1993. Tehdy se jednalo o malou banku s dvěma pobočkami. Jedna byla v Praze a druhá v Hradci Králové. Veškerý její kapitál ovládaly dvě fyzické osoby - Tan Sri Dato a Tan Hua Choon. Za zmínku stojí zajímavost, že u zrodu tehdejší IC Banky stál, již jako soukromá osoba, též bývalý první polistopadový předseda československé vlády a dodnes významný advokát JUDr. Marián Čalfa.

Equa Bank - Srovnání půjček a úvěrů

Podívejte se na srovnání půjček a úvěrů, které nabízí Equa Banka. Jako banka má velmi nízké úrokové sazby a RPSN. Výsledná půjčka či úvěr jsou tak velmi výhodné a neprodraží se. Podívejte se osobně na srovnání a na konkrétní nabídku.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Hledání strategického investora

V roce 2007 hledala banka strategického investora a o něco později se jejím akcionářem stala italská bankovní skupina Banco Popolare. V roce 2011 ji převzala společnost Equa Group Limited.

Osobní i firemní bankovnictví - Půjčky i úvěry

Banka nabízí osobní i firemní bankovnictví s řadou produktů. Nabídka zahrnuje jak běžné účty a termínované vklady, tak i produkty cílené na firmy a podnikatele. Klasickou službou je bankovní účet, za který u Equa Bank neplatíte, pokud jej aktivně využíváte, což znamená, že měsíčně na něj musí přijít alespoň 15 000 korun nebo pokud máte u banky uloženo minimálně 150 000 Kč, popř. jste vlastníkem Equa hypotéky.

Srovnejte si, na kolik by vás vyšla půjčka či bankovní úvěr od Equa Banky. Získejte nejvýhodnější podmínky na trhu.

Poplatky činí 99 Kč měsíčně za vedení účtu. Pokud není účet v korunách, pak zaplatíte navíc dalších 29 Kč. Dále není možné mít účet s více měnami najednou, takže co měna, to nový účet. Poplatková politika zkrátka nijak nevybočuje se standardu, který již na trhu existuje.

K účtu můžete mít také neembosovanou debetní kartu, jejíž vydání není zpoplatněno. Můžete si také vyřídit embosovanou kartu, ta vás bude stát poplatek 99 Kč. Banka nemá vlastní bankomaty a každý výběr je zpoplatněn částkou 9 Kč.

Ambiciózní plány Equa Bank

Do budoucna Equa Bank plánuje novou generaci služeb pro malé a střední podniky. Také kreditní karty a hotovostní úvěry pro osobní klientelu. Mobilní bankovnictví se chystá banka rozvinout na další platformy a během dalších pěti let pak chce mít více než 25 poboček.

Zaujala vás Equa Bank a máte zájem si otevřít účet? Můžete online zaslat žádost, aby vás pracovníci banky kontaktovali.

Máte zájem o bankovní půjčku nebo úvěr? Podívejte se na podmínky na oficiálních stránkách Equa Bank a porovnejte si možnosti, jaké máte.

Bankovní i nebankovní menu

Equa Bank - Srovnání půjček, úvěrů, osobních účtů - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt