Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

GE Money Bank Auto Leasing - Půjčka na auto - Autopůjčka

Leasing a pojištění auta od GE Money Bank. Podívejte se, jaké podmínky vám nabízí GE Money Bank auto leasing. Podívejte se, za jakých podmínek by jste mohli dosáhnout na půjčku na auto od GE Money Bank. A sjednejte si vše online přes internet.

Informace o leasingu na auto a pojištění od GE Money

GE Money Bank, zejména pak dceřiná společnost GE Money Auto nabízí poměrně široké spektrum produktů určených k financování nákupu nových nebo ojetých automobilů, či dokonce i motorek. Je jednou z největších leasingových společností a společností věnujících se právě financováním automobilů v České republice. Banka má navíc poměrně promyšlený systém poradenství ohledně financování, a jako možnost financování ji v základu používá opravdu velké množství auto prodejců a autobazarů.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Úvěr autoCredit Jistota - Půjčka na auto od GE

Úvěr autoCredit Jistota je jedním z těch produktů, kterými se vám banka snaží stoprocentně přizpůsobit. Jde v současné době o nejrozšířenější variantu financování nákupu automobilu. Navíc teď banka jako dárek dává pojištění proti neschopnosti splácet. V případě, že byste tedy přišli o zaměstnání, pojišťovna za vás uhradí až šest měsíčních splátek, v případě úmrtí pak pojišťovna doplatí úplně celou částku. Jaké jsou ale další výhody tohoto úvěru? Pokud si vyberete ojeté auto, jehož cena se pohybuje do sto padesáti tisíc, nemusíte uzavírat havarijní pojištění. Žádosti se vyřizují na počkání u prodejce a vozidlo se ihned po zakoupení stává vaším majetkem.

Nejstarší vozy, které na tento úvěr zakoupíte, můžou mít maximálně dvanáct let, první splátka je splatná až třicet dní po zakoupení vozidla. Navíc je možné do měsíčních splátek zahrnout také zvýhodněné povinné ručení a havarijní pojištění.

Auto leasing na koupi nového automobilu od GE Money Bank

Banka samozřejmě také nabízí další možnosti financování pomocí leasingu, případně další neleasingové formy úvěrů pro firmy a podnikatele. Tyto neleasingové formy bývají mnohdy o dost výhodnější, než právě tolik oblíbený leasing.

Zajímavostí je, že GE Money Auto umožňuje také financovat nákup nového či ojetého motocyklu. Výše úvěru pak je od dvaadvaceti až po tři sta tisíc korun. Délka splácení se pohybuje od šesti do osmačtyřiceti měsíců. Pořídit si takto můžete až šest let starý motocykl a k dispozici budete potřebovat pouze dvacet procent z jeho pořizovací ceny.

Banka GE Money dále zvýrazňuje svoji komplexnost tím, že kromě produktů sloužících k financování nákupu vozidla zprostředkovává také produkty, které souvisejí s jeho následným provozem. Přes GE Money Bank si tak můžete jednoduše sjednat povinné ručení u jedné ze čtyř pojišťoven, u České pojišťovny, Kooperativy, Generali pojišťovny nebo u pojišťovny Uniqa. Sjednat si také můžete havarijní pojištění, také u těchto čtyř pojišťoven, ke kterým navíc přibývá pátá – Servisní pojišťovna, a.s.

Bankovní i nebankovní menu

GE Money Bank Auto Leasing - Půjčka na auto - Autopůjčka - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt