Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

GE Money Bank - Půjčka a konsolidace Půjček až 600 000 Kč

Výhodná půjčka od GE Money Bank? Pokud zrovna řešíte zřízení půjčky a váháte, který finanční ústav si zvolit, určitě se vám bude hodit tento typ. Pojďme se blíže podívat na produkt Expres půjčka od společnosti GE Money Bank. U GE Money Bank si můžete půjčit od 30 000 Kč do 600 000 Kč. A to na cokoliv a bez ručitele. Výši splátek si můžete stanovit sami. Splácet je možno 2 roky, ale také až 8 let.

Snadná žádost a minimální podmínky u GE Money Bank

K vyřízení půjčky u GE Money Bank stačí pouze vyplnění žádosti na internetu, a pak již jen podepsání smlouvy na některé z 218 poboček GE Money Bank v České republice. Od podpisu smlouvy máte do 5 minut peníze na svém účtu! Ještě jedna výhoda: Expres půjčka od GE Money Bank se dá kdykoli předčasně splatit.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Konsolidace půjček je možná u GE Money banky

Můžete peníze rovněž využít na konsolidaci? Ano. GE Money Bank nabízí peníze na cokoliv až do výše 600 000 Kč. Můžete tedy spojit všechny své závazky dohromady (konsolidovat) a následně již platit jen jednu konsolidovanou půjčku.K sjednání využijte oficiální stránky společnosti.

Neschválili vás, Výhodnější nebankovní půjčka

Říkáte si, že to jediné co vás drží u dna, je nedostatek většího obnosu peněz? Se svým platem udržíte tak akorát domácnost v chodu? Napadá vás, že si do začátku musíte půjčit, aby jste se pohnuli a odrazili a víte, že pravidelná měsíční splátka pro vás bude schůdná? Existuje mnoho možností půjčky. Půjčky nabízejí nejen finanční ústavy jako je GE Money Bank, ale i velké množství relativně menších společností, za kterými však často stojí spolehlivý partner a kapitál. Půjčka od takovýchto společností je často nejen výhodnější z hlediska podmínek, a půjčit si je snadnější, ale také je její sjednání rychlejší a často online. Stačí se rozhodnout a půjčka je vaše.

V takovém případě se můžete obrátit na nebankovní poskytovatele půjček a požádat o své peníze touto cestou. Na začátku této stránky jsou zobrazeny nabídky nebankovních firem, které by vás mohly zajímat.

Kreditní karta - Další možnost, jak získat peníze

S kreditní kartou můžete platit v jednom ze 48 tisíc obchodů po celé ČR, vybírat své peníze ve více než 2700 bankomatech, nebo nakupovat na internetu. A k tomu můžete připočíst i zahraničí. Kreditní karta má totiž mezinárodní platnost. Mezi charakteristiky kreditní karty patří mimo jiné nabídka bezúročné půjčky, velmi nízká minimální měsíční splátka, nebo možnost zvolit si vlastní PIN. Informujte se u GE Money Bank o možnosti zřídit si kreditní kartu. A případně jak konsolidovat půjčky.

Výhodou kreditní karty je i to, že v případě její ztráty je její zablokování i vydání nové karty zdarma. Další výhodou je bezplatná 24 hodinová klientská podpora a internetové bankovnictví, takže pohyb na kartě můžete kontrolovat 24 hodin denně. Pro zvýšené zabezpečení můžete na přední straně kreditní karty mít vlastní fotografii.

Navštivte stránky GE Money Bank a informujte se, jaké máte možnosti získat tento bankovní produkt. A případně i na možnosti konsolidace půjček (či jiných finančních závazků) do jednoho velikého.

Bankovní i nebankovní menu

GE Money Bank - Půjčka a konsolidace Půjček až 600 000 Kč - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt