Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Hypoteční banka - Srovnání Hypoték, Nabídka produktů

Hypoteční banka - Srovnání hypoték a produktů

Hypoteční banka je na českém trhu specialistou na hypoteční úvěry, proto také její slogan zní: Zkraťte si cestu domů. Podívejte se na názorné srovnání produktů a vývoje Hypoteční banky.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Historie Hypoteční banky

Hypoteční banka vznikla v roce 1991. Hypoteční banka však nejdříve působila jako univerzální obchodní banka regionálního charakteru. V září roku 1995 banka obdržela oprávnění k vydávání hypotečních zástavních listů. Od tohoto roku se tak Hypoteční banka stala první bankou v České republice, která se specializuje na hypoteční úvěry. Další významný rok byl rok 2000. V tomto roce se majoritním vlastníkem Hypoteční banky stala Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB). Tímto významným krokem přešla Hypoteční banka do silné finanční Skupiny ČSOB.

Současnost Hypoteční banky

Od roku 2005 má Hypoteční banka nové logo. Tímto logem je modrý panáček v pohybu pod zelenou střechou. Tímto logem Hypoteční banka napovídá, že hlavními produkty její banky budou produkty, které se budou vztahovat k bydlení. Současné sídlo hlavní centrály je budova ČSOB v Praze Radlicích.

Strategie Hypoteční banky je více značková, což je v hypotečním bankovnictví poměrně nová a moderní strategie. Co to v praxi znamená? Hypoteční banka nabízí hypotéky nejen ve své vlastní obchodní síti, ale dělá a připravuje také hypoteční produkty pro jiné banky v České republice. Konkrétně jde o finanční domy ČSOB, Poštovní spořitelnu, Českomoravskou stavební spořitelnu a další banky. Obchodní síť Hypoteční banky tvoří celkem 26 poboček, dále jsou to poradenská místa a široká a rozsáhlá síť externích hypotečních poradců po celém území České republiky.

Hypotéky u Hypoteční banky

Hypoteční banka je bezesporu hypoteční jedničkou na českém trhu. Většina služeb a produktů je tedy věnována hypotékám a hypotečním úvěrům. Ve svých reklamám Hypoteční banka přesvědčuje své budoucí klienty, proč si zrovna mají vybrat Hypoteční banku. Mezi mnoha důvody jsou to tyto: Hypoteční banka se skutečně vyzná v hypotékách, má rovněž nejširší nabídku hypoték na českém trhu, hypotéku si můžete jednoduše a snadno vyřídit přes internet, nadto si hypotéku můžete pojistit a úrokovou sazbu vám Hypoteční banka garantuje po dobu 30 dnů, dále se banka může pochlubit dobrými referencemi od svých zákazníků.

Hypoteční úvěry si můžete vybrat sami nebo ji vám mohou navrhnout hypoteční specialisté. Hypoteční banka nabízí opravdu velmi pestrou nabídku různých hypoték. V zásadě však platí, že na všechny typy hypoték se vztahují následující informace.

Srovnání a zřízení hypotéky

K vyřízení hypotéky na rodinný dům vám v Hypoteční bance bude stačit pouze 2 doklady. Velkou výhodou této hypotéky je, že doba splatnosti je 40 let, takže vaše měsíční splátky se mohou velmi výrazně snížit a nemusí tudíž být tolik drastické pro váš rodinný měsíční rozpočet. S hypotékou od Hypoteční banky získáte peněžní prostředky až do výše 100 procent zástavní hodnoty nemovitosti.

Hypoteční banka nabízí hypotéku na byt v osobním vlastnictví, na družstevní byt, na rodinný dům, na rekreační objekt, na stavební pozemek i na stavbu a rekonstrukci. Dále banka poskytuje americkou hypotéku, která se dá použít na všechny vaše finanční potřeby a přání. Banka v žádném případě u americké hypotéky nezjišťuje, k jakému účelu budou finanční prostředky použity. U americké hypotéky je pouze minimální výše úvěru 200 000 kč, maximální pak 5 milionů korun.

Hypoteční banka dává rovněž k dispozici pro své klienty své bohaté zkušenosti o hypotékách. Na svých stránkách má speciální kolonku s názvem „Poradna“, kde se můžete zeptat ohledně hypoték na cokoliv.

Hypotéka po webu

Hypoteční banka poskytuje také zajímavou službu, kterou je hypotéku online přes internet. Hypotékou na webu můžete ušetřit čas i peníze. Navíc nemusíte platit žádné poplatky za zpracování, ušetříte až 100 procent ceny poplatku za zpracování úvěru. Pokud si nebudete vědět rady, můžete se prostřednictvím videohovoru spojit s bankéřem Hypoteční banky, který vám rád a ochotně poradí.

Bankovní i nebankovní menu

Hypoteční banka - Srovnání Hypoték, Nabídka produktů - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt