Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Hypotéka od soukromé osoby - Osobní nebankovní hypotéka

Jak to funguje? Zadáte poptávku, Porovnáte nabídky, Získáte nejvýhodnější hypotéku. Sjednejte si hypotéku od soukromé osoby. Hypotéky od soukromých investorů jsou velmi snadné - žádné registry, zástavy ani poplatky předem.

Sjednejte si nebankovní hypotéku od soukromé osoby

Pokud máte již uživatelský účet, přihlaste se prosím. Pokud účet nemáte, pokračujte zadáním poptávky, účet bude automaticky vytvořen.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak to funguje - Získejte hypotéku od soukromníka

Sháníte hypotéku, jiný finanční produkt či obecné finanční poradenství? Zcela se neorientujete v rozsáhlém finančním světě či nechcete ztrácet čas obíháním všech bank a porovnáváním jejich nabídek?

Nemusíte, nabízíme efektivnější řešení:

Nebankovní Hypotéka bez banky, žádejte ihned

Zájemce o hypotéku či úvěr ze stavebního spoření zadá anonymní poptávku, přesně na základě svých potřeb a současné situace. Vzorová poptávka vypadá takto.

Následně obdrží od finančních poradců nabídky šité na míru přímo své poptávce. Vzorová nabídka vypadá takto. Klient si vybere nabídku, která se mu nejvíce zamlouvá. Vzájemné odkrytí kontaktů mezi klientem a poradcem se vždy uskuteční až na žádost klienta. Poradce nikdy nemůže kontaktovat klienta jako první.

Klient nemusí poptávat pouze konkrétní finanční produkt jako je např. hypotéka. Lze poptávat též obecné finanční poradenství pro řešení běžných životních potřeb.

Jsme váš průvodce na rozsáhlém finančním trhu

Současný finanční trh je velmi rozsáhlý. Působí na něm mnoho finančních institucí, které nabízejí široký sortiment produktů, jako je životní pojištění, penzijní připojištění, hypotéky, stavební spoření, podílové fondy, termínované vklady a další. Výběr z takto bohaté nabídky bez dostatečné orientace na trhu finančních produktů nemusí být vždy snadný.

Soukromé zdroje šetří čas - Schválení ihned

Výběr těch správných finančních produktů je klíčový. Pro běžně pracovně vytíženého člověka je však téměř nemožné orientovat se v široké a pestré nabídce finančních produktů. Na vině je nejen nedostatek času, ale i nedostatečná kvalifikace. Proto můžete využít služeb finančního poradce. Velmi důležitý je výběr správného finančního poradce.

Individuální přístup a dlouhodobý servis

Výběrem správného finančního poradce získáte individuální přístup respektující vaší aktuální situaci, přání a potřeby. Poradce vám navíc poskytne dlouhodobý finanční servis. Bude sledovat skladbu vašeho finančního portfolia a v případě potřeby navrhovat výhodné finanční optimalizace.

Jak to tedy přesně funguje?

Více informací naleznete v části - Jak to funguje. Veškeré poskytované služby portálu jsou zdarma. Navíc jsou vám jako klientům poskytovány zcela anonymně - podmínkou je pouze vaše registrace.

Bankovní i nebankovní menu

Hypotéka od soukromé osoby - Osobní nebankovní hypotéka - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt