Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Jak dostat hypotéku - Návod jak na hypoteční úvěr Online

Hypotéka, největší půjčka našeho života. Případně můžete využít alternativu hypotéky. Jak si vybrat hypotéku nebo stavební spoření? A jak si vzít pojištění proti neschopnosti splácet úvěr? A jak případně řešit refinancování? Čtěte dále.

Jak na hypotéku - Jak získat hypoteční úvěr

Hypotéka je pravděpodobně tou největší půjčkou, kterou na sebe během svého života uvalíte. Měli byste proto zvážit všechny dostupné nabídky a možnosti.

Mnohdy se to nezdá, ale relativně snadný přístup k hypotéce a její nízká cena je vyvažována zárukou pro poskytovatele. Poskytoval má nárok na vaši nemovitost (kterou jste díky hypotéce pořídili) v případě, kdy nejste schopni či dokonce nechcete hypotéku splácet.

Pro drtivou většinu lidí je hypotéka jedinou dostupnou možností pro financování budoucího bydlení. Hypotéka se splácí určitou dobu pravidelnými splátkami. Bance platíme navíc úrok (de facto představuje částku za poskytnutí úvěru). Zároveň ručíme vlastní nemovitostí. Jak již bylo řečeno, poskytovatel hypotéky má tedy právo nám naši nemovitost zabavit, přestaneme-li splácet a on bude chtít své peníze získat zpět. Nikdy proto nezapomínejte, že hypotéka je dluh, který musí být splacen.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak předejít předlužení při splácení hypotéky

Vždy je lepší včasná prevence než samotné řešení problému. Podíváme se tedy nejdříve na to, jak můžete svému budoucímu zadlužení předejít.

Hlavním způsobem, jak předejít nevýhodným dluhům je vytvoření finanční rezervy, která vám pomůže vypořádat se s nečekanými událostmi, jako je například rozbitá pračka, automobil, nebo období, kdy ztratíte práci. Doporučuje se proto, vytvořit si finanční rezervu ve výši alespoň šesti měsíčních platů.

Pro vytvoření takové rezervy se obecně doporučuje spořit si z každého platu 10 %, dokud potřebné rezervy nedosáhnete. Dále je důležité, aby tyto peníze byly ihned k dispozici, budete-li je potřebovat. Můžete je například uložit na snadno dostupném bankovním účtu, ze kterého je můžete kdykoliv vybrat.

Jakékoliv vynechání splátek hypotéky může mít fatální následky. Proto vždy pravidelně splácejte a vyhýbejte se situacím, které by vás mohly dostat do situace, kdy nemáte na splátky.

Proč spořit a investovat - Záruka na hypotéku

Ukládáte své finanční prostředky na běžný účet s příliš nízkým úročením? Chtěli byste své peníze více zhodnocovat, nebo máte k dispozici vyšší množství peněz a přemýšlíte, kam je výhodně uložit, aby neztrácely na své hodnotě? Pokud ano, jistě vás budou zajímat možnosti moderního spoření a investování.

Finanční pomoc - start do života - Hypotéka

Usnadněte svým dětem start do života. Zajistěte jim kvalitní vzdělání, můžete jim i nabídnout pomocnou ruku s financováním jejich bydlení. Už od dětství jim spořte, třeba i malé částky.

Začnete-li včas spořit pro své děti, budete mít až dospějí naspořenou určitou finanční částku, kterou budete moci použít například na hrazení poplatků za studium, na koupi automobilu či na investice do bydlení.

V opačném případě se může snadno stát, že pro ně nebudete mít žádné úspory a ony se dostanou do finančních problémů již při dosažení dospělosti.

Zajištění na stáří – šetřete, investujte hypotékou do nemovitosti

Obzvlášť v současné době je otázka zajištění na stáří stále více aktuální. Naše populace stárne, věk pro odchod do důchodu se zvyšuje a výše penze ve většině případů nepostačuje k zajištění dobré životní úrovně. Navíc postupným stárnutím populace je více než pravděpodobné, že důchodový systém, který je uplatňován v dnešní době, přetrvá i do budoucna nebo se spíše stále bude zhoršovat.

V důchodovém věku strávíme okolo třetiny svého života. Měl by to být čas, který bude vyplněn spokojeností a pohodou. Měli bychom se naplno věnovat svým koníčkům a zájmům, aniž bychom museli podstupovat každodenní pracovní útrapy a stres spojený s běžným životem pracujícího člověka.

Bohužel bez řádného finančního zajištění se z tohoto období života může stát noční můra. Již nadále nemůžeme spoléhat na pomoc ze strany státu. Musíme si sami zajistit bezstarostnou budoucnost.

Odhady tvrdí, že dnes většina lidí stále dostatečně nešetří na své stáří. Chybí jim motivace, jejich rozpočet zatěžují současné finanční výdaje. Lidé nevěří v penzijní systém a mají pocit, že spoření není aktuální a důležité. Nicméně ponechání této záležitosti na poslední chvíli se nám nemusí vyplatit. Riskujeme tak chudobu ve stáří. Už dnes je totiž velmi důležité myslet na budoucnost. Dokonce i pozdržení začátku spoření o několik let, může nakonec znamenat velký rozdíl v částce, kterou budeme v důchodovém věku pobírat.

Jak získat peníze na své cíle a přání

Plánujete pořízení nového osobního automobilu, rádi byste lépe bydleli, chcete zajistit svým dětem kvalitní vzdělání, chcete se finančně zabezpečit na stáří, toužíte mít dostatek finančních prostředků na své zájmy či plánujete nákladnou dovolenou v zahraničí? Tato přání si většina z nás nemůže splnit ze dne na den kvůli jejich finanční náročnosti, a proto tu je možnost finančního plánování. Pomocí správného a včasného plánování si vytvoříte dostatečné finanční rezervy na dosažení svých budoucích cílů a přání.

Finanční optimalizace a její přínos, splácení hypotéky

Profesionální, transparentní a komplexní finanční optimalizace vám může ušetřit spoustu starostí, času i peněz. Současný finanční trh je velmi rozsáhlý a rychle se měnící. Výběr vhodného řešení vyžaduje čas, profesní odbornost, praxi a dlouhodobé zkušenosti.

Díky finanční optimalizaci dokážete efektivně využít hodnotu svých peněz a získáte co nejvíce. Optimalizace by měla vycházet z vaší momentální osobní a finanční situace, vašich cílů a potřeb. Jedná se tedy vždy o čistě individuální záležitost.

Jako se mění vaše osobní a finanční situace, cíle a preference, mění se i nabídka produktů finančního trhu. Je tedy dobré optimalizaci a finanční audit provádět pravidelně. Jde o to, se jednou za čas přesvědčit, že neexistují např. výhodnější pojistky a spořící produkty. Ani neexistují další výhodné produkty, které vás například budou stát méně na splátkách nebo na poplatcích a zároveň vám pomohou lépe zhodnotit stav vašich financí.

Finanční optimalizace vám může zjednodušit i daňovou povinnost. Všichni obyvatelé odvádí ročně na daních státu nemalé peníze, část těchto peněz však mohou získat zpět formou zákonných daňových úlev a státních dotací.

Z odborného průzkumu vyplývá, že většina Čechů má zbytečné výdaje ve svém finančním portfoliu nebo má své úspory na běžných účtech s nízkým úročením. Nevyužívají výhodné spořící účty, a tak přicházejí o své peníze. Peníze tak ztrácejí hodnotu, nepřinášejí zisk, jaký by teoreticky mohly přinést. I tuto situaci vám pomůže vyřešit optimalizace a audit financí.

Případně můžeme poradit, jak získat hypotéku. Poskytneme návod jak na hypoteční úvěr. Vše možné i online. Kontaktujte nás pro více informací o hypotékách a hypotečních úvěrech.

V čem je ukrytý smysl pojištění

Život nejde vždy podle plánu. Čekají nás drobné nástrahy, se kterými se umíme lehce vypořádat. Jindy se bohužel dostáváme do složitých životních situací, k jejichž překonání potřebujeme nutnou dávku síly, vůle, trpělivosti, občas i špetku štěstí. Jsou to například vážná onemocnění, jejichž důsledkem je částečná či trvalá invalidita nebo omezení pracovní schopnosti. Tyto události přinášejí nemalé finanční zatížení. Jejich vinou můžeme ztratit zaměstnání, hradit vysoké léčebné výlohy apod. Lehce se tak můžeme dostat do finančních či dokonce existenčních problémů.

Dnešní trh s pojišťovacími produkty je velmi rozvinutý. Tyto produkty nám poskytnou nutnou ochranu před nečekanými událostmi, a to ochranu v podobě finančního zabezpečení. Ta nám pomůže překonat nepříjemné situace, do kterých se v životě jednou můžeme dostat.

Můžete si vybrat i pojištění, jehož cílem není výhradně ochrana nás před nečekanými událostmi, ale funguje i jako kvalitní spoření. Nabízí výhodné zhodnocení vašich uložených finančních prostředků.

Bankovní i nebankovní menu

Jak dostat hypotéku - Návod jak na hypoteční úvěr Online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt