Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Jak probíhá oddlužení, osobní bankrot - Postup a průběh

Oddlužení je vhodným řešením zadlužení fyzické osoby nepodnikatele, která má více jak dva věřitele, jejichž pohledávky za dlužníkem nepocházejí z podnikání dlužníka a jsou minimálně 30 dní po splatnosti. Podmínkou je stabilní měsíční příjem, z jehož výše lze usuzovat, že věřitelé dlužníka po dobu 5ti let obdrží minimálně 30% svých pohledávek a čistý trestní rejstřík žadatele o povolení oddlužení. Jak probíhá oddlužení a osobní bankrot krok po kroku?

Jak probíhá oddlužení a osobní bankrot - Postup a průběh řízení

Splňujete-li základní podmínky, je možné snížit Vaše dluhy až o 70% a dosáhnout rozložení splátek na 5 let, a to s garancí soudního rozhodnutí. Existují dva způsoby oddlužení, a to plněním splátkového kalendáře či zpeněžením majetkové podstaty; o způsobu rozhodují věřitelé, resp. soud.

Uvažujete-li o oddlužení, svěřte zpracování Vašeho návrhu na oddlužení do našich rukou. Neodborné sestavení návrhu na oddlužení může způsobit jeho zamítnutí soudem. Nezávislý finanční poradce vám zpracuje všechny dokumenty a vše zařídí za vás.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Nabízíme oddlužení a osobní bankrot

Všem zájemcům o osobní bankrot a oddlužení nabízíme následující služby.

Proces oddlužení a osobního bankrotu probíhá takto

1. Sjednání nezávazné konzultace - Po objednání konzultace Vám bude předán soupis dokladů, jejichž předložení po Vás budeme požadovat. Na schůzce zhodnotíme Vaši aktuální dluhovou situaci a provedeme analýzu Vaší finanční situace a Vašich možností z hlediska oddlužení. Budete seznámeni s celým procesem oddlužení.

2. Shromáždění veškerých potřebných a nutných dokladů a listin - Oddlužení je náročný právní proces vyžadující podrobné a úplné zdokumentování Vaší aktuální finanční situace a následně vyhodnocení zda u Vás je reálný předpoklad, že Vám bude soudem oddlužení povoleno. V případě potřeby Vám zajistíme pomoc i v souvislosti se zajišťováním potřebné dokumentace vztahující se k Vašim dluhům.

3. Zpracování podkladů a příprava návrhu na povolení oddlužení - Veškeré podklady zpracujeme a připravíme návrh na povolení oddlužení, zkompletujeme veškeré jeho přílohy. Návrh na oddlužení je právním dokumentem, jehož podáním je u příslušného soudu zahajováno Vaše insolvenční řízení. Součástí návrhu na oddlužení musí být zákonem stanovené přílohy.

4. Podání návrhu na povolení oddlužení na soud - Zpracovaný insolvenční návrh spojený s návrhem na povolení oddlužení Vám předáme či jej za Vás odevzdáme na příslušný krajský soud místně příslušný dle Vašeho trvalého bydliště. Potvrzená kopie návrhu na oddlužení s podacím razítkem soudu je průkazným materiálem o Vašem vstupu do insolvenčního řízení.

5. Samotné řízení - Samotné podání návrhu na oddlužení nepodléhá soudním poplatkům, až následně bývá dlužníkovi uložena povinnost k úhradě zálohy na probíhající insolvenční řízení. Soud neprodleně zahájí veškeré úkony k potřebnému rozhodnutí a do 15ti dnů je zpravidla rozhodnuto. V případě potřeby může soud vyzvat k doplnění či upřesnění návrhu na oddlužení, čemuž lze předejít odborným a kvalifikovaným zpracování návrhu na oddlužení. Je-li vše v pořádku, soud Vaše oddlužení schválí.

Případný dohled advokátem až do úplného vyřízení Vaší věci. Možnost zastoupení na jednáních před soudy či jinými orgány advokátem.

Případně se můžete zde podívat na nabídky nebankovních půjček - pokud momentálně oddlužení nebo osobní bankrot nezvažujete.

Bankovní i nebankovní menu

Jak probíhá oddlužení, osobní bankrot - Postup a průběh - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt