Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Komerční banka - Nabízené produkty, srovnání služeb

Komerční banka - Srovnání služeb a nabídky

Komerční banka vznikla jako státní banka v roce 1990 a to vyčleněním z tehdejší Státní banky československé (tj. předchůdkyně dnešní ČNB). Jak již samotný název naznačuje, banka byla vytvořena za účelem provozování činnosti komerční banky. Jako všechny velké banky na našem trhu, je i Komerční banka bankou univerzální. Ve svých počátcích byla spíše bankou pro firmy a podnikatele.

Na začátku devadesátých let spravovala Komerční banka účty nejen měst a obcí či transformujících se podniků, ale také velké části nově vznikajících firem a společností. S tímto obdobím jsou spojeny také některé nepříjemné kauzy, které stály český stát mnoho miliard korun a naopak některým tehdejším "kapitánům průmyslu" díky těmto případům poněkud "nabobtnaly peněženky". Nicméně toto nebyla vina instituce zvané Komerční banka. Byla to spíše daň tehdejší divoké době a výsledek činnosti konkrétních bezskrupulózních a bezcharakterních jedinců.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Co nabízí Komerční banky

Privatizace Komerční banky vyvrcholila v roce 2001. Stát již v roce 1997 rozhodl o prodeji většinového podílu. Poradcem pro privatizaci byla renomovaná Goldman Sachs a zájemci o 60% podíl byli čtyři: německá HypoVerinsbank, italská banka UniCredito a dva zájemci z Francie - Crédit Agricole a Société Générale. Po čtyřech letech od rozhodnutí prodat se za přibližně 40 miliard korun stala v říjnu 2001 většinovým vlastníkem francouská Société Générale Group.

Výhody nabídky Komerční banky

Komerční banka se od devadesátých let velice změnila, a to zásadně k lepšímu. Z byrokratické, chaotické, arogantní instituce se stala moderní konkurenceschopnou bankou. Podíl na trhu se zákonitě s otevřením trhu a příchodem konkurence zásadním způsobem snížil, nicméně ze třetího místa na českém trhu Komerční banku jen tak nikdo z konkurence nedostane. Můžeme si však být jisti, že zejména dravý a dynamický UniCredit se o to bude ze všech sil snažit. A nejen pro to, že v roce 2001 byl při privatizaci KB předběhnut bankéři ze země galského kohouta.

Zdravý konkurenční boj mezi dobrými a rovnocennými soupeři může být dobrou zprávou pro konečného zákazníka, v tomto případě pro klienta banky. A v českých zemích by toto mohlo platit dvojnásob. Neustále slyšíme, čteme a sami se přesvědčujeme o tom, že bankovní poplatky jsou příliš vysoké. A co víc, že zahraniční vlastníci českých bank jsou chamtivci, kteří vysoké poplatky udržují ve jménu vyšších zisků. Jediným opravdovým lékem na vysoké ceny je zdravá konkurence a to v každém oboru, bankovnictví nevyjímaje.

Bankovní i nebankovní menu

Komerční banka - Nabízené produkty, srovnání služeb - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt