Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Konsolidace půjček a úvěrů - Bankovní sloučení GE Money Bank.

GE Money bank internet banka - jaká je její nabídka služeb? Kde leží její pobočky a kde můžete podat rychlou žádost o půjčku? Další informace o GE Money Bank se dozvíte v následujícím článku. Podívejte se, jak výhodně konsolidovat půjčky a úvěry u GE Money Bank.

Pobočky GE Money Bank

GE Money bank má již nyní velké množstvím poboček. Pobočky Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Teplice, Liberec, Zlín, Hradec Králové. Pobočka GE Money bank se nachází i ve většině dalších měst a obcích.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

GE Money bank - Expres půjčky pro každého

GE Money Bank patří mezi banky zaměřené na Expres půjčky (tzv. půjčka pro každého). Mezi ostatní produkty GE Money patří hypotéky na bydlení a služby GE Money Auto či GE Money Multiservis - prodej zboží na splátky.

Konsolidace půjček - ušetřete každý měsíc

Splácíte naráz více půjček od různých bank a splátkových společností a rádi byste je všechny umístili pod jednu ověřenou banku a navíc ještě ušetřili? Pak je přímo pro vás stvořen program konsolidace půjček od GE Money Bank. Můžete podat nezávaznou žádost o Konsolidaci půjček a úvěrů online.

Konsolidace bez poplatků u GE Money bank

GE Money Bank za Vás zdarma vyřídí splacení všech půjček u jiných finančních institucí.

Splácíte jak chcete

Dobu splácení si můžete rozvrhnout podle své aktuální situace, až na 120 měsíců.

Jak na Konsolidaci půjček od GE Money?

Splácíte více půjček najednou v různých bankovních a jiných finančních institucích? Pokud ano a pokud byste rádi veškeré své půjčky směřovaly pod jednu celkovou půjčku, pak jste tady na správné adrese. Konsolidace půjček od GE Money Bank totiž nabízí možnost splácet jakékoliv množství Vašich půjček v cenové hranici 30 000 až 300 000 korun. Lze konsolidovat jak půjčky, tak i kontokorenty či kreditní karty – vše můžete zahrnout pod jednu jedinou půjčku.

Ke konsolidaci půjček nepotřebujete žádného ručitele, tím však veškerá pozitiva zdaleka nekončí. Pokud máte strach z poplatků za převod všech půjček pod jednu jedinou, můžete být v klidu – GE Money Bank za Vás totiž všechny tyto výlohy zaplatí. Po sloučení všech Vašich závazků tedy už nebudete posílat různé částky několika bankám či jiným společnostem, každý měsíc budete posílat jednu hromadnou platbu přímo GE Money Bank, která se o vše potřebné postará.

Dobu splácení si můžete rozvrhnout až na neuvěřitelných 120 měsíců, což by Vám splácení mělo výrazně ulehčit. Sami si také můžete zvolit datum, ke kterému chcete splátku platit. Částka se jednoduše automaticky každý měsíc strhne z Vašeho účtu a žádné další starosti se splácením mít nebudete. Půjčku lze navíc samozřejmě kdykoliv předčasně celou splatit.

Nezapomeňte, že se počas splácení větší půjčky budete muset trochu uskromnit. Nemalé peníze můžete ušetřit také výběrem vhodné Zdravotní pojišťovny a zřízením výhodného pojištění.

Zaujala vás nabídka konsolidace půjček? Kontaktujte GE Money Bank

Nenechte se obalamutit žádným prostředníkem, který se bude vydávat za finančního poradce - nejlepší podmínky dostanete přímo u samotné GE. A ušetříte, protože nebudete muset platit žádnou provizi zprostředkovateli.

Vyzkoušejte naše další finanční produkty. Rychlá půjčka je zde pro všechny, kdo potřebují peníze okamžitě - můžete je mít na účtě už pět minut po podpisu smlouvy. Obdobou tohoto oblíbeného produktu jsou Půjčky ihned. Své peníze můžete dostat velice snadno a rychle, tak neváhejte! provident půjčky znáte z reklamy, jsou výhodné a rychlé.

Podmínky konsolidace půjček a úvěrů u GE Money Bank

Chcete požádat o konsolidaci půjček od GE Money? Pak musíte splňovat tyto podmínky:

Pokud tyto body splňujete, nemělo by Vám v cestě za Konsolidací půjček nic stát.

Proveďte bankovní sloučení všech vašich finančních závazků ještě dnes. A ušetřete na splátkách - ulevte svému rodinnému rozpočtu ihned. Vyzkoušejte GE Money Bank.

Bankovní i nebankovní menu

Konsolidace půjček a úvěrů - Bankovní sloučení GE Money Bank. - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt