Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Kouzelná půjčka s.r.o., názory, zkušenosti, recenze - Více ZDE

Jak zažádat o Kouzelnou půjčku?

Jestli potřebujete rychle půjčit peníze do výplaty a nevíte jak na to, pak čtěte dále. Jako příklad si uvedeme zodpovědného nebankovního poskytovatele krátkodobých půjček Kouzelnou půjčku, která poskytuje půjčky ve výši do 10 000 Kč pro nové klienty a až 50 000 Kč pro klienty dlouhodobé. Podívejte se na zkušenosti a recenze lidí, kteří si zde již půjčili peníze.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jako první odešlete žádost o půjčku

Celý proces zažádání o půjčku je velmi jednoduchý a postačí vám k němu internet a mobilní telefon. Navíc nemusíte dokládat vaše příjmy, chodit na žádné pobočky, ani podepisovat smlouvy. Veškerá komunikace probíhá opravdu online a po telefonu.

Co se stane po odeslání žádosti o Kouzelnou půjčku?

Po odeslání žádosti dojde k vašemu prověření, které je díky softwaru vyvíjenému na míru opravdu spolehlivé. Poté, pokud dojde ke schválení žádosti, jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. Díky tomu, že tento proces trvá do 60 minut, můžete s penězi opravdu rychle nakládat dle vašich potřeb. Před žádostí o půjčku doporučujeme přečíst časté dotazy přímo na stránkách Kouzelné půjčky, které vám jistě řadu vašich případných dotazů zodpoví.

Jak mohou být peníze na účtu ještě tentýž den? Společnost má vedené bankovní účty u téměř všech bank operujících na českém trhu. Převod peněz v rámci banky je okamžitý.

Díky zodpovědnému půjčování, na kterém si Kouzelná půjčka s.r.o. zakládá, docílila toho, že klienti splácí své půjčky řádně a včas. Díky tomu si může dovolit trvale snížit úrokovou sazbu, zrušit poplatek za poskytnutí úvěru a celkově snížit cenu půjčky tak, aby byla nejlevnější v České republice.

Chcete si půjčit až 5 000 Kč zadarmo

Možná si říkáte, že jsme se zbláznili, ale opravdu můžete mít půjčení zcela zdarma. Kouzelná půjčka si pro nové zákazníky připravila Kouzelnou akci – půjčka do 5 000 Kč zdarma. Pakliže jste nový klient a půjčujete si u Kouzelné půjčky poprvé, při půjčce do 5 000 korun nezaplatíte ani korunu navíc. Opravdu vás půjčka nebude nic stát, peníze budete mít na svém účtu do 60 minut a splatnost půjčky bude 2 – 30 dnů.

Nejlevnější půjčka v České republice

Zároveň se stala Kouzelná půjčka nejlevnější a nejrychlejší půjčkou v ČR, a to díky svým klientům, kteří nebankovní půjčky řádně splácejí. Mohla si dovolit zrušit poplatek za poskytnutí úvěru a trvale snížit úrokovou sazbu. Novým klientům chce dokázat, že to, co slibuje, opravdu splní. Proto si mohou vyzkoušet Kouzelnou půjčku zdarma.

Chybějí Vám peníze před výplatou? Řešení je Kouzelná půjčka

Blíží se období zvýšených finančních výdajů. Někdo si zodpovědně odkládá peníze celý rok, další raději využije půjčky. Pokud patříte do druhé skupiny, máme pro vás novinku na českém trhu. Jmenuje se Kouzelná půjčka a je připravena přímo pro vás.

Snad každému z nás se stalo, že občas vám pár tisíc do výplaty chybí. Není to nic neobvyklého, jsou zkrátka měsíce, kdy se sejde více výdajů. Pokud nemáte rodinu nebo známého, který by vám půjčil nebo si chcete půjčit raději diskrétně. Budete se muset poohlédnout po půjčce na bankovním či nebankovním trhu.

Většinu z nás nejdříve napadne zajít do banky, kde si můžete půjčit. Takovou půjčku ale nezískáte bez osobní schůzky a schválení rozhodně není v řádu hodin. Alternativou pro některé z vás mohou být půjčky na nebankovním trhu. Jednou zajímavou možností je novinka na trhu Kouzelná půjčka.

Vyřízení půjčky snadno a rychle do 60 minut

Jak jsme již uvedli výše, mezi nejčastější výtky zájemců o půjčku patří papírování a osobní schůzky. Pro mnohé je nedůstojné někam chodit a žádat. Naštěstí žijeme v době, kdy můžete tyto kroky vynechat a vyřídit vše online. Kouzelná půjčka slibuje, že vaši žádost posoudí do 60 minut. Pokud ji schválí, můžete mít peníze již do 2 hodin na účtu!

Můžete si půjčit od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Dle průzkumu na trhu se ukázalo, že konkurenční firmy prvo-půjčkařům poskytnou půjčku maximálně 5 000 Kč. Tato částka je ale poměrně nízká a řada zákazníků potřebuje více peněz. Kouzelná půjčka proto nabízí prvo-půjčkařům 10 000 Kč. To je nejvíce na českém trhu. Pokud si chcete půjčit opakovaně, vaše bonita roste a můžete si půjčit postupně až do výše 50 000 Kč.

Samozřejmostí jsou pak přehledné podmínky, kde jasně zjistíte, kolik vás bude půjčení peněz celkově stát. Například jedna z nejčastěji požadovaných částek 10 000 Kč bude po 30 dnech splatná částkou přibližně 13 000 Kč. Zajímají vás recenze a zkušenosti lidí, kteří této nabídky využili? Podívejte se na ně a srovnejte si, jestli i vám by toto řešení pomohlo.

Bankovní i nebankovní menu

Kouzelná půjčka s.r.o., názory, zkušenosti, recenze - Více ZDE - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt