Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Návrh na povolení oddlužení bez zástavy - Jak postupovat

Návrh na povolení oddlužení může být podán každým dlužníkem. Tuto žádost může podat dlužník pokud je bezprostředně ohrožen a nebo mu úpadek hrozí v blízké době. Podmínkou je schopnost splacení Vašim věřitelům alespoň třicet procent celkových pohledávek. Tato splátka může proběhnout jednorázově a nebo do pěti let. Tento návrh se vždy podává společně s insolvenčním návrhem.

Návrh na povolení oddlužení - Bez zástavy

Pokud byl insolvenční návrh podán již věřitelem, pak musí dlužník na tento návrh reagovat do třiceti dnů od doručení dlužníkovi. Takový návrh musí splňovat potřebné požadavky a musí být v pořádku zapsán na předem daných formulářích. Pokud máte nějaký majetek, který sloužil nebo nesloužil jako zástava, bude zpeněžen. Žádné zástavy již nejsou brány v potaz všechny vlastněné nemovitosti budou dány do dražby.

Tyto formuláře si volně stáhnete na internetu a nebo jsou k dostání vždy na soudu. Dlužník má také možnost, aby požádal soud o nižší měsíční splátky, než jsou uvedeny v zákoně. Toto musí proběhnout formou předloženého splátkového kalendáře. Dlužník musí navrhnout novou výší splátky a také musí objasnit důvod tohoto snížení. Soud má právo na nepřijetí této navržené částky, pokud má dlužník prostředky na uhrazení minimálně padesáti procent svého dluhu.

Pokud bude soudem uznáno oddlužení, pak musí dlužník splnit všechny své závazky, které mu soud k věřiteli uloží. Pokud toto bude závažně porušeno, bude soudně nařízen konkurz. Další konkrétní podmínky najdete jistě na internetu.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Oddlužení bez zástavy

Oddlužení bez zástavy nemovitosti je procesně náročnější na zpracování, čas a na množství úkonů, které je nutné provést pro Vaše celkové oddlužení. Nejedná se o jednorázový proces. K Vašemu úspěšnému oddlužení je třeba Vaší aktivní spolupráce.

Veškeré služby poskytujeme bez poplatků předem. Pokud máte zájem o více informací jak postupovat, tak čtěte dále.

Koho oddlužíme návrhem na povolení oddlužení

Oddlužíme jak občany ČR tak i cizince, ale musí být způsobilý a svéprávný. Na věku nezáleží. Příjmy nezkoumáme. Žadatel nemusí mít účet v bance, nepotřebuje spoludlužníka. Vyžádejte si další informace a případně si i sjednejte bezplatnou konzultaci.

Co neoddlužíme - Jak nelze řešit dluhy bez zástavy

Všechny dluhy, které jsou uzavřeny na území ČR, bez omezení výše. Jedná se např. o úvěry, půjčky, kreditní karty, kontokorenty, dlužné na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřady, dlužné na nájemném, exekuce, i dluhy soukromým osobám. Všechny tyto závazky mohou být oddluženy a může být podán návrh na povolení oddlužení bez zástavy.

Doba splácení je úměrná celkové výši dluhů žadatele.

Podklady nutné k posouzení oddlužení

Kopie OP a kopie dokladů od věřitelů (např. úvěrové smlouvy, dopisy, upomínky, rozsudky, usnesení či platební rozkazy, apod.). Během vypracování návrhu na oddlužení si můžeme vyžádat další podklady. Případně může být domluvena další osobní schůzka k probrání aktuálního stavu návrhu či upřesnění některých nejasností.

NOVINKA: Umíme po telefonu před-schválit Vaši žádost, a to samozřejmě zdarma (vyhodnocení žádosti cca 10 minut). Stačí vyplnit náš formulář určený k oddlužení a my Vás sami kontaktujeme.

Pokud máte zájem o nebankovní půjčku, nabízíme zde ověřené produkty. Jedná se o poctivé nabídky, které mohou být vyplaceny ještě dnes na bankovní účet. Podívejte se na podrobnosti.

Bankovní i nebankovní menu

Návrh na povolení oddlužení bez zástavy - Jak postupovat - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt