Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní Americká hypotéka - Peníze na cokoliv okamžitě!

Peníze na cokoliv okamžitě formou americké hypotéky od nebankovní společnosti. Chcete-li získat peníze na cokoliv, můžete využít neúčelový hypoteční úvěr nebo-li Americkou hypotéku. Požádejte ještě dnes a získejte peníze na cokoliv okamžitě.

Výhody nebankovní americké hypotéky ihned

Americká hypotéka - je neúčelový hypoteční úvěr, který je zajištěn zástavním právem ke zkolaudované nemovitosti (rodinný dům, byt, bytový dům), která patří žadateli o hypotéku. Úvěr můžete využít na cokoliv, nejen na pořízení nebo investici do nemovitosti.

Jeho výhodou je možnost získat úvěr rychle a bez doložení účelu. Ve srovnání s klasickým spotřebitelským úvěrem má nižší úrokovou sazbu, delší dobu splatnosti, což znamená nižší zatížení rodinného rozpočtu nebo možnost půjčit si více peněz. Navíc ho lze kdykoliv splatit bez sankcí. Peníze z tohoto úvěru budou převedeny přímo na vámi určený účet a můžete je použít na cokoliv chcete, aniž byste nám to dokládali. Americkou hypotéky poskytujeme do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Splácení americké hypotéky na míru

Nabízíme Degresivní splácení – splátky úvěru jsou na počátku doby splácení vyšší než u klasické hypotéky a postupem doby se snižují (pro lidi s momentálně vyššími příjmy). Případně je možné klasické splácení. Záleží na vaší volbě.

Dokumenty ke schválení nebankovní Americké hypotéky

Návrh na uzavření smlouvy o úvěru (neboli žádost o úvěr) včetně údajů o příjmech a výdajích domácnosti (úvěrové smlouvy, ručitelské závazky atd.).

Potvrzení o výši příjmů od zaměstnavatele nebo daňové přiznání s razítkem finančního úřadu žadatele o hypotéku, případně spoludlužníků či ručitelů. Pokud máte i jiné pravidelné příjmy, jimiž si přivyděláváte, můžete je doložit a zvýšit si tím svou bonitu.

podklady k nemovitosti, k níž má být zřízeno zástavní právo – originál aktuálního výpisu z katastru nemovitostí, originál snímku katastrální mapy, nabývací titul k nemovitosti, kde je uveden současný vlastník i to, zda na ní nevázne jiné zástavní právo či věcné břemeno, ocenění nemovitosti zpracované odhadcem, který spolupracuje s bankou (pokud se nerozhodnete pro odhad provedený přímo bankou).

Výše uvedený výčet není úplný, může se případ od případu lišit. Forma čerpání hypotéky je jednorázově, bezhotovostně na vámi určené konto.

Vše dle přání klienta a peníze okamžitě

Na základě těchto údajů vám doporučíme typ úvěru, vhodné služby, dobu splatnosti. Máte možnost si zvolit různé služby k americké hypotéce, které si sami vyberete podle svých potřeb a v průběhu splácení si můžete hypotéku kdykoli přizpůsobit svým potřebám.

Služby, které získáte zdarma

Americká Hypotéka je vždy bez poplatku za vyřízení, kromě toho navíc nabízí zdarma následující služby. Garance úrokové sazby na 30 dní. Růst úrokové sazby od okamžiku vystavení nabídky hypotéky do podpisu smlouvy o hypotéce se Vás nedotkne. Garantujeme Vám výši úrokové sazby po dobu 30 dní.

První krok - Máte na výběr

V této části si můžete zvolit služby, které využijete okamžitě při uzavírání hypotéky. Expresní čerpání - Umožníme Vám čerpání hypotéky již druhý den od podpisu úvěrové smlouvy po splnění všech podmínek čerpání.

Až do 100 % hodnoty nemovitosti - Poskytneme Vám hypotéku až do výše hodnoty zastavované nemovitosti. Vlastní finanční zdroje nepotřebujete, můžete je využít například na vybavení svého nového domova či výhodně investovat.

Překlenovací financování – Usnadníme Vám stěhování do nového bydlení. K Vaší hypotéce Vám poskytneme krátkodobý úvěr na překlenutí období mezi potřebou zdrojů na financování Vašeho nového bydlení a prodejem stávající nemovitosti.

Financování družstevního bytu - Umožníme Vám čerpání hypotéky na pořízení družstevního bytu, a to i když hypotéku přechodně nemůžete zajistit zástavním právem k tomuto bytu a nemáte k dispozici jinou nemovitost pro zajištění hypotéky. Tuto výhodu lze využít i pro pořízení bytu od města či obce.

Zrychlená výstavba - V rámci účelu hypotéky „výstavba, dostavba a rekonstrukce“ Vám při první žádosti o postupné čerpání na stavební práce umožníme čerpat hypotéku o 500 tis. Kč více než činí aktuální hodnota zastavené nemovitosti.

Financování montovaných domů - Při výstavbě montovaného rodinného domu zhotovitelem, který je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, Vám umožníme čerpání hypotéky až do 90 % ceny díla bez nutnosti zápisu rozestavěné budovy do katastru nemovitostí (a zřízení zástavního práva k této budově).

Druhý krok v nebankovní americké hypotéce

V této části si můžete zvolit služby, které můžete využít při splácení hypotéky, buď hned od začátku nebo později v době trvání hypotéky. Variabilita splátek - Umožníme Vám odklad splátek (tj. přerušení splácení) na začátku úvěrového vztahu i v jeho průběhu. Stejně tak si kdykoliv podle svých potřeb můžete změnit výši svých pravidelných splátek. Mimořádné splátky - Umožníme Vám skládat mimořádné splátky hypotéky bez poplatku i v průběhu období platnosti fixované úrokové sazby. Můžete si zvolit délku období platnosti fixované úrokové sazby podle své potřeby, nikoliv podle doby, kdy potřebujete udělat mimořádnou splátku.

Pojištění schopnosti splácet - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity či pracovní neschopnosti za Vás splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné - pojištění je součástí úvěrové smlouvy. Do pojištění můžete zahrnout i spoludlužníka.

Pojištění schopnosti splácet i při ztrátě zaměstnání - Pro situace, kdy byste nemohli splácet, se můžete pojistit. V případě úmrtí, plné invalidity, pracovní neschopnosti či nezaměstnanosti za Vás pak splátky uhradí pojišťovna. Uzavření pojištění je jednoduché a výhodné – pojištění je součástí úvěrové smlouvy. Do pojištění můžete zahrnout i spoludlužníka.

Zvýhodněné podmínky a peníze na cokoliv okamžitě

Garance při změně úrokové sazby - Již dnes Vám garantujeme nastavení úrokové sazby včetně zvýhodnění pro každé další období fixace úrokové sazby.

Snížení zůstatku až o 20 % - Bez ztráty zvýhodnění na úrokové sazbě můžete při Vaší fixaci 3, 4 nebo 5 let snížit zůstatek své hypotéky až o 20%.

Peníze na cokoliv bez dokládání účelu okamžitě k dispozici.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní Americká hypotéka - Peníze na cokoliv okamžitě! - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt