Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní hotovostní úvěry a půjčky - Bez registru ZDE

Úvěrem rozumíme poskytnutí finančních prostředků různým klientů, kteří se ocitli v situaci, kdy potřebují zakoupit libovolnou věc a nemají na ni momentálně dostatek peněžních prostředků. Úvěr je možné poskytnou jak fyzickým osobám, tak právnickým osobám. Vyplacení úvěru je možné i v hotovosti.

Nebankovní hotovostní úvěry

Lidé nejčastěji z úvěru financují koupi nového bydlení, dopravního prostředku nebo k nákupu spotřebního zboží. Spotřební zboží je takové zboží, které se rychle opotřebuje a využívá se ke každodenní potřebě člověka. Toto zboží je, právě díky opotřebení, často nahrazováno za nové. Mezi spotřební zboží patří například: lednička, sporák, pračka, nábytek atd.

A právě v případě spotřebního zboží je možno získat nebankovní hotovostní úvěr bez registru.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Nebankovní úvěr v hotovosti za výhodných podmínek

Jedná se o klasický splátkový prodej, na který narazíme například v každém větším obchodě s elektronikou. Mnoho soukromých společností nabízí již na letácích daného prodejce rámcové smlouvy, které garantují určitou výši splátek po nějaké období. Výhodou tohoto typu úvěru je jeho možnost vyřídit vše přímo v obchodě, kde dané zboží nakupuji. Rychlost vyřízení je obvykle jeden až dva dny, než společnost ověří totožnost žadatele. Prokázání totožnosti je jedinou podmínkou, kterou je u těchto úvěrů potřeba splnit, jelikož u nižších částek není ani doložení příjmů potřeba. U vyšších částek často postačuje předložení výpisu z účtu s určitým minimálním zůstatkem.

V případě schválení žádosti o úvěr platí nakupující v obchodě první splátku, tzv. akontaci, která je obvykle ve výši 20 % z ceny daného produktu. Předčasné splacení úvěru je umožněno a není nijak postihováno sankcemi.

Tento typ úvěru je velmi rychlý a administrativně nenáročný, avšak sazby s ním spojené jsou vyšší ve srovnání s produkty nabízenými bankovními institucemi. Zkrátka nebankovní spotřebitelské úvěry jsou dražší než srovnatelné bankovní.

Zákon o spotřebitelských úvěrech v hotovosti

Lidé často vidí u lákavého produktu velikost splátky a dobu, po kterou budou splácet. Často si však nezjišťují a neinformují se o výši celkových ročních nákladů, které jsou s daným úvěrem spojeny. Tímto může nastat složitá situace při porovnávání jednotlivých úvěrových produktů. Je v platnosti zákon o spotřebitelském úvěru, který měl vnést do této problematiky více srozumitelnosti.

Podle tohoto zákona by měli být všechny spotřebitelské úvěry porovnatelné. Každá nabídka a smlouva o spotřebitelském úvěru by měla obsahovat celkovou roční sumu nákladů úvěru a celkovou částku, kterou žadatel zaplatí. Avšak v praxi nejsou tyto aspekty často dodržovány. Inspekce zatím k žádným razantním pokutám a trestům nepřistoupila, takže stále může být problém porovnat dvě splátkové společnosti, které nám nabízejí podobné úvěrové produkty.

Bankovní hotovostní úvěry a půjčky - Složitější podmínky získání

Bankovní úvěry jsou ty úvěry, jejichž poskytovatelem je bankovní instituce. Výhoda bankovních úvěrů je v tom, že neexistují téměř žádná rizika, neboť banky jsou daleko stabilnějšími poskytovateli finančních rezerv, než jiné instituce, které úvěry poskytují. Za jistotu se ale platí, a tak zaplatíte v podobě dlouhého administrativního a schvalovacího procesu a někdy i vyšším úrokem. Banka si nejdříve klienta musí ověřit – je nutné doložit finanční příjmy a v případě větší částky je pravděpodobné, že bude banka pro získání bankovního úvěru požadovat i ručení nemovitostí.

Bankovní úvěry se využívají buď ke konkrétnímu účelu, pak jde o účelové úvěry anebo si lze peníze půjčit bez účelu, potom se hovoříme o bezúčelovém bankovním úvěru. Účel, za kterým si bankovní úvěry pořizujete, může být různý – financování koupě nového automobilu, přestavbu nemovitosti nebo koupi nového bytu.

Bankovní úvěr je většinou poskytován bankou k jejímu bankovnímu účtu. Podmínkou pro získání bankovního úvěru tedy je vlastnit účet u banky, od které si plánujete půjčit nebo si takový účet pořídit. To by neměl být problém, protože takový účet po vyčerpání bankovního úvěru již není nutné dále využívat.

Vyplacení hotovosti na pobočce nebo převodem na účet

Čerpání bankovního úvěru probíhá buď pomocí vyplacení hotovosti na pobočce banky, převodem na vámi používaný nebo nově vytvořený účet, s tím, že čerpat z účtu můžete neomezeně. Posledním typem čerpání bankovního úvěru je přes kreditní kartu. Na této kartě je velice výhodné bezúročné období. Čerpání úvěru z platební karty je dnes velice oblíbený způsob.

Bankovní úvěr se poskytuje jak právnické osobě, tak fyzické osobě.

Výhodný bankovní účet se pozná podle výše RPSN. Čím nižší je RPSN, tím je pro klienta úvěr výhodnější. RPSN je souhrn všech poplatků spojených s pořízením bankovního úvěru. Po pečlivé analýze úvěrového trhu a nabídek jednotlivých institucí lze zjistit, že výše RPSN se velmi mění a v závislosti na dalších faktorech si lze vybrat tu nejvýhodnější nabídku.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní hotovostní úvěry a půjčky - Bez registru ZDE - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt