Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní hypoteční úvěr - Hypotéka se zástavou nemovitosti

Nebankovní hypotéka, přesněji hypotéční úvěr, je dlouhodobý úvěr určený fyzickým i právnickým osobám a poskytuje se výhradně na investice do nemovitosti (koupi, výstavbu, rekonstrukci), ale také na vypořádání majetkoprávních vztahů (dědictví nebo vypořádání po rozvodu), či refinancování jiné hypotéky či úvěru. Jeho splácení je po celou dobu zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Vše možno i bez registru, ale se zástavou nemovitosti.

Jaké nebankovní úvěry nabízíme

Hlavním smyslem nebankovního hypotéčního úvěru je tedy: prakticky okamžitá investice do nemovitosti, či v případě americké hypotéky jakéhokoliv záměru, a teprve poté splácení půjčené finanční částky. Se zástavou nemovitosti.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Hypoteční úvěry:

Služby - Oceňování nemovitostí

Zajistíme pro Vás administrativní (úřední) i tržní odhad nemovitosti (pro nebankovní hypoteční úvěr) pro potřeby při zástavě nemovitosti. Obecné ceny nemovitosti obvykle pro účely úvěrového řízení u bank, dále pro účely dědického řízení pro převod nemovitostí nabytých dědictvím, pro soukromé potřeby např. při mimosoudním vyrovnání majetku, pro účely majetko-právního vypořádání, při soudním vypořádání majetku, včetně zrušení společného jmění manželů pro rozvodové řízení, pro potřeby exekučního řízení, restitučního řízení a další.

Vhodnými nemovitostmi pro bankovní zástavy mohou být např. některé provozní stavby, obytné domy, rodinné domy, rekreační objekty, byty, nebytové prostory a pozemky, které mají vyřešené právní vztahy a nejsou zatíženy věcnými břemeny.

Zajišťujeme:

Investice nebankovního úvěru - Fondy peněžního trhu

Jsou určeny k investování finančních prostředků na krátkodobou dobu, např. ke krytí nečekaných výdajů. Fondy nabízejí nízkou kolísavost hodnoty, která je však vyvážena relativně nízkým výnosem, obvykle však vyšším, než nabízejí bankovní vklady. Například Sporoinvest - ČS. Jedná se o největší podílový fond v České republice s dlouhou historií (od roku 1966). Finanční prostředky podílníků jsou investovány z velké části do dluhopisů, které nepodléhají větším výkyvům. Získejte hypoteční úvěr se zástavou nemovitosti a investujte.

Komu je fond určen?

Co nabízí?

Jak přejít k jiné bance s nebankovním hypotečním úvěrem

Končí-li doba fixace úrokové sazby, tj. doba, po kterou se úroková sazba nemění, nastavuje se nová úroková sazba pro následující fixační období. Běžně se však stává, že Vám banka zašle nabídku s novou sazbou a ostatními podmínkami Vašeho hypotečního úvěru těsně před vypršením lhůty fixace, kdy Vám již nezbývá čas na případné vyjednávání o nových podmínkách, ani čas na případné refinancování hypotéky. Proto nečekejte na nabídku úpravy podmínek svého hypotečního úvěru od své banky, ale aktivně si ji včas vyžádejte.

Pomůžeme s nebankovními službami

A co dělat, když Vám Vaše banka takto nevýhodnou úrokovou sazbu již nabídla? Je to jednoduché. Domluvte si s námi schůzku a my provedeme analýzu Vašich potřeb a přání. Po porovnání všech nabídek se pak rozhodnete, zda přistoupíte k refinancování hypotéky.

Stejně jako u klasických hypoték, i u jejich refinancování Vám můžeme nabídnout snížené úrokové sazby a další výhody. Navíc refinancování hypotéky jinou bankou nepředstavuje takové administrativní zatížení jako u nové hypotéky. Jsme připraveni Vám refinancování hypotéky obratem zajistit, a to zdarma!

Stejně tak můžete měnit i další parametry své hypotéky. Důvodem k refinancování hypotéky může být i její rozložení do delší splatnosti, čímž lze získat nižší měsíční splátku. A ušetříte tak na nebankovním hypotečním úvěru se zástavou nemovitosti.

Napište či zavolejte a my Vám rádi zdarma pomůžeme.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní hypoteční úvěr - Hypotéka se zástavou nemovitosti - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt