Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní hypoteční úvěr na cokoliv - Bez udání účelu

Hypotéky, úvěry bez udání účelu. nebo-li hypoteční úvěry na cokoliv bez dokládání využití. Nejčastějším způsobem jak v dnešní době získat nemovitost je pomocí hypotečního úvěru. Aktuálně zastupujeme na trhu 5 bank a 4 stavební spořitelny, umíme vám kvalifikovaně poradit a společně s vámi vybereme to nejlepší řešení na vaši konkrétní situaci.

Služby - zajistíme zdarma nebankovní hypoteční úvěr

Naše služby poskytujeme zcela zdarma, rádi vás uvidíme. Prosím kontaktujte našeho finančního poradce a domluvte si schůzku u nás v kanceláři. Pracujete do pozdních odpoledních hodin a nemáte čas dostavit se k nám do kanceláře? Vůbec nevadí! Náš finanční poradce za vámi ochotně kamkoli dojede, třeba i k vám domů. V poslední době evidujeme zvýšený zájem klientů o víkendové schůzky. Ano je možné aby k vám náš finanční poradce dojel i v sobotu. Napište nám email, zavolejte nebo pošlete pouhou SMS! Zajistíme vám nebankovní hypoteční úvěr na cokoliv (bez udávání účelu a využití) od nebankovní společnosti.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Půjčky na cokoliv - Bez udání účelu

Potřebujete jednoduše a rychle finanční hotovost? Sjednáme vám spotřebitelský úvěr, platební karty, kontokorent, investiční úvěr a hypoteční nebankovní úvěr na cokoliv. Nabízíme sjednání půjček na cokoli u 5 bank soukromým osobám i firmám. Náš finanční poradce vám předloží řešení financování vašeho osobního i podnikatelského záměru. Máme zkušenosti s financováním výrobních technologií, vozového parku, firemních závazků a pohledávek, financování projektů na výrobu elektrické energie, bioplynu aj. Máme zkušenosti s dotačními programy a získáním dotací z ČR i EU. Firmám poskytujeme 100% diskrétní prostředí pro řešení jejich požadavků. Napište nám email, zavolejte nebo pošlete SMS! Zajistíme hypoteční úvěr na cokoliv.

Refinancování hypotečního úvěru na cokoliv bez účelu

Při refinancování vašeho závazku je velmi důležitý výběr správné banky. Provedeme vás problematikou refinancování a propočteme nabízené možnosti tak aby jste ušetřili a bylo pro vás refinancování výhodné. S požadavky na refinancování se setkáváme často, máme požadovanou praxi. Obraťte se s důvěrou na našeho finančního specialistu.

Hypoteční Úvěry pro firmy a obce

Nabízíme vám sjednání úvěrů u bank a nebankovních firem. Poskytujeme komplexní finanční poradenství firmám i obcím. Nabízíme 100% diskrétní prostředí pro řešení vašich potřeb. Obcím zajistíme prostředky na výstavbu komunikací, inženýrských sítí , výstavbu i rekonstrukci budov jako jsou radnice, domovy důchodců aj. Máme zkušenosti se získáním dotací pro vaše projekty. Zpracujeme vám a předložíme komplexní dokumentaci k získání dotací z ČR nebo EU. Kontaktuje našeho finančního specialistu.

Financování panelových domů - Hypotečním nebankovním úvěrem

Nabízíme vám financování úplných nebo částečných rekonstrukcí vašeho panelového domu. Zastupujeme banky na trhu, poskytneme vám vícero možností, využijeme veškerých nabízených výhod. Pro váš panelový dům zajistíme provedení energetického auditu,kontrolu stávajícího stavu vašeho domu našim projektantem i vypracování projektové dokumentace potřebné pro financování rekonstrukce. Obraťte se s důvěrou na našeho finančního specialistu.

Investice a zhodnocení prostředků

Naše firma si pro vás připravila široké spektrum možností zhodnocení vašich prostředků. Nabízíme investice do podílových fondů akciových fondů. aj. Náš cíl je minimalizovat riziko a maximalizovat zisk. S každým klientem jednáme vždy individuálně a velmi diskrétně. Nabízíme vám provedení finanční analýzy a bližší zjištění vašeho investičního záměru investičním dotazníkem. Na základě bodového ohodnocení z invesičního dotazníku navrhujeme pečlivě a zodpovědně investiční strategii. Skrze naši firmu můžete vstoupit do světa investic, poskytujeme komplexní poradenství. Naše nejlepší výsledky investovaných prostředků dosáhly v roce 2006 zhodnocení 65% a v roce 2007 rovných 62%, což je jistě pro každého více než zajímavé.

Každému klientovi se věnujeme individuálně a s maximální péčí, staňte se jedním z nich. Jako u všech našich aktivit dbáme na profesionalitu a korektnost. Prosím domluvte si schůzku s našim investičním poradcem, který vám poskytne bližší informace. Těšíme se na váš zájem o investice, přejeme vám hodně úspěchů.

Zajistíme peníze na cokoliv od nebankovního investora

Jsme tým lidí, kteří jsou připraveni Vám pomoci. Peníze jsou pro nás důležité, neboť je to způsob ohodnocování. Jsme připraveni pomoci Vám, aby jste za svůj čas, nápady, úsilí dostali co nejvíce peněz.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní hypoteční úvěr na cokoliv - Bez udání účelu - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt