Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní hypotéka - Bez podvodu, kde opravdu půjčí peníze

Máte již dost podvodů a planých slibů? Sjednejte si nebankovní hypotéku, které je bez podvodu a kde vám skutečně půjčí peníze na koupi nemovitosti. Jako u úvěrů a půjček, i hypotéky mají různé formy a druhy. Rozdíl většinou bývá v účelu půjčených peněz, v době splatnosti a v zajištění.

Nebankovní hypotéky, kde opravdu půjčí - Jaký typ si vybrat

Jak už název napovídá, jedná se o hypotéky, které nejsou poskytovány bankami, ale většinou fyzickou osobou, tedy soukromým sektorem. Společností, které poskytují nebankovní hypotéky, je mnohem více, než bankovních institucí. Tyto nebankovní instituce nabízejí na první pohled výhodnější produkty, ale je zde mnoho rizik, kvůli kterým je lépe volit nebankovní instituci pouze v případě skutečné nouze a ne jako první řešení. Proto je důležité volit jen následující společnosti, které opravdu půjčí bez podvodu.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

U nebankovní společnosti ne vždy dokládáte příjmy

Problém u bankovních hypoték může nastat v okamžiku, kdy žadatel že nemá dostatečné příjmy, aby byl schopen úvěr splácet, nebo má určitý zápis v registru dlužníků, což je důvod k tomu, aby jej banka vyhodnotila jako nesolventního, a by byla sama proti sobě, kdyby tomuto žadateli hypotéku schválila. Právě této skutečnosti využívají nebankovní instituce, které se většinou soustředí právě na klienty, kteří nemají šanci dostat hypotéku u banky či nejsou schopni získat úvěr ze stavebního spoření. A tak nebankovní instituce vyhledávají klienty, kteří vydělávají méně než 20 000 Kč, nebo jsou v registru dlužníků.

Nevýhod při komunikaci s nebankovním sektorem a při uzavírání smluv o hypotékách je několik. Tou největší je samozřejmě skutečnost, že procentuální úrokové sazby jsou nepoměrně vyšší, než u bankovních institucí. Tento rozdíl může v některých případech dosáhnout až k nižším desítkám procent. Banky poskytují hypotéky se sazbami nad 5%, nebankovní instituce může poskytovat hypotéku až se sazbou 15-20%. V celkovém součtu tedy klient nebankovní instituce může zaplatit mnohem více, než kdyby získal hypotéku u banky. U klienta, který má nižší příjmy, se toto může stát počátkem osobního bankrotu.

V neposlední řadě je problémem najít společnost, která půjčí bez podvodu.

Když už se žadatel musí rozhodovat pro nebankovní instituci, je nutné a důležité si ji co nejlépe prověřit a pečlivě si pročíst její obchodní podmínky. Mohlo by se lehce stát, že se upíše instituci, která je sama v problémech, nebude plnit své závazky a klient ani nakonec nemusí žádné peníze získat.

Americká nebankovní hypotéka bez podvodu

Americká hypotéka se kombinuje výhody spotřebitelského úvěru a klasické hypotéky, je to speciální případ klasické hypotéky s ručením nemovitostí, kde však není povinnost využívat poskytnuté peněžní zdroje na stavební účely. Peníze, které prostřednictvím americké hypotéky klient získá, mohou být využity dle svého uvážení na cokoliv – třeba na nákup osobního vozu či domácích spotřebičů. Jde tedy o čistě neúčelový úvěr ze strany bank či nebankovních institucí.

Ostatní vlastnosti jsou s klasickou hypotékou velmi podobné. Zástava nemovitosti, fixace i smlouva jsou si velmi podobné. Americká hypotéka má velkou oblibu díky svému relativně nižšímu úroku ve srovnání s klasickým spotřebitelským úvěrem. Na druhou stranu, žadatel se může snáze dostat do problémů vzhledem ke způsobu investování obdržených peněz.

Účel využití nebankovní hypotéky

Nemusíte deklarovat žádný účel, ke kterému americkou hypotéku využijete. Ať už chcete rekonstruovat dům, koupit si nové auto, odjet na cestu kolem světa, postavit obrovský vyhřívaný bazén nebo konsolidovat všechny své půjčky, je to jedno. Nemusíte nic dokládat, nemusíte to ani nikomu říkat.

Doba splatnosti nebankovní hypotéky

Americká hypotéka s sebou přináší rozhodnutí o finančním zatížení na její splácení. Rozvaha nad tím, jestli kratší dobu splácet větší splátky, nebo delší dobu menší, je na úvaze každého žadatele. Běžná doba splatnosti se pohybuje od 3 do 20 let s tím, že by měla být splacena do 70 let věku.

Forma měsíčních splátek

Můžete si vybrat, zda chcete splácet anuitní splácení (pravidelné měsíční splátky), nebo využít degresivního splácení americké hypotéky. První alternativa je vhodná pro Ty, kdo potřebují půjčit velké množství peněz, například mladí manželé, kteří chtějí založit rodinu a postavit si domek. Stavba a rodina budou hlavně v počátku vyžadovat nemalé peníze z rodinného rozpočtu, pro pokrytí primárních nákladů je tedy lepší mít prvních pár let splátky co nejnižší. Pokud ale máte vyšší příjmy, nebo se obáváte toho, že časem nebudete moci splácet tak snadno, jako můžete dnes, pak je vhodné přistoupit k režimu degresivních splátek. Počáteční splátky jsou vyšší, a časem se snižují vždy o několik procent. Většina institucí nabízí po nějaké době přechod ke klasickému anuitnímu splácení.

Předčasné splacení, doplacení bez sankcí

Režim splácení americké hypotéky bývá volný. Pokud budete chtít mimořádně splatit větší objem peněz, nebo dokonce splatit hypotéku dříve, můžete.

Počet žadatelů o finanční produkt

Americkou hypotéku nemusíte čerpat sami. O peníze z ní, stejně jako o závazky z ní plynoucí, se můžete podělit se dalšími lidmi, například se svými rodiči, rodinou sourozence nebo sousedem. V jednom případě všichni zúčastnění mají přístup ke společně získaným penězům, v jiném případě se zas mohou navzájem podpořit ve splácení.

Nebankovní hypotéka nyní i na družstevní byt

S družstevním bytem nastává jeden problém. Ač se jedná o byt, který lze použít jako zástavu, v tomto případě toto nelze. Družstevní byt totiž není vlastnictvím osoby, která v něm bydlí, ta si koupila pouze podíl v družstvu, tedy nemá byt v svém vlastnictví a z toho plyne i skutečnost, že družstevní byt nemůže jeho nájemce použít jako nemovitost k zajištění hypotéky.

Dříve se používal spotřebitelský úvěr na získání družstevního bytu, který nevyžaduje zástavu v podobě nemovitosti. Vzhledem k tomu, že americkou hypotéku lze použít na jakýkoli účel, lze ji použít i k financování družstevního bydlení. Ovšem je důležité si uvědomit, že pokud chce klient použít americkou hypotéku na financování bydlení v družstevním bytu, musí mít jako zástavu jinou nemovitost, což je tedy stále komplikace při využití hypoték k financování družstevního bydlení.

Potíž v ohledu zástavy je i u dalších produktů, které se tváří jako hypotéky na družstevní byt, ale ve skutečnosti se jedná o klasickou půjčku, kdy je zástavou stále nemovitost v osobním vlastnictví.

Vyberte si prověřenou společnost, která bez podvodu opravdu půjčí peníze. Neplaťte poplatky ani žádné zálohy. Vždy si poskytovatele nejdříve prověřte.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní hypotéka - Bez podvodu, kde opravdu půjčí peníze - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt