Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nejvýhodnější Hypotéka v ČR - Aktuálně nejvýhodnější

Každý finanční produkt přináší určité výhody a určitá rizika. Hypotéka je pokládána za jednu z nejvýhodnějších formou půjček. Největší výhody hypotečních úvěrů jsou tyto:

Můžeme vám nabídnout nejvýhodnější hypotéku v ČR z hlediska celkového přeplacení (RPSN), doby fixace úrokové sazby a i dalších podmínek. Sjednejte si zde nejvýhodnější hypotéku ihned.

Pokud si budete hypoteční úvěr sjednávat jinde než u nás, tak dejte pozor na:

Jak lze získat nejvýhodnější hypotéku

Ne všechny banky se zabývají poskytováním hypotečních úvěrů, proto je jejich výběr omezen. Kromě obvyklých dokumentů jako je občanský průkaz, budete zejména potřebovat výpis z katastru nemovitostí potvrzující vlastnictví nemovitosti, kterou zajistíte hypotéku pro případ neschopnosti splácet úvěr.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Vyberte si naši nejvýhodnější hypotéku

Vlastní bydlení vám určitě nikdo zadarmo nedá a nikoliv každý má tolik finančních prostředků, aby si za ně pořídil vlastní dům či byt. Hypoteční úvěr představuje spolehlivé řešení pro financování bydlení. Lze jej použít i jako investiční nástroj při následném pronájmu financované nemovitosti. Různé typy hypoték vám nabízí komplexní a individuální řešení, ze kterých si to správné zvolí téměř každý v závislosti na životní situaci a příjmech.

K jakému účelu může být hypotéka využita

Hypoteční úvěr lze často využít k libovolnému účelu. Jedinou podmínkou je, že je tento úvěr zajištěn nemovitostí. Pokud je hypoteční úvěr poskytován za účelem koupě, výstavby, rekonstrukce či přestavby nemovitosti nebo k refinancování jiného hypotečního úvěru na uvedený účel, nabízí banky nižší úrokové sazby. Hypotéka je nejdostupnějším finančním nástrojem k pořízení vlastního bydlení. Může však sloužit i k pořízení čehokoliv nebo k refinancování nevýhodných úvěrů.

Kolik si lze půjčit formou hypotečního úvěru

Banka může ze zákona poskytnout hypoteční úvěr maximálně do výše 70 % odhadní hodnoty nemovitosti v případě, že bude financován prostřednictvím hypotečních zástavních listů. Banky v současné době mohou financovat hypoteční úvěry i z jiných zdrojů a nabízet tak až plnou hodnotu nemovitosti. To se však týká především úvěrů určených k financování nemovitostí. Zbytek ceny musí investor pokrýt z vlastních zdrojů.

Jaké jsou náklady nejvýhodnější hypotéky

Vzhledem k zástavě nemovitosti je úrok zpravidla nižší než u většiny ostatních úvěrů. Úroková sazba je pohyblivá, nicméně je možno ji na dobu až 15 let fixovat. Pokud jde o poplatky, tak největší poplatek si banky účtují za zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr. Poplatek bývá určen obvykle procentem z požadované výše hypotéky se stanovenou minimální a maximální hranicí. Mohou k němu být přičteny příplatky za zrychlené zpracování úvěru. Poplatek je jednorázový a nevratný i v případě zamítnutí žádosti. Samozřejmostí je odhad nemovitosti, jehož cena je odvislá od hodnoty zastavované nemovitosti.

Pokud je úvěr přidělen, platí se měsíční poplatek za vedení úvěru, popřípadě poplatek za změnu podmínek úvěru. Nemovitost, na kterou je hypoteční úvěr poskytnut, musí být pojištěna, což s sebou přináší další finanční zatížení.

Zajištění hypotečního úvěru - Žádejte o aktuálně nejvýhodnější podmínky

Hypoteční úvěr musí být právně zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která je předmětem hypotéky, je zapsána na katastru nemovitostí a jejímž vlastníkem je žadatel o hypotéku. Hypotéka není schválena, dokud není daná nemovitost pojištěna minimálně do výše úvěru proti živelným rizikům a pojistné plnění není vinkulováno ve prospěch banky.

Odhadní cena zastavené nemovitosti bývá vyšší, než je částka hypotéky z jednoho prostého důvodu. V případě nesplácení úvěru propadá nemovitost bance, která se jí snaží okamžitě prodat. Tím pádem nebude daná nemovitost prodána za celou odhadní cenu, ale pod cenou, tudíž si tímto způsobem banka kryje část svých nákladů. Obvyklá maximální hranice výše úvěru je okolo 85% odhadní ceny nemovitosti.

Bankovní i nebankovní menu

Nejvýhodnější Hypotéka v ČR - Aktuálně nejvýhodnější - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt