Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Oddlužení bez registru a bez zástavy nemovitosti - ZDE

Nabízíme vám oddlužení bez zástavy nemovitosti a bez registru. Většina společností, na které se obrátíte s pomocí v oddlužení, požadují za své služby nějakou zástavu. Díky této zástavě vlastně získávají jistotu, že pokud nebudete splácet, bude Vám zabavený daný zastavený majetek, což bude vlastně kompenzace pro danou společnost. I přes to všechno se však můžete setkat se společnosti, které jsou Vám schopny pomoci s oddlužení dokonce i bez zástavy. A právě takové oddlužení vám nabízíme.

Jednodušší oddlužení, ale bude mírně dražší

Avšak i tyto společnosti si tuto benevolentnost musí nějak kompenzovat. Jedná se o docela vysoké úroky. Společnosti Vám však nabídnou splácení tohoto úvěru na dlouhou dobu, například i deset nebo dvacet let, takže se na oko zdají úroky poměrně malé.

V konečném důsledku však zaplatíte vyšší sumu. Proces, nebo chceme-li produkt oddlužení bez zástavy se na českém trhu objevil, přičemž celý proces tohoto postupného oddlužení je pečlivě zdokumentován. Asi nejlepší variantou vždy je, vzít si na posouzení oddlužení nějakého finančního poradce, který Vám poradí, jestli je pro Vás daný úvěr výhodný nebo nikoliv.

Nabízíme vám naše služby - kontaktujte nás a my vám obratem nabídneme oddlužení bez nahlížení do registrů a bez nutnosti ručit nemovitostí.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Zastavte své dluhy dříve než bude pozdě

Pokud se nakonec pro oddlužení nerozhodnete, budete muset počítat s tím, že na Vás bude uvalena exekuce. Forma exekuce je již pak na daném exekutorovi. Nejčastější je například exekuce na plat, kdy dostáváte pouze minimální mzdu, přičemž zbytek je odváděn věřiteli.

Kompletní oddlužení - Osobní bankrot

Při podání návrhu na oddlužení může soud postupovat dvěma jednoduchými způsoby. Ten první je samozřejmě pozitivní, kdy soud návrh na oddlužení schválí. Tímto usnesením o schválení jsou vázány všechny zainteresované osoby, tedy dlužník, věřitelé, věřitelé, kteří s návrhem nesouhlasili i věřitelé, kteří nehlasovali.

Usnesení o oddlužení pak obsahuje další důležité náležitosti o dalším postupu. Jedná se například o způsob oddlužení. Výhodnější způsob je samozřejmě nastolení splátkového kalendáře, kdy každý měsíc odvádíte věřitelům část své výplaty. Tento splátkový kalendář může být nastolen maximálně na pět let. Pokud jej budete dodržovat a vše půjde tak jak má, může Vám soud po pěti letech zbytek dluhu odpustit.

Pokud máte nemovitost - Důležité, čtěte

Pokud vlastníte nemovitost a rozhodnete se o osobní bankrot (oddlužení), tak o nemovitost automaticky přijdete. Proto raději kontaktujte nás a domluvte s námi oddlužení bez registru a bez zástavy nemovitosti.

Druhým, již méně výhodným způsobem, je zpeněžnění majetkové podstaty. Tento způsob je v podstatě stejný jako konkurs. Většinou můžete přijít o všechen svůj majetek, což nedopadá dobře. Soud však může také návrh o oddlužení zamítnout, pokud například zjistí, že jím je sledován nepoctivý záměr. Tedy že hodnota plnění, které by při oddlužení obdrželi nezajištění věřitelé, bude nižší než 30 % jejich pohledávek. Ledaže by věřitelé s tímto souhlasili, což se však stane málokdy.

Průběh a konkrétní podmínky - jak to probíhá

Co to vlastně oddlužení je. Oddlužení neboli osobní bankrot je způsob řešení velkého zadlužení a dlužníkova úpadku, kdy jsou vlastně všechny dlužníkovy dluhy sjednoceny do jednoho, přičemž zajištění věřitelé jsou zcela uspokojeni a nezajištění věřitelé jsou uspokojeni do jimi schválené výše.

Zbytek dluhů pak může být soudem dlužníkovi odpuštěn. Tento způsob řešení nepříznivé finanční situace preferuje sociální účel před účelem ekonomickým, umožňuje tak vlastně dlužníkovi nový čistý start a motivuje ho k aktivnímu zapojení do umořování svého dluhu vůči věřiteli. Osobní bankrot je řešením pro ty dlužníky, kteří se do úpadku nedostali v důsledku své podnikatelské činnosti, ale v důsledku činnosti běžné. To znamená například při provozu domácnosti.

Osobní bankrot tedy umožňuje řešit úpadek pro fyzické, ale i právnické osoby. V obou těchto případech pouze však za předpokladu, že se nejedná o podnikatelskou činnost. Návrh na oddlužení podává vždy pouze dlužník sám, a to společně s insolvenčním návrhem. Může nastat i případ, kdy věřitel dlužníku předběhne a podá insolvenční návrh sám. V tomto případě má dlužník od jeho doručení 30-denní propadnou lhůtu na reakci, tedy na podání návrhu na povolení oddlužení.

Kontaktujte nás pro další postup ve vaší situaci

Každý člověk se může občas dostat do svízelné životní situace, kdy se dostane do dluhů. S tím jsou samozřejmě spojené další nepříjemné situace, jako je například exekuce. Nemusí to však být vždy konečná.

Na trhu existuje několik firem, které Vám jsou schopny s touto nepříjemnou situací pomoci. Jednou z takových firem je například naše společnost. Společnost byla založena roku 2006 jako společnost s ručením omezeným. Hlavním cílem společnosti je je zbavit svého klienta jednou pro vždy všech dluhů a ostatních finančních problémů, ale také zajistit svého klienta do budoucna.

Společnost poskytuje veškeré finanční služby, a to s využitím zahraničních investorů, včetně oddlužení bez zástavy i oddlužení se zástavou s využitím zákona. Společnost se zaměřuje hlavně na poskytování pomoci nepodnikatelům, malým, středním i velkým firmám, dále pomáhá při nesplácení dluhů a pojistného, při exekuci. Poskytuje pomoc také ve finančním vypořádání, ve financování podnikatelských záměrů, dofinancování koupě nemovitosti k bydlení i k podnikatelské činnosti, veškeré realitní činnosti včetně financování a tak dále.

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení bez registru a bez zástavy nemovitosti - ZDE - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt