Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Oddlužení exekuce - Pomůžeme vám zbavit se exekucí

Oddlužení exekuce je problémem mnoha zkrachovalých firem a osob samostatně výdělečně činných. Exekuce na Vás bude uvalena v případě, že nebudete splácet Vaše dluhy. Problém je v tom, že exekuce je na Vás uvalena ještě dříve, než se o ní dovíte. Následně Vás pouze navštíví exekutor a celá věc se neodkladně rozběhne. Vaším jediným řešením je oddlužení exekuce.

Zbavte se exekucí - Oddlužení exekuce

Oddlužení je statisticky nejpoužívanější výhodou nového insolvenčního zákona. Díky novému zákonu tak budete moci řešit Váš nepodnikatelský úpadek. Přesto je výhodné se předem spojit s finančními poradci a odborníky na insolvenční zákon, protože oddlužení vyvolává celou řadu otázek. Oddlužení je ze zákona povoleno pouze nepodnikatelům.

Přesněji pro osoby, kterým dluhy nevznikly činností podnikání. Proto nejde ukončit podnikání a následně tyto dluhy řešit pomocí oddlužení. Oddlužení může tedy využít běžný zaměstnanec. Oddlužení může být použito na dluhy spojené s neschopností splácet splátky, které měli účel pro nakoupení dárků, rekonstrukci a další věci.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Oddlužení insolvence dle insolvenčního zákona

Díky novému insolvenčnímu zákonu se v takovém případě mohou lidé domluvit na oddlužení. Prvním krokem je návrh podaný dlužníkem. Slouží k tomu speciální formulář, který najdete na internetu.

V rámci formuláře budete muset žádat také o insolvenci. Jakékoliv Vaše dotazay zodpoví odborníci, které nejdete na mnoha internetových serverech, vybudovaným právě za tímto účelem. Vaše dotazy budou zodpovězeny velmi rychle, pokud budete chtít, naskytne se Vám i možnost telefonické konzultace.

Oddlužení exekuce - Půjčka na exekuci

Půjčka na exekuci je normálním produktem mnoha nebankovních společností. Bankovní společnosti Vám v takovém případě nepůjčí ani halíř, protože jste již vedeni jako dlužníci v registru a navíc nejste dostatečně bonitní. Vaším jediným útočištěm tedy mohou být pouze nebankovní společnosti.

Půjčka na exekuci se v první okamžik tváří velmi lákavě a také proto po ní mnoho lidí sáhne. Na druhou stranu si můžete říct, že pokud nebudete stíhat splácet půjčku, přijdete třeba o bydlení později. Útěcha je to sice slabá a je potřeba bojovat až do konce. Nebankovní společnosti za Vás zaplatí všechny dluhy. Jedná se ovšem o jednu z možností jak na oddlužení exekuce - bez nutného úpadku.

Tyto peníze budete splácet formou úvěru. Nebudete platit žádné poplatky předem. Problém nastává tehdy, kdy zjistíte jak je vysoký úrok. Společnosti vědí, že si ho mohou nastavit vysoko, protože zde už není nikdo jiný, kdo by Vám pomohl. Jestliže nepřijmete jejich podmínky, můžete se jednoduše s věcmi rozloučit ihned. U těchto půjček bude muset ručit. Pokud si půjčujete malou částku, stačí ručení movitými věcmi jako jsou auta a podobně.

Oddlužení exekucí rychle bez čekání

Jestliže se jedná o vysokou částku, budete muset ručit domem či bytem - jedná se ovšem o částky nad 300 000 Kč. Pokud potřebujete půjčit menší půjčku na vyplacení exekuce, tak na ni zpravidla není problém dosáhnout i bez zástavy nemovitosti. Přesvědčte se sami.

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení exekuce - Pomůžeme vám zbavit se exekucí - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt