Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Oddlužení fyzické osoby - Cena, poplatky, ceník - Kde a kdo

Oddlužení fyzické osoby - zjistěte, kolik vás bude stát. prohlédněte si náš ceník cen a poplatků, které je nutno uhradit v případě žádosti o oddlužení fyzické osoby.

Oddlužení fyzické osoby - Podmínky, cena a poplatky

Návrh na oddlužení fyzické osoby může být podán prakticky každým dlužníkem. Většinou ji podává dlužník pokud je v současné době bezprostředně ohrožen nebo mu hrozí úpadek v brzké době. Podmínkou podání návrhu na oddlužení fyzické osoby je schopnost splácení Vašim věřitelům, a to ve výši třiceti procent Vašich celkových pohledávek.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Oddlužení a forma splácení - 5 let vs. okamžitě

Splátka daných třiceti procent může proběhnout, okamžitě, tedy jednorázově nebo do pěti let prostřednictvím splátkového kalendáře, kdy měsíčně odvádíte věřitelům část své výplaty. Návrh na oddlužení musí být podán současně s insolvenčním návrhem. Může se stát, že tento insolvenční návrh byl podán již Vašim věřitelem. V tomto případě musíte na tento návrh reagovat nejpozději do třiceti dnů od doručení.

Tento návrh musí splňovat určité náležitosti a požadavky a musí být zapsán do předem daných formulářů. Formuláře jsou samozřejmě volně na internetu nebo jsou také k dostání přímo u soudu. Pokud jste dlužník, máte také na výběr požádat soud o nižší měsíční splátky, než jsou uvedeny v zákonu. Tento proces musí také proběhnout formou předloženého splátkového kalendáře. Současně s tím musíte navrhnout novou výši splátky a samozřejmě také důvod, proč by mělo ke snížení měsíčních splátek dojít.

Na našich stránkách si můžete stáhnout zdarma ceník, který obsahuje ceny oddlužení fyzické osoby a poplatky u soudu.

Soud však může tuto žádost zamítnout, jestliže máte prostředky na uhrazení minimálně padesáti procent svého dluhu. Po uznání oddlužení musíte splňovat všechny soudem nařízené požadavky. Pokud se tak nestane, bude na Vás uvalen konkurz.

Oddlužení osob bez poplatků

S oddlužením souvisí takzvaný insolvenční zákon, který v České republice platí od prvního ledna 2008. Tímto zákonem byl zaveden takzvaný institut oddlužení fyzických osob.

Oddlužení je v dnešní době velice populární, neboť nemá pro dlužníka tak fatální důsledky jako konkurs. Liší se především v tom, že dlužník nepřijde o oprávnění nakládat se svým majetkem, tedy kromě majetku, který je použitý k zajištění. Je také důležité říct, že oddlužením se může dlužník svého dluhu z velké části dokonce zbavit. Podle okolností, které jsou však samozřejmě individuální, může být dlužníkovi odpuštěno až 70 % dluhu. Je nutné ovšem navíc uhradit cenu a poplatky dle našeho ceníku.

Jaká je podmínka, aby jsme vám mohli pomoci

Také je důležité říci, že oddlužení neboli osobní bankrot může vyhlásit pouze fyzická osoba nebo právnická osoba, nesmí se však jednat o podnikatele. Podnikatelům může být oddlužení soudem povoleno pouze v případě, kdy dluhy z podnikání představují minimální část dluhu celkového. Způsoby oddlužení jsou v podstatě dva. Prvním způsobem je oddlužení plněním splátkového kalendáře, kdy dlužník odvádí každý měsíc svým věřitelům část svého příjmu. Tento splátkový kalendář může být naplánován maximálně na pět let.

Pokud má fyzická osoba nějaký majetek

Druhým způsobem je takzvané zpeněžnění majetkové podstaty. Tento způsob je však již hodně podobný konkurzu. Jde v podstatě o to, že majetková podstata dlužníka se rozpadá, z čehož jsou uhrazeny pohledávky věřitele.

Většina lidí se již ocitla v nějaké nepříznivé finanční situaci, ze které nevědeli, jak se dostat. Pokud Vás trápí dluhy a obtěžují Vás neustále exekutoři, máte na výběr obvykle ze dvou možných situacích. První možností je opět si někde půjčit a vyřešit tak své dosavadní dluhy. V této době Vám však žádná banka v těžké finanční situaci půjčku nedá, takže si budete muset půjčit od nějaké nebankovní společnosti, což nese samozřejmě vyšší úroky. Takto se do dluhů dostáváte stále více a více.

Levné oddlužení s minimem poplatků a nízkou cenou

Druhým řešením je vyhlásit osobní bankrot. Vězte, že osobní bankrot je totiž velmi jednoduché oddlužení, které je dokonce levnější než splácení dluhů a jejich úroků. Pamatujte také na to, že osobní bankrot není žádná potupa. Jedná se o opravdu bezpečné a také oficiální řešení Vaší mnohdy svízelné a obtížné situace.

Při osobním bankrotu, pokud v předepsané formě požádáte o oddlužení a dodržíte splátkový kalendář stanovený soudem, zaplatíte například během pěti let pouze 30 – 50 % dlužné částky. Zbytek je Vám soudem prominut. Avšak je velice důležité tento formulář, který podáváte soudu, podat v předepsané formě s mnoha přiloženými žádanými dokumenty, ze kterých pak příslušný soud zkoumá Vaši situaci.

Kontaktujte nás a sdělíme vám cenu a poplatky přímo na míru. případně vám zašleme kompletní ceník všech úkonů ohledně oddlužení fyzických osob.

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení fyzické osoby - Cena, poplatky, ceník - Kde a kdo - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt