Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Oddlužení fyzické osoby v registru - Jak na to nejlevněji?

Oddlužení fyzické osoby se může týkat každého z nás. Oddlužení není možné pouze pro podnikatele. Nebo spíše řečeno, pokud vzniknou Vaše dluhy podnikáním, není možné je oddlužit podle zákona o insolvenci. Oddlužení probíhá tak, že si zažádáte u nějaké společnosti o tento produkt a následně Vás bude telefonicky kontaktovat obchodní zástupce a nabídne Vám schůzku. Na schůzce předáte informace o výši Vašich dluhů a také dojde k analýze všech možností Vašeho oddlužení.

Oddlužení fyzické osoby - Nejlevnější cesta z dluhů

Pokud budete nakonec splňovat podmínky oddlužení můžete se ihned domluvit na tvorbě potřebných podkladů. Podle těchto dokladů se následně vyhotoví Vaše žádost o oddlužení. Ihned Vám budou předány všechny potřebné dokumenty. Za toto vyhotovení si budete muset často zaplatit. Následně bude žádost o oddlužení předáno na patřičnou soudní pobočku.

Společnosti garantují snížení Vašich dluhů až do výše sedmdesáti procent. O oddlužení můžete požádat pokud jste starší osmnácti let a máte minimálně dvě půjčky. Musíte mít čistý trestný rejstřík a musíte se prokázat pravidelným měsíčním příjmem. Za ten je považována buď mzda, důchod a nebo renta.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Oddlužení není vždy nejlevnější cestou z dluhů

Dalším případem, kdy Vám nikdo nepomůže, je když Vaše dluhy souvisejí se státem. V této oblasti můžete dlužit na sociálním zabezpečení, zdravotním pojištění a také na finančním úřadě. Pokud nebudete schopni doložit příjem, bude Váše žádost také odmítnuta. Musíte mít příjem, aby jste byli schopni splácet stanovené splátky věřitelům.

Cílem oddlužení je vyhnout se bankrotu a nebo následnému uvalení exekuce. V exekuci totiž můžete přijít o všechen majetek. Jakmile na Vás bude exekuce uvalena, je jedinou možností vyplacení se z exekuce, kdy však musíte zaplatit celou dlužnou částku.

Oddlužení bez zástavy - Nejlevnější cesta pro fyzické osoby

Naprostá většina společností, které jsou Vám ochotny pomoci s oddlužením požadují za své služby zástavu. Díky ní získají jistotu, že pokud nebude splácet, bude Vám zabaven zastavený majetek, na němž se bude společnost hojit. Přesto však najdete i společnosti, které jsou Vám schopny pomocí s oddlužením a nebudou požadovat žádné zástavy.

Tato nadstandardní nabídka je opět kompenzována. Touto kompenzací je velmi vysoký úrok. Samozřejmě společnosti Vám úvěr nabídnou na délku třeba i dvaceti let, čímž se zdá, že úrok není tak vysoký.

Pokud si samozřejmě spočítáte kolik peněz za dvacet let přeplatíte, bude částka velmi vysoká. Produkt oddlužení bez zástavy byl na český trh uveden v minulém. Samozřejmě celý proces postupného oddlužení je pečlivě propracován.

Sjednejte si oddlužení fyzické osoby nebo novou půjčku ihned

Nejlepší variantou bude, když si na posouzení oddlužení vezmete finančního poradce, který je schopen profesionálně posoudit jak je pro Vás úvěr výhodný. Pokud se však pro oddlužení nerozhodnete, pak budete muset počítat s tím, že na Váš majetek bude uvalena exekuce. Jakou formu exekuce na Vás exekutor uvalí, záleží pouze na něm. Velmi často se však praktikuje exekuce na plat. To znamená, že budete od svého zaměstnavatele dostávat pouze minimální mzdu a zbytek peněz bude směřován na splácení dluhů.

Pokud budou Vaše dluhy příliš vysoké, bude Vám zastaven i účet, což znamená, že nebudete moci vybírat žádné peníze do doby, než bude celý dluh kompletně splacen. Samozřejmě ihned potom bude Váš účet opět odblokován.

Další alternativou je si vzít jednu velikou nebankovní půjčku a všechny své dluhy vyplatit jí. Podívejte se, jestli by tato cesta nakonec nebyla i mnohem levnější variantou než oddlužení fyzické osoby.

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení fyzické osoby v registru - Jak na to nejlevněji? - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt