Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Oddlužení nemovitosti - Vyplacení dluhu (exekuce) na domu, bytě

Službami, které se týkají oddlužení, se v dnešní době zabývá veliké množství firem. Jednou takovou firmou je jsme i my. A nabízíme vám nebankovní oddlužení nemovitosti. Zbavíme vás dluhu na domu či bytě a případně i vyplatíme exekuci na nemovitosti.

Nabízíme oddlužení nemovitostí, výplaty exekucí

Jedná se o nabídku, která se na českém trhu zabývá činnostmi, které souvisí s poskytováním úvěrů pouze však se zajištěním nemovitostí. Společnost byla založena roku 2006 a za tuto krátkou dobu si již stihla vybudovat pevné firemní zázemí a získat bohaté zkušenosti s poskytováním finančních služeb zaměřených na úvěry se zajištěním nemovitosti. Cílem společnosti je maximálně šetřit výdaje klienta a také mu nabídnout ty nejvýhodnější nabídky na českém finančním trhu. Nabízíme kompletní oddlužení nemovitostí a vyplacení exekucí. Může se jednat o dům i byt.

Jednou ze služeb, kterou společnost také poskytuje, je oddlužení nemovitosti. Jedná se o službu zejména pro ty klienty, kteří mají zastavenou nemovitost. Společnost za Vás bude jednat s exekutory, katastrálními úřady a dalšími subjekty, s nimiž je nutná součinnost při řešení této nepříjemné finanční situace. Pokud se rozhodnete pro využití této služby, budete potřebovat několik náležitostí.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Co je třeba k dalšímu jednání a postupu

Jedná se o výpis z katastru nemovitostí, katastrální mapu, nabývací titul, fotografie nemovitosti, také fotografie interiéru a exteriéru, kopii občanského průkazu. Dále pokud se jedná o zástavní právo, tak celkové vyčíslení dluhu a pokud se jedná exekuci, tak exekuční titul, což je také v podstatě celkové vyčíslení dluhu.

Jak na oddlužení - zbavení se dluhu

Slovo oddlužení se v dnešní době používá o dost hojněji než obvykle. Zásluhou tomu je především celosvětová finanční krize, která zvětšila celkově zadlužení obyvatelstva. Žít na dluh je totiž v poslední době docela velkým fenoménem, neboť lidé se dopřávají neustále věci, na které však nemají peníze.

Ještě k tomu jim neustále pomáhají bankovní a různé nebankovní instituce, které poskytují půjčky, úvěry, leasingy či hypotéky prakticky komukoliv.

V dnešní době totiž prakticky nikdo nezkoumá důkladněji bonitu a finanční situaci klienta, proto se také nebojí půjčovat i několikrát za sebou. V těchto případech však dávejte velký pozor především na půjčky od nebankovních institucí, neboť některé podvodné finanční společnosti se přímo specializují na nezaměstnané osoby či takové, které mají nízkou finanční gramotnost. První si zodpovíme tedy otázku, pro koho je vlastně oddlužení určeno. Je určeno především pro fyzické, či právnické osoby, které však nejsou podnikatelé.

Kontaktujte nás - Poctivé oddlužení a zbavení se exekucí s nemovitostí jako zárukou

Pro více informací a konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte. Vypracujeme návrh přímo vám na míru a zaručíme úspěšné zbavení se dluhů - očištění nemovitosti.

Pokud tedy dlužník splňuje podmínky úpadku a je schopen v průběhu 5-ti let svým nezajištěným věřitelům uhradit minimálně 30% jejich pohledávek, může využít formu oddlužení. O oddlužení byste měli začít přemýšlet v tu chvíli, kdy Vám Vaše dluhy již přerostou přes hlavu.

Oddlužení a probíhající exekuce - Jak na to

Oddlužení, úpadkové řízení nebo také osobní bankrot je v podstatě jakýmsi řešením úpadku, který byl u nás v České republice zaveden do českého právního řádu takzvaným insolvenčním zákonem.

Na druhou stranu exekuce neboli vykonávací řízení je nucený výkon exekučního titulu, kterým je zpravidla například vykonatelné rozhodnutí soudu, vykonatelný rozhodčí nález, notářský zápis se svolením k vykonatelnosti, exekutorský zápis, vykonatelné rozhodnutí orgánu státní správy a územní samosprávy a tak dále. V exekuci jsou většinou dvě hlavní strany. Tedy dlužník a věřitel. V České republice rozlišujeme dva základní typy exekuce.

Tím prvním jsou výkony rozhodnutí, které provádějí soudy sami a tím druhým jsou klasické exekuce, které provádějí samotní soudní exekutoři, avšak na základě předchozího pověření soudu. Kromě těchto dvou typů mohou samozřejmě provádět exekuce i jiné instituce, jako například finanční úřady a další správní úřady. Návrh na výkon rozhodnutí, tedy provedení exekuce je podáván na místě příslušného okresního soudu. V každo jednotlivé věci však může být navrhnut pouze jeden druh výkonu rozhodnutí.

Jedná se například o srážky ze mzdy, přikázání pohledávky, příkaz k výplatě z účtu u peněžního ústavu, prodej movitých věcí nebo nemovitostí, prodej podniku a podobně.

Oddlužení a zbavení se exekuce bez zástavy

Tento způsob oddlužení je náročnější na zpracování, na čas a na množství úkonů, které je nutné provést pro Vaše celkové oddlužení. Není to jednorázový proces jako při oddlužení se zástavou nemovitosti. K Vašemu úspěšnému oddlužení je třeba Vaší aktivní spolupráci. Co oddlužíme:

Podklady nutné k posouzení:

V případě Vašeho zájmu vyplňte následující formulář.

Oddlužení se zástavou - Oddlužení nemovitosti

Je to produkt, kterým buď pomůžeme klientovi zbavit se dluhů, které má už ve stavu hodně pokročilém, to znamená, že už má blokace (exekuce, příkazy k prodeji a zajišťovací převody práv) na svém nemovitém majetku ( RD, byt, pozemky, komerční prostory atd.).

Umíme v první fázi tyto „blokace“ nahradit obyčejným zástavním právem a potom poskytnout nebankovní hypotéku na dvacet let. Klient splácí takovou splátku, aby jí byl schopen utáhnout. Může se poskytnout i vyšší půjčka, aby klientovi zůstali finanční prostředky.

Dále je tento produkt určen klientům, kteří mají svůj nemovitý majetek ještě „čistý“, ale mají nesplácené půjčky u bank a jiných ústavů, kvůli kterým už nemůžou žádat o půjčku, nebo hypotéku. Těmto klientům poskytneme peníze na jejich účet a oni si sami určí, které závazky si vyplatí. Podmínky poskytnutí jsou stejné jako u nebankovní hypotéky.

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení nemovitosti - Vyplacení dluhu (exekuce) na domu, bytě - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt