Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Oddlužení OSVČ - Jak vyhlásit osobní bankrot pro OSVČ

Jelikož není možné, aby osoba samostatně výdělečně činná vyhlásila osobní bankrot při finančních problémech, existují společnosti, které Vám pomohou s oddlužením a revitalizací podnikání. Spolupracují s právníky a specialisty této problematiky a naleznou řešení na oddlužení podnikatelů. Tím pádem umožní další nerušené podnikání. Podnikatelé poté mohou přejít na s.r.o. nebo a.s.

Oddlužení OSVČ - Jak správně vyhlásit osobní bankrot

Je velmi důležité, aby jste jako klienti uvedly úplný stav Vašeho podnikání. Na tuto službu je nutné mít finanční prostředky v rozmezí 40 000 Kč až 150 000 Kč. Cena se liší podle problémů a závazků, které klient má. Pokud nejste schopni dát tuto částku dohromady, tak vám bohužel nikdo nepomůže.

Oddlužení je pro OSVČ zajímavá možnost jak vyřešit finanční problémy. Můžete totiž spadnout i do konkurzu, ze kterého se vyvážete pouze pokud zaplatíte veškeré dluhy. Na druhé straně při oddlužení musíte zaplatit minimálně třicet procent svých dluhů, použijí se příjmy nebo majetek v následujících pěti letech. Pokud získáte v průběhu oddlužení další příjmy, pak jsou použity na úhradu dluhů.

O žádost na oddlužení může žádat nepodnikatel, který je v úpadku nebo mu úpadek hrozí. Vše je přesně řízeno zákonem. Podívejte se na další informace jak vyhlásit osobní bankrot pokud jste OSVČ.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak vyhlásit osobní bankrot u OSVČ

Osobní bankrot osoby samostatně výdělečně činné je mnohdy problémem. Tato situace se týká fyzických osob, které ukončili podnikání a mají z něj dluhy. Tyto dluhy potřebují bezodkladné řešení, protože většina fyzických osob, ručí celým svým majetkem. Pokud chce taková osoba začít nový a pohodlný život, je splacení dluhů tím nejlepším řešením.

V takovém případě se mohou lidé obracet na nebankovní společnosti, které nabízí kompletní vyrovnání dluhů. Takový úvěr však budete následně splácet společnosti. Je vhodné všechno raději předem konzultovat, protože přes všechny garantované výhody společností je možné, že v důsledku není takový úvěr vůbec výhodný. Problém jsou vždy vysoké úroky, protože společnosti vědí, že jsou Vaší poslední šancí.

Nejedná se o oddlužení, ale nebankovní půjčku

Nebankovní společnosti si mohou nastavit jak vysoký úrok chtějí. Buď totiž jejich nabídku přijmete a zbavíte se možnosti exekuce, která bude uvalena na Váš majetek. Pokud ne budete svoje dluhy řešit mnohem složitěji. Samozřejmě, že budete muset ručit majetkem, který Vám bude v případě neschopnosti splácet zabaven. Otázka je, zde je lepší to alespoň zkusit a nebo si nechat zabavit majetek ihned.

Pokud se dostanete do finančních problémů jsou zde dvě možnosti. První je konkurz a druhé reorganizace. Pokud Vám nepomůžou ani tyto kroky, Vaše firma asi v blízké době zanikne.

Pokud jste stále OSVČ a vaše dluhy pocházejí zejména z podnikání, tak řešte svůj osobní bankrot formou nebankovní půjčky. Žádat o oddlužení jsou takřka vyhozené peníze.

Soudní dražby - Zabraňte prodeji svého majetku

Raději si sjednejte nebankovní půjčku a zaplaťte své dluhy jako OSVČ.

Soudní dražba je proces, kdy se prodává pro veřejnost majetek, který byl zabaven v exekučním řízení. Tento majetek si může koupit každý. Prodává se na pravidelných soudních dražbách. Abyste se mohli účastnit této dražby, musíte splnit základní požadavky. Těmi jsou to, že budete muset zaplatit jakési vstupné do aukční síně. Toto se platí danému exekutorovi, který tuto dražbu pořádá.

Jakmile jej zaplatíte můžete se aukce účastnit. Aukce probíhá klasicky pomocí příhozů a je pouze na V8s jak vysoko půjdete. Jakmile Vám bude třikrát uznáno, je aukce odklepnuta a majetek je Váš.

Vydražený majetek od OSVČ výhercům

Pokud se stanete úspěšným výhercem aukce, budete muset odejít z místnosti. U soudní aukce není povoleno koupit více než jeden movitý či nemovitý majetek. Tímto se jaksi kompenzuje šance Vás a jiných účastníků na úspěch v dražbě. Dražby provádí exekutor podle zákona č. 120/2001 Sb. exekučního řádu. Před aukcí je možné domluvit se s exekutorem a projít si nemovitosti, které se budou dražit. Pokud se Vám podaří vyhrát dražbu máte právo převzít si výhru následující den od usnesení o příklepu. Úplným majitelem se stane v okamžiku, kdy je celá nemovitost zaplacena.

Dražby, které momentálně probíhají ve Vašem kraji najdete na internetu. Nic Vám nepřekáží v tom účastnit se aukce.

Oddlužení, osobní bankrot nebo raději půjčka pro OSVČ

Máte-li většinu dluhů z podnikání, tak vaše šance na schválení oddlužení jsou minimální. Proto raději než přemýšlet nad osobním bankrotem se podívejte na nebankovní půjčky, které vám mohou být schváleny i jako OSVČ. Místo vyhlášení osobního bankrotu všechny věřitele vyplaťte a splácejte jen jednu splátku měsíčně. Je to jediná rozumná cesta jak se jako OSVČ dostat z dluhů.

Bankovní i nebankovní menu

Oddlužení OSVČ - Jak vyhlásit osobní bankrot pro OSVČ - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt