Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Online srovnání nabídky Pojišťovny Allianz - Čtěte zde

Pojišťovna Allianz - Pojišťovna Allianz je silným hráčem na celosvětovém pojišťovacím trhu. Pojišťovna Allianz je totiž součástí velkého světového pojišťovacího koncernu Allianz SE. Podívejte se na online srovnání nabídky od pojišťovny Allianz a porovnejte své možnosti.

Dějiny pojišťovny Allianz

Do České republiky přišla pojišťovna Allianz v roce 1993 a již nyní je jednou z nejsilnějších pojišťoven na českém trhu. Zpočátku Allianz nabízela pouze životní pojištění a pojištění majetku občanů. Postupem času však začala také nabízet havarijní pojištění a povinné ručení. Dnes už pojišťovna Allianz nabízí celou nabídku pojištění jak pro privátní osoby, tak pro firemní zákazníky. V současnosti má pojišťovna Allianz 11 regionálních ředitelství a pod jejími křídly pracuje více než 1900 pojišťovacích poradců.

 • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
 • peníze ještě dnes na bankovní účet
 • i bez příjmu a i bez zaměstnání
 • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
 • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
 • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Penzijní Fond Allianz

Od roku 1997 nabízí pojišťovna Allianz i penzijní připojištění. Allianz penzijní fond a.s je členem Asociace penzijních fondů České republiky.

Penzijní připojištění je stále nejvýhodnějším forma spoření se stáním příspěvkem. Momentálně si Allianz penzijní fond vede velmi dobře a se svými 3 procenty má jeden z nejvyšších zhodnocení vkladu mezi všemi penzijními fondy v České republice. Klientem penzijního fondu Allianz se může stát každá osoba nad 18 let, která má trvalý pobyt na území České republiky. Minimální měsíční vklad je 100 kč.

Produkty pojišťovny Allianz - Srovnání

Produkty pojišťovny Allianz z kategorie automobilů, srovnejte výhodnost. Podívejte se na online srovnání všech služeb a produktů, které si můžete u Allianz sjednat.

V kategorii pojištění majetku nabízí.

V kategorii životního pojištění nabízí.

V kategorii penze se můžete zajímat o.

Allianz rovněž nabízí cestovní pojištění. Konkrétně v následujících kategoriích.

 • V kategorii produkty pro firmy je k dispozici.
 • V neposlední řadě Allianz nabízí i hypotéky. Srovnejte si všechny nabídky a zjistěte, který z produktů je pro vás nejvýhodnější. Srovnejte vše na oficiální stránce pojišťovny Allianz.

  Bankovní i nebankovní menu

  Online srovnání nabídky Pojišťovny Allianz - Čtěte zde - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt