Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Online srovnání Pojištění u pojišťovny Allianz

Povinné ručení - Autopojištění Allianz

Pojišťovna Allianz sjednává povinné ručení a havarijní pojištění on-line. Výhodou on-line pojištění je, že nemusí zbytečně chodit do kamenné pojišťovny, ale vše vyřídíte z pohodlí vašeho domovy nebo kanceláře. Povinné ručení je dáno zákonem. Havarijní pojištění je dobrovolné.

Nyní Allianz má mimořádnou akci. Pokud si sjednáte novou smlouvu na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, dostanete voucher OMV na pohonné hmoty v hodnotě 200 Kč. A to není ještě všechno, další voucher OMV na pohonné hmoty, tentokrát v hodnotě 600 Kč, získáte, když uzavřete pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a základní havarijní pojištění. Podívejte se na online srovnání.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu

Pojišťovna Allianz má celkem tři varianty, kterak si pojistit vaše movité bohatství.

Pojištění Normal - První variantou je pojištění Normal, které je pojištění proti základním rizikům.

Pojištění Optimal - Dále je to pojištění Optimal, které výhodně kombinuje ceny a rozsahy pojištění poskytující ochranu proti všem běžným nebezpečím a nástrahám.

Pojištění Exkluziv - Třetí variantou je pojištění Exkluziv, které vás pojišťuje pro případ rizik všeho druhu. Pojištění Exkluziv pamatuje opravdu na všechno, takže pokud chcete mít maximálně krytá záda, nechte se vyřídit zrovna tohle pojištění.

Všechny druhy pojištění majetku můžete rovněž sjednat on-line a budete mít nárok na 15 procentní slevu.

Cestovní pojištění Allianz - Srovnání nabídky

Cestovní pojištění Allianz má řadu sympatických výhod. Tohle pojištění například kryje vaše akutní léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a doplňkové asistenční služby. Dále vám kryje akutní zubní ošetření do výše 10 000 Kč.

Cestovní pojištění Allianz přichází také s nabídkou zvýhodněných sazeb pro děti do 15 let i krytím rizika terorismu bez navýšení pojistného. V široké nabídce pojišťovny Allianz je taktéž cestovní pojištění pro osoby nad 70 let i cestovní připojištění k řešení nenadálých situací. Zahraniční i tuzemské cestování s pojišťovnou Allianz bude pro vás bezpečnější a jistější. Náš tip: cestovní pojištění online.

Jak jsme už psali výše, pojišťovna Allianz nabízí všem svým klientům, aby se nechali pojistit on-line. Kdo se takto nechá pojistit, dostává 10 procentní slevu a rovněž nemusí nikam chodit a stát fronty u přepážky konkrétní pojišťovny. Na svém počítači stačí vše v klidu vyplnit a zvolit způsob platby. Pokud máte platební kartu nebo elektronické bankovnictví, půjde vše hladce a vy nebudete muset udělat žádný zbytečný krok navíc. Pokud zvolíte off-line platbu, přijde vám na váš email zpráva s údaji o platbě.

Nebojte se novým věcí, ale vyzkoušejte je, uvidíte, že ušetříte svůj čas i své peníze. Podívejte se na srovnání celé nabídky online. Vše je přehledně řazeno a vy tak ihned zjistíte, které pojištění je pro vás nejvýhodnější a na kterém nejvíce ušetříte.

Bankovní i nebankovní menu

Online srovnání Pojištění u pojišťovny Allianz - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt