Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Osobní, firemní Účty od GE Money Bank - Srovnání podmínek

Účty od GE Money Bank - informace účtech poskytovaných GE Money Bank. GE Money Bank spravuje v České republice účty téměř devíti stům padesáti tisícům klientů a zaujímá tak čtvrtou příčku ve srovnání bank působících na českém trhu s ohledem právě na tento parametr. V portfoliu běžných bankovních účtů nabízí hned pět produktů, z nichž tři jsou určeny pro fyzické osoby, tedy nepodnikatele, jeden pro studenty a jeden pro dětskou klientelu. Pojďme se tedy podívat blíže, jaké účty má GE Money Bank v nabídce.

Osobní Konto Genius

Ten nejzákladnější osobní bankovní účet, který GE Money Bank nabízí, se jmenuje Konto Genius. V základním balíčku umožňuje jeho majiteli využívat dvou platebních karet, uskutečnit dva výběry z bankomatu měsíčně zdarma a také zdarma využívat platebních příkazů a plateb SIPO. Vedení tohoto účtu pak měsíčně stojí devětaosmdesát korun.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Osobní Konto Genius Active

Konto Genius Active má vlastnosti velice podobné jako Konto Genius, je ale určeno klientům, kteří svůj bankovní účet využívají aktivněji. K tomuto účtu tedy zdarma získáte všechny výběry z bankomatů GE Money Bank, služby přímého bankovnictví, všechny příchozí a odchozí transakce, které jsou realizovány přes elektronické bankovnictví, trvalé příkazy a SIPO, spořicí účet a dvě platební karty. Měsíční poplatek za vedení Konta Genius Aktive je sto devatenáct korun.

Genius Gold

Produkt Genius gold je kontem, které by mělo uspokojit ty nejnáročnější klienty banky. Majitelé tohoto konta mohou využívat výhodnější úrokové sazby a získávají odměny za platby kartou. Navíc je jim zdarma vydána zlatá platební karta MasterCard Gold a mohou využívat zdarma všech elektronických transakcí. Zdarma je navíc jeden vklad v hotovosti na přepážce a všechny výběry z bankomatu. Pokud se rozhodnete tento účet využívat a máte průměrný zůstatek na všech kontech nižší než milion korun, budete platit měsíční poplatek pět set korun. V opačném případě je vedení tohoto účtu zcela zdarma.

GE Money bank se ale také věnuje menších a středním podnikatelským subjektům a podnikům, pro které také nabízí celou řadu produktů. V základní nabídce pak nalezneme hned čtyři účty, včetně speciálního účtu pro advokáty a notáře nebo devizového účtu s možností vedení v několika cizích měnách, mezi kterými vystupují některé v několika variantách.

Genius Business Aktive - Firemní

Tento účet pak podnikům za poplatek sto devětapadesáti korun poskytuje měsíčně neomezený počet výběrů z bankomatu, zdarma také veškeré elektronicky zadané příchozí a odchozí platby, vydání a používání dvou platebních karet, kontokorent, trvalé příkazy a SIPO. Na konci měsíce navíc bude na účet přičteno až nula celá šest procenta z objemu plateb provedených platební kartou.

Bankovní i nebankovní menu

Osobní, firemní Účty od GE Money Bank - Srovnání podmínek - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt