Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Platební karty a Kreditní karty - GE Money Bank

Platební karty u GE Money - GE Money Bank má pověst jedné z bank, které zavádějí nejnovější inovace. Pojďme se tedy podívat, jaké produkty banka nabízí na karetním poli a jestli mezi poskytovanými debetními a kreditními kartami najdeme něco nového či převratného.

Platební karty a Kreditní karty, které nabízí GE Money Bank

První zajímavostí, která se u GE Money Bank nabízí je fakt, že jako jedna z mála bankovních institucí nespolupracuje v oblasti karet s karetní firmou Visa, ale se společností MasterCard a její dceřinou firmou Maestro. V základní nabídce karet této společnosti jsou karty debetní a kreditní karty bene+ a MoneyCard. V následujících několika řádcích si řekneme, co která nabízí a jaký je mezi nimi rozdíl.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Debetní karty od GE Money Bank

Debetní karty, ať už MasterCard nebo Maestro bývají k běžným účtům vydávány zdarma. Můžete s nimi samozřejmě platit v široké síti obchodů a navíc k vybraným bankovním účtům získáte za tyto platby bonus ve výši až půl procenta celkové platby kartou. Debetní karty obou druhů banka vydává na tři roky, můžete k nim navíc získat celou řadu doplňkových služeb, jako třeba úrazové pojištění, cestovní pojištění nebo pojištění právní ochrany. V základní nabídce karet jsou pak karty typu Maestro, MasterCard Standard, MasterCard Gold a MasterCard Internet.

Karta Bene+ s věrnostním programem

První kreditní kartou je karta nesoucí název bene+, jde o kartu, která s sebou nese věrnostní program, díky kterému získáváte odměnu ve výši jednoho až deseti procent z každého nákupu zpět. V prvním roce vydání karty navíc neplatíte žádné měsíční poplatky a úvěr vám bude spravován zcela zdarma. Kreditní karta bene+ poskytuje bezúročné období až padesáti dnů. Tento produkt banka poskytuje prostřednictvím dceřiné společnosti zaměřující se na půjčky – GE Money Multiservis.

Kreditní karta MoneyCard

Další kreditní produkt GE Money Bank nese název MoneyCard. Jde o kreditní kartu zabezpečenou čipem, kterou je možné platit v celé řadě obchodů u nás i v zahraničí, vybírat hotovost přímo na pokladně obchodů pomocí takzvané funkce Cash Back, zasílat platební příkazy pomocí bankomatů GE a nakupovat na internetu. Bezúročné období je podobně jako u bene+ padesáti denní, vybrat si můžete z dvou typů karet, embosovanou, nebo neembosovanou.

GE Money Bank a nabídka služeb, od kreditních a platebních karet až po hypotéky

V České republice se GE Money řadí podle hospodářského výsledku na čtvrtou příčku mezi bankami. Čtvrtá příčka bance také patří v údaji, zobrazujícím počet vedených účtů. GE Money jich v České republice zpravuje přes devět set čtyřicet tisíc.

Banka GE Money by se dala považovat za novátora českého bankovnictví, kromě mobilního bankovnictví totiž v České republice jako první spustila celou řadu služeb. Počínaje zasíláním elektronických výpisů z účtu, přes refinancování hypoték, možnost plnohodnotné komunikace pomocí zabezpečeného internetového chatu až po systém odměňování klientů penězi za používání platebních karet.

Skupina GE Money v České republice ale neprovozuje pouze banku, součástí této skupiny je kromě GE Money Bank také GE Money Multiservis a také GE Money Auto. GE Money Multiservis na českém trhu působí od roku 1996 a poskytuje možnost nebankovního financování nákupů, společnost GE Money Auto pak působí na trhu od roku 1994 (tehdy ještě pod názvem IMP Leas) a svým klientům pomáhá při financování nákupů nových i ojetých automobilů.

GE Money Bank - americká tradice a know how v bankovnictví

Moderní banka GE Money bank. Jakoby přišla z úplně jiného a vyspělejšího světa působila GE Bank když v roce 1992 vstoupila na český trh. Opravdu jen jako? Vzpomínáte na televizní reklamy z devadesátých let této původně americké banky? Moderní, svěží, čisté - americké mrakodrapy, úspěšní a vždy dobře naladění manažeři a manažerky.

GE Bank na český trh vstoupila pomocí akvizice zdravé části bývalé Agrobanky. V oblasti retailu se rychle dostala do povědomí díky akvizici Multiservisu. Nákup zboží na splátky prostřednictvím Multiservisu byl u nás populární již dávno před rokem 1989. GE tuto značku převzala a pod názvem GE Money Multiservis stále provozuje.

Bankovní i nebankovní menu

Platební karty a Kreditní karty - GE Money Bank - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt