Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojištění osob, majetku a Pojištění motorových vozidel - Generali

Pojišťovna Generali - Pojišťovna Generali má už své pevné místo na území celé České republiky. Pojišťovna Generali totiž nabízí svým klientům a zákazníkům komplexní pojišťovací služby. Nabízí pojištění osob, majetku a velmi oblíbené pojištění motorových vozidel (povinné a havarijní). Podívejte se na srovnání jejich služeb online.

Dějiny pojišťovny Generali

Kořeny pojišťovny Generali sahají až do slunné Itálie. Její mateřská společnost Assicurazioni Generali byla založena v italském Terstu roku 1831. V roce 1832 však už měla své pobočky v Praze, Vídni a Budapešti. Generali fungovala v Praze až do roku 1945, kdy byla znárodněna. Trvalo dobrých padesát let než se pojišťovna Generali opět vrátila do České republiky a navázala na svou tradici. Od ledna roku 1995 účinkuje Generali opět v České republice. V roce 2007 podepsala pojišťovna Generali smlouvu o vzniku holdingu Generali PPF. Touto smlouvou se pojišťovna Generali stala členem největší pojišťovací skupiny v zemích východní a střední Evropy.

V současné době má pojišťovna Generali 3000 zaměstnanců a spolupracovníků po celém území České republiky. Funkci generálního ředitele zastává Ing. Petr Kopecký

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Nabídka pojištění a služeb od Generali

Pojišťovna Generali poskytuje svým klientům opravdu širokou nabídku svých služeb. V dalších odstavcích v krátkosti představíme tři základní služby.

Blíží se letní prázdniny, což je čas, kdy si lidé berou nejvíce svou dovolenou a odjíždějí se svými dětmi na zahraniční rekreace. Pojišťovna Generali nabízí hned několik možností, jak se nechat připojistit. Buď tady máte pojištění Mini, které je za 15 kč na den a vztahuje se na evropské destinace, nebo si můžete zvolit pojištění Exkluziv, které vás vyjde na 26 kč na den a v něm je ještě navíc mimo jiné zahrnuto pojištění osobních věci a úrazové pojištění. Podívejte se na srovnání nejlevnějších pojištění.

Nabízené produkty Generali - Pojištění osob, majetku, motorových vozidel...

Pojištění osob od pojišťovny Generali.

Nabízené pojištění majetku v jednotlivých kategoriích.

Rovněž se nabízí i pojištění motorových vozidel (ať již povinné či nepovinné).

V poslední době stoupá oblíbenost pojištění odpovědnosti.

A v neposlední řadě je zde i kategorie pojištění individuálních rizik.

Máte zájem o pojištění od pojišťovny Generali? Podívejte se na podrobné srovnání jejich produktů a vyberte si ten, který pro vaši situaci vychází nejvýhodněji. Vše lze porovnat online přes internet.

Bankovní i nebankovní menu

Pojištění osob, majetku a Pojištění motorových vozidel - Generali - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt