Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojišťovna Direct - Srovnání pojištění, porovnání produktů online

Pojišťovna Direct (oficiální název DIRECT Pojišťovna, a.s.) je velmi mladou a moderní pojišťovnou. Pojišťovna Direct je řádným členem České asociace pojišťoven a pyšní se tím, že je jedinou online pojišťovnou na českém trhu. Své pojišťovací služby nabízí prostřednictvím přímých prodejních kanálů, tedy přes internet a telefon. S pojišťovnou Direct tedy ušetříte spousta času. Kompletní pojištění můžete sjednat z pohodlí vašeho pokoje. Podívejte se na podrobnější srovnání pojištění od Direct.

Historie pojišťovny Direct a nabízené služby

Historie této pojišťovny je velice krátká. Pojišťovna Direct začala působit v České republice teprve 21.května 2007. Povolení působit v Česku získala od České národní banky. Pojišťovna sídlí v Praze. Ve stejné budově, kde sídlí vedení pojišťovny, je i klientské centrum, ostatní pobočky Pojišťovna Direct nemá. Tedy žádné „kamenné“ pobočky, ale vše se řeší přes internet a telefon. Pojišťovna Direct nabízí své služby zákazníkům přímo. Název pojišťovny zní Direct, což znamená přímo, rovnou, bez okolků. Tento název přímo vyjadřuje hlavní strategii celé pojišťovny. Jelikož nemá pojišťovna Direct žádné „kamenné“ pobočky, může svým klientům nabídnout i výhodnější ceny pojištění.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Povinné ručení od Direct - Srovnání produktů

Povinné ručení vyřídíte u pojišťovny Direct do deseti minut. Využít k tomu můžete svůj telefon nebo internet. Pojišťovna Direct vám garantuje, že vám vytvoří povinné ručení na míru. S každým zákazníkem pojišťovna Direct jedná zvlášť.

Zákonné pojištění je k dispozici ve dvou variantách, které se pouze liší ve výší limitů pojistného plnění. Základní varianta dává limity ve výši 35 milionů korun na újmy na zdraví i majetku, což jsou minimální zákonné limity. Rozšířená varianta má limity až do výše 70 milionů. Rovněž asistenční služby jsou nabízeny ve třech variantách: Asist, Asist plus a Top Asist. Srovnejte si, která z variant pojištění pro vás vychází lépe.

Jaké jsou vlastně výhody povinného ručení Direct?

Nesporně velkou výhodou je, že pojišťovna Direct nabízí pojištění vozidla on-line, které můžete mít sjednané za necelých deset minut. Další výhodou je vysoký bonus až 50 % (5 % za každých 12 měsíců bez nehody) se vyplatí všem vzorným řidičům, kteří řídí již delší dobu bez nehod a karambolů. Asistenční služby jsou široké a jsou v provozu 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Na každé další vozidlo, které si pojistíte u pojišťovny Direct, obdržíte slevu 15 až 20 procent. Poslední výhodou je možnost zrušení svého pojištění do dvou měsíců od jeho založení v případě, že nebude spokojeni se službami pojišťovny Direct.

Direct nemá žádné pobočky, vše lze tedy sjednat z pohodlí domova přes telefon nebo přes internet. Využijte nejdříve srovnání nabídky online a následně se vydejte žádat již na jistotu.

Pojištění domácnosti od Direct - Srovnání možností

Pojišťovna Direct taktéž nabízí pojištění vašich domů, bytů a domácností. V této sekci je rovněž velká škála zajímavých nabídek. Tak například pojištění nemovitosti lze volit v třech různých variantách. Jedná se o varianty Mini, Opti a Maxi.

Mini - Varianta Mini, jak už z názvu vyplývá, se bude týkat těch nejzákladnějších věcí. Tohle pojištění vás bude chrání proti poškození působením živlů jako jsou například oheň, povodeň, blesk, kroupy, vichřice, pády stromů i letadel, zemětřesení, laviny, sesuvy půdy, atd. V rámci tohoto pojištění je i připojištění zahrady, včetně vybavení, jako jsou grily a sekačky na trávu, ale i stromy a další nedílné součásti zahrad. K tomu všemu dostanete asistenční službu zdarma.

Opti - Varianta Opti je pojištění mírně rozšířené, k výše zmíněným nástrahám a rizikům přidává ještě ochranu proti krádežím a ochranu před vandalismem.

Maxi - Poslední varianta Maxi má největší počet pojištěných věcí. Varianta Maxi nabízí ochranu všech dosavadně zmíněných rizik, navíc však ještě přidává: škody způsobené vodou z vodovodu a také škody napáchané elektřinou, ať už zkratem nebo přepětím.

Výhody pojišťovny Direct pro zákazníky

Pojišťovna Direct nyní nabízí výhodnou nabídku. Tato nabídka je určena pro všechny řidiče, kteří jezdí po celý rok bez nehod. Akce je platná od 15. května do 31. července roku 2011. Pokud si v této době sjednáte u pojišťovny Direct povinné ručení nebo havarijní pojištění, máte nárok na pojištěné čelního skla svého vozidla.

Podívejte se na online srovnání pojištění a využijte této levné internetové pojišťovny, se kterou můžete jednat telefonicky či přes internet.

Bankovní i nebankovní menu

Pojišťovna Direct - Srovnání pojištění, porovnání produktů online - www.efinancovani.cz - 2023 - Kontakt