Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojišťovna Generali - Srovnání pojištění, Porovnání nabídky

Náš miniseriál o pojišťovacích produktech Generali začněme pojištěním osob. Pojišťovna Generali nabízí hned několik druhů pojištění osob. Jsou to životní pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění a nemocenské pojištění. Podívejme se na online srovnání pojištění od Generali.

Srovnání pojištění od Generali

V rámci životního pojištění můžete rovněž investovat své peníze. Generali vám umožní v balíčku pojištění Genio investovat vaše finanční prostředky do podílových listů. Tahle nabídka je zaměřena především pro ty zákazníky, kteří chtějí skloubit svou pojistnou ochranu s maximálním zhodnocením svých vložených peněz.

Pokud jezdíte s rodinou na kolech, tak se vám může hodit úrazové pojištění Family. Úrazové pojištění Family můžete sjednat až pro 8 osob a kryje širokou škálu úrazů a zranění. Srovnání vám jej představí podrobněji včetně všech parametrů.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla

Problematiku takzvaného povinného ručení upravuje Zákon o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, tedy zákon č. 168/1999 Sb. Víte, jak upravuje tento zákon výši pojistného, výjimky z pojištění a povinnosti pojištěného? Nevíte? Většina lidí pojistné podmínky a k nim vztahující se zákony vůbec nečte. Jak se v nabídkách povinného ručení, které přicházejí ze všech pojišťoven vyznat? Pomůže vám finanční poradce, pojišťovací poradce nebo třeba rada kamaráda?

Havarijní pojištění aut Generali - Srovnání nabídky

Ani řidiči nepřijdou u pojišťovny Generali zkrátka. Generali má celou paletu různých pojištění. Například z havarijního pojištění si můžete vybrat hned ze tří nabídek: havarijní pojištění Kasko, Minikasko a Retro.

Kasko - Havarijní pojištění Kasko je pro všechny řidiče, kteří si chtějí dobrovolně pojistit své čtyřkolové miláčky. Tohle pojištění je pro všechny vozidla do celkové hmotnosti 3,5 tuny a do stáří 11 let.

Minikasko - Pro řidiče, kteří se nechtějí plně pojistit, je tady havarijní pojištění Minikasko. Tohle pojištění se především vztahuje na rizika živelné škody, střety se zvěří a výbuchu.

Retro - A nakonec tady máme havarijní pojištění Retro, které je pro vlastníky starších automobilů ve věku 6 až 20 let. Tohle pojištění vám ochrání vašeho seniora na čtyřech kolech před poškozením, zničením nebo odcizením.

Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění a povinné ručení

Existují dva základní druhy pojištění motorových vozidel. Jedním z nich je havarijní pojištění.

Havarijní pojištění či hovorově "havarijko" nás chrání před zbytečnými výdaji v případě, že sami sobě svou neopatrnou jízdou, parkováním, zajížděním do garáže,… způsobíme škodu na automobilu nebo motocyklu. Pokud si vozidlo sami neúmyslně poškodíme a máme sjednáno havarijní pojištění, pojišťovna nám pomůže zaplatit opravu.

Důležitější je však tzv. povinné ručení, čili pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla. Toto pojištění je povinné zejména proto, že chrání ostatní před finanční ztrátou eventuálně způsobenou námi na jejich majetku, zdraví či dokonce životě. Cenu lidského zdraví či života sice na peníze přepočítat nelze, pojišťovnictví se však v takových smutných případech vypočítává nemalé odškodné pro poškozené. A je to tak správně. V neposlední řadě chrání povinné ručení i nás samotné. Jak? Pojišťovna z povinného ručení zaplatí náhradu škody, opravy či odškodné za nás.

Pojištění majetku Generali - Porovnání možností

Z velké nabídky pojištění majetku vybíráme zajímavé pojištění rekreačních objektů Víkend a pojištění domova s asistencí Vario.

Pojištění Víkend - Pojištění Víkend je vhodné pro všechny milovníky chalup a chatiček. Pojištění Víkend taktéž nabízí pojištění odpovědnosti vlastníka nebo nájemce rekreační nemovitosti. V rámci pojištění Víkend si můžete kromě chaty pojistit ještě garáž, kůlnu, oplocení, skleník i movité věci, které tvoří součást vaší rekreační chalupy. Pojištění se vztahuje na požár, vichřici, krupobití, krádeže, škody způsobené zkratem atd.

Pojištění Vario - Pojištění domova s asistencí Vario je určeno pro všechny vlastníky rodinných domů a bytů. Pojistit si však můžete nejenom váš dům, ale i příslušenství domu : bazény, vedlejší stavby na vašem pozemku atd. Pojistná smlouva Vario je přehledná a jednoduchá. Když si ji sjednáte on-line, dostane dokonce 10 procentní slevu. V rámci smlouvy Vario máte dokonce nárok na domovní asistenci zdarma. Tato služba vám poskytne nejenom užitečné rady, ale odstraní vám havarijní situaci zcela zdarma.

Zaujala vás nabídka od Generali a chtěli by jste využít jejich služeb? Podívejte se na podrobné srovnání její nabídky a porovnejte si, která služba a který balíček by nejlépe vyhovoval vašim možnostem. vše lze srovnat i onine přes internet.

Bankovní i nebankovní menu

Pojišťovna Generali - Srovnání pojištění, Porovnání nabídky - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt