Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojišťovna Kooperativa - Srovnání pojištění online

Zelená pojišťovna - Kooperativa. Kooperativa pojišťovna, a.s. univerzální pojišťovna 20 let na českém trhu. Zelené logo této pojišťovny zná v Česku, na Moravě i ve Slezsku snad každý. Letos slaví Kooperativa pojišťovna 20 let na českém trhu. Je součástí rakouské Vienna Insurance Group (VIG), jejíž kořeny lze vysledovat až do roku 1824. V tomto roce byla ve Vídni založena c.k. provolegovaná požární pojišťovna, na kterou VIG přímo navazuje.

Pojištění i online přes internet - Kooperativa

Nyní ale zpět ke Kooperativě. Jak již bylo řečeno v nadpisu článku, vstoupila na český pojišťovací trh před dvaceti lety, v roce 1991. Za těchto 20 let vyrostla ve velmi silnou univerzální pojišťovnu, jejíž značka se těší vysoké známosti mezi populací, ba co víc, její produkty bývají často vyhodnocovány odborníky jako skutečně kvalitní. Srovnejte si její nabídku pojištění online přes internet.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Pojišťovna roku a Pojišťovák roku

Toto ocenění získala právě Kooperativa v čele s generálním ředitelem Petrem Zapletalem, ten navíc získal titul Pojišťovák roku. Pojišťovací skupina Vienna Insurance Group je prostřednictvím dceřinných společností zastoupena v několika zemích střední a východní Evropy. Jen v České republice díky akvizicím ovládá kromě Kooperativy také Pojišťovnu České spořitelny a Českou podnikatelskou pojišťovnu.

Pojištění od Kooperativa - Srovnání nabídky

Podívejte se na srovnání produktů, které vám Kooperativa nabízí. Pokud máte zájem o sjednání nebo další podrobnosti, vše můžete vyřešit online. A případně si i srovnat možnosti, které se vám nabízejí.

Srovnání nejoblíbenějších produktů od Kooperativa

Jaké jsou nejoblíbenější produkty od Pojišťovny Kooperativa a které si klienti nejčastěji sjednávají? Následující seznam vám může i napovědět, které produkty jsou nejlevnější na trhu oproti konkurenci. Srovnejte si pojišťovnu Kooperativa.

Zaujala vás nabídka od pojišťovny Kooperativa? Podívejte se na internetové online srovnání jejich produktů a balíčků. Sjednejte si to nejvýhodnější pojištění na trhu. A ušetřete peníze.

Bankovní i nebankovní menu

Pojišťovna Kooperativa - Srovnání pojištění online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt