Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Pojišťovna Uniqa - Srovnání pojištění, Porovnání nabídky online

Pojišťovna Uniqa působí v řadě evropských zemí, ale především se specializuje na střední a východní Evropu. Je držitelem univerzální pojišťovací licence, takže nabízí opravdu pestrou a rozmanitou paletu pojišťovacích produktů. Srovnejte si nabídku Uniqa.

Nabídka pojišťovny Uniqa a srovnání

Historie pojišťovny Uniqa - Pojišťovna Uniqa pronikla na český trh v roce 1993. Svůj původ a své kořeny má v sousedním Rakousku. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem této pojišťovny je rakouská pojišťovací skupina Uniqa International Versicherungs-Holding GmbH. V současné době je pojišťovna Uniqa velmi stabilním pojišťovacím ústavem na českém trhu. Má velkou síť malých poboček, kterou řídí 6 regionálních ředitelství. Hustá pobočková síť zabezpečuje perfektní a intenzivní servis všem zákazníkům pojišťovny po celém území České republiky.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jaká základní pojištění se nabízejí u Uniqa

Nabídka zhodnocení peněz od Uniqa

Pojišťovna Uniqa nyní přichází se zajímavou nabídkou pro všechny, kteří chtějí zhodnotit své volné finanční prostředky. Od 20.června do 15.července bude v nabídce jednorázové životní pojištění s názvem Garant Fix s výjimečně vysokým zhodnocením rezerv 4,08 procent. Pevná fixní doba je 5 let. Kdo umí dobře počítat, tak se dopracuje k celkovému číslu 19,02. Ano, o 19,02 procent se navýší vaše peníze, roční zhodnocení je tedy 3,54 procent. Minimální částku, kterou musíte investovat je 25.000 kč. Nabídka bude platit do vyčerpání této tranše.

Najdeme vám nejlevnější povinné ručení vašeho automobilu. Ušetříte tisíce. Stačí si vzít k ruce "malý techničák" a vyplnit údaje do tabulky. Srovnejte si, jaké je nejlevnější a nejvýhodnější pojištění vašeho automobilu na trhu.

Havarijní pojištění Uniqa - Srovnání online

Pojišťovna Uniqa má ve svém portfoliu samozřejmě i havarijní pojištění. Na rozdíl však o jiných pojišťoven doporučuje při přijetí do pojištění vozidel aspoň minimální zabezpečení vašeho auta. Jedná se o „pískování“ skel a registrace vozu v databázi OCIS. U dražších vozidel pak požaduje pojišťovna Uniqa i aktivní zabezpečení vašeho vozu.

Pojištění Kasko od Uniqa

U pojišťovny Uniqa si můžete například sjednat havarijní pojištění Kasko. Díky Kasku se opravdu nemusíte bát. Tohle havarijní pojištění kryje škody vzniklé na vašem vozidle i v případě, že jste sami nehodu zavinili. Další výhodou havarijního pojištění Kasko je, že se vztahuje i na odcizení auta, rozbití skla a živelních škod. K havarijnímu pojištění Kasko ještě navíc získáte možnost využívat celodenní základní asistenční službu a platnost tohoto pojištění na území celé Evropské unie.

Srovnání nabídky pojištění Uniqa

Pro občany se nabízejí následující balíčky. Podívejte se na podrobnosti a srovnejte si výhodnost jednotlivých produktů.

Podnikatelé si mohou u Uniqa sjednat následující produkty.

Podívejte se na podrobnosti o jednotlivých produktech. Srovnejte si, jaké jsou konkrétní podmínky pojišťovny Uniqa. Porovnejte nabídky pojištění online. A stejně tak si je i přes internet sjednejte.

Bankovní i nebankovní menu

Pojišťovna Uniqa - Srovnání pojištění, Porovnání nabídky online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt