Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Povinné ručení a Havarijní ČPP - Srovnání online

Povinné ručení s Českou podnikatelskou pojišťovnou? Ano, nejžádanějším produktem České podnikatelské pojišťovny je bezesporu povinné ručení. Česká podnikatelská pojišťovna má celkem tři varianty povinného ručení. Podívejte se na srovnání online a vyberte si to pravé pro vás.

Varianty povinného ručení u ČPP - Srovnání online

Sporopov - První varianta se jmenuje Sporopov. Povinné ručení Sporopov se sjednává se spoluúčastí 12.000 Kč při pojistné události v zahraničí. Dává krytí o výši 35 milionů Kč za škody na vašem zdraví, na věci a ušlý zisk.

Speciál plus - Druhá varianta má název Speciál Plus. Tato varianta poskytuje pro změnu krytí o výši 50 milionů Kč taktéž za škody na vašem zdraví, na věci a ušlý zisk.

Super Plus - Třetí varianta je vůbec největší. Jedná se o tarif Super Plus, který poskytuje krytí o výši 100 milionů Kč za škody na vašem zdraví, na věci a ušlý zisk.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Asistenční služby a Extra Bonus profi

A to ještě není úplně všechno. Ve všech třech variantách jsou zdarma k povinnému ručení od ČPP zařazeny asistenční služby pro případ nehody a závady vozidla a v dalších neočekávaných situacích. K třetí variantě Super plus získávají zákazníci České podnikatelské pojišťovny zdarma úrazové pojištění řidiče vozidla. Dále je rovněž možnost opatřit si speciální tarif Extra Bonus profi, který navýší uplatňovaný bonus až o 15 procent. Povinné ručení u České podnikatelské pojišťovny je opravdu velmi propracovaný produkt.

Havarijní pojištění u ČPP

Havarijní pojištění u České podnikatelské pojišťovny je stejně výhodné a vyplatí se jej zvážit i v případě starších vozů. U nových vozů již nemluvě. Česká podnikatelská pojišťovna přichází s nabídkou havarijního pojištění Ideál Kasko. Toto havarijní pojištění se vztahuje na všechna auta po celé Evropě, včetně Turecka. Limit asistenčních služeb je 10 000 Kč.

Sporokasko - Další tarif se vztahuje pouze na Českou republiku. Jedná se o tarif Sporokasko vztahuje se na vozidla osobní, nákladní a přípojná do 3,5 tun, starší 3 let. Limit asistenčních služeb je pro změnu 3 000 Kč. Spoluúčast si mohou zákazníci zvolit ze dvou možností: za prvé 5% (minimálně 5 000 Kč), za druhé 10% (minimálně 10 000 Kč). Pojištění zahrnuje taktéž základní asistenci zdarma - ta se vztahuje na případ dopravní nehody nebo poruchy auta a obsahuje příjezd asistenční služby, vyproštění automobilu, opravu na místě a odtah vozu.

Cestovní pojištění s ČPP - Srovnání

Cestovní pojištění u České podnikatelské pojišťovny - Cestovní pojištění využívá asi každý, kdo jezdí do zahraničí. Cestovní pojištění je tedy velmi žádaný produkt, takže se podívejme, jaké balíčky cestovního pojištění Česká podnikatelská pojišťovna má k dispozici. Nabídka je opravdu velmi široká a pestrá.

Eurostandard od ČPP - Prvním balíčkem je Eurostandard. Tento balíček je určený pro klienty v rozmezí 18-69 let, kteří cestující do evropských států a jejich pobyt tam trvá tři měsíce. Balíček zahrnuje pojištění léčebných výdajů a pojištění odpovědnosti.

Interstandard od ČPP - Druhým balíčkem je Interstandard, který je určený také pro osoby v rozmezí 18-69 let, kteří cestují do všech zemí světa a zdrží se tam tři měsíce. Celý balíček obsahuje také pojištění léčebných výloh a pojištění odpovědnosti.

Eurokomplet od ČPP - Třetí balíček se jmenuje Eurokomplet. Eurokomplet je pro všechny, kdo se zdrží v zahraničí maximálně tři měsíce. Je pro osoby v rozmezí 18-69 let, kteří cestující do států Evropy, a to jak v rámci rekreačních, tak také pracovních a služebních cest. Komplet pojímá pojištění léčebných vydání, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel.

Líbí se vám povinné ručení a havarijní pojištění od ČPP? Využijte online srovnání a podívejte se na více informací. Srovnejte si, která varianta bude nejvýhodnější v případě vašeho vozu. A sjednejte si je online přes internet.

Bankovní i nebankovní menu

Povinné ručení a Havarijní ČPP - Srovnání online - www.efinancovani.cz - 2024 - Kontakt